Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 9:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-14 2:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Mugenjin wrote:
Tačiau kam tos dvi melodramatiškos kalbos apie randus(apie tėvą bei nelaimingą meilę)? Jei tai pokštas - konfuzina ir nejuokina. O jei liūdna priešistorė - na, kuriems galams? Jau sugadino taip Hanibalą Lekterį ir Dartą Veiderį, džiaugiuosi, kad bent čia ne taip ryškiai kyšo.
Lai pataiso mane jei klystu geriau šią scena prisimenantys, tačiau melodramatiška turėtų atrodyti nebent po pirmosios kalbos, o išgirdus antrąją visa melodrama dingsta. Kiek plačiau neatskleidžiant detalių mažumai dar nemačiusiųjų šio filmo - http://www.imdb.com/title/tt0468569/faq#.2.1.56


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-14 8:41 
Offline

Joined: 2007-02-13 21:17
Posts: 16
Hm, sutinku: dabar, pasvarsčius ir susigulėjus įspūdžiams, ta scena - tiksliau, scenos - išties atrodo geriau. Bet pirmas pojūtis buvo sutrikimas bei wtf. Plius, dar daugiau konfuzo prideda Džokerio audringas išsišokimas (SPOILER) Tu man primeni mano tėvą... Aš nekenčiu savo tėvo!(END OF SPOILER), kuris suponuoja, jog bent dalis pirmos istorijos būta tiesos ir kuris nemeikina senso, jei ji buvo visiškai išgalvota.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-14 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na aš ten jokios melodramos nemačiau. Mačiau tik Jokerio beprotystę ir sadizmą. IMHO jis paprasčiusiai šiurpino kitus pasakodamas istorijas apie savo tėvą (ir visiškai skritingas). Na, kas gi gali būti baisiau jankiui nei žiaurus-sadistas-psichopatas tėvas, kuris sugriauna vargšo berniuko gyvenimą ir padaro jį tokiu monstru? Taip jankis net gali pabandyti "suprasti" Jokerį, gal net pradėti jo gailėtis. O tam ti to ir reikia. Jis psichas is didžiosios P ir neturi problemų su moralinėmis, socialinėmis ar bilekokiomis normomis ar kompleksais.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-14 10:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Dark Knight www.imdb.com galų gale nusileido iki trečios vietos ;)
o pirmą kartą kiek aš pamenu, į pirmąją pakilo Shawshank Redemption.

Kaslink Džokerio pasakojimų apie randus (tėvo istorija, žmonos istorija) - tai paprasčiausiai stilistinė detalė, kaip pagal atitinkamą situaciją personažas pateikia išgalvotas istorijas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-14 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Simas wrote:
Na aš ten jokios melodramos nemačiau. Mačiau tik Jokerio beprotystę ir sadizmą. IMHO jis paprasčiusiai šiurpino kitus pasakodamas istorijas apie savo tėvą (ir visiškai skritingas).
Kiek aš supratau, tai buvo siekiama parodyti, kad tos Jokerio istorijos yra visiškai išgalvotos. Jokios melodramos ten nėra (nors po pirmosios istorijos atrodė, kad yra.) Sąmoningai vengiama atskleisti jo praeitį ir paaiškinti, kaip jis tapo tuo, kuo tapo. Todėl Jokerio beprotybė ir potraukis smurtui yra absoliutūs ir besąlyginiai, tai nėra paprastas žmogus, kurį iš proto išvarė kažkokia baisi trauma (ar jei ir yra, tai to eilinio žmogaus pėdsakų nė nebeliko). Nesvarbu, kaip Jokeris tapo tokiu, svarbu tik tai, kas jis yra dabar – grynas psichopatas ir žudikas.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-19 16:57 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Mugenjin, Why so serious? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=8vZ4cV3auuc :rofl: :rofl: :rofl:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-19 19:26 
Offline

Joined: 2007-02-13 21:17
Posts: 16
What business is it of yours if I'm serious... Friendo?;)

O dabar, kad butu i tema: neseniai darsyk pasiziurejau Dark Knight'a, o ta pacia diena... rusiska "Valstybes tareja". Tokio kokteilio padarinys - mano galvoj uzianti pamiseliska ideja, kad jei kas Betmeno tesiny galetu efektingai, nepaniekindamas Ledger'io etalono, ikunyti Pingvina, tai tai - N. Michalkovas.:)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited