Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 0:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
PostPosted: 2008-12-01 19:09 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Laba diena.

Visu pirma noreciau prisistatyti sios temos tiksla.

Esu 11kl. mokinys gyvenantis ir besimokantis austrijoje tarptautineje mokykloje VIS.
Vienas pagrindiniu mano gyvenimo tikslu yra tapti filmu direktoriumi, todel ateinancia vasara (2009m. vasara) planuoju vygdyti nepriklausoma projekta, kuris itrauktu kuribingus zmones megstancius fantastika.
Sis projektas padengtu mano pagrindini Film Studies 12kl. projekta ir manau suteiktu daug dziaugsmo jo dalyviams.

Filmas nera pagrindinis tikslas. Manau daugybe Lietuvos Larperiu pageidautu tureti kokia nors montazine juosta apie ju nuotykius miskuose? Todel, gal pavyktu mums tiesiog smagiai praleisti laika ir sukurti kokia nors istorija?

Technologijos stebuklu filmavimo metu prizadeti negaliu, taciau manau pavyktu viska nufilmuoti su paprasta HD kamera (blair witch project buvo filmuotas lygiai tai pat)

Tad jeigu yra susidomejusiu, mielai laukiu jusu postu :)

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-02 10:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Tu tai įsivaizduoji kaip vaidybinį filmą su scenarijum, aktorių cast'u ir t.t., ar kaip "dokumentiką" apie LARPerius?

P.S. director lietuviškai yra režisierius. Geriau vartoti tą terminą, kadangi tarybiniais laikais директор фильма buvo prodiuseris.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-02 19:22 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Na visu pirma mano vaizduote zinoma planuoja daugiau nei is tikro imanoma, taciau meninio filmo kuryba yra labai imanoma (zinoma primityvi).

O va aktoriai (cast'as) jau yra larpg dalis. Nes as pats esu mates nepaprastai grazaus atzaidinejimo, kuris tikrai prilygsta gerai vaidybai.

Lietuvoje man karpyti filmo deje nepavyktu, taciau filmavimo grupes visvien reiketu.
(o gal jeigu kas nors turi MAC su IMOVIE arba pc su geresne karpymo programa)

Scenarijus irgi turetu buti paruostas ir istorija sukurta..

Stai mano mintis buvo tiesiog pasireiksti ir paziureti ar ideja yra imanoma, taigi jeigu atsirastu daugiau norinciu prisijungti, manau sia vasara butu visai imanoma susukti grazu filmuka.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-04 16:00 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Nerūpestingasai, t.y. dontcare, užsuk į www.kinomanai.lt ir rasi visą reikalingą techninę pagalbą. Išmoksi ir scenarijus rašyti, ir filmuoti, ir montuoti :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-07 3:45 
Pradžiai galima ir su Movie Makeriu paredaguoti, o kai panoresi kažko more advanced - žmones rekomenduoja Sony Vegas.

Pamenu irgi su draugais norėjome susukti savo filmą. Dėja ne buvo detalaus scenarijaus, aktorių gal ir pririnktumem, bet pagrindinia kažkur išsibarstė ir galu gale aš atauginau plaukus - o ten filmas daugiausiai apie karius. Štaip kaip bandomieji kadrai atrodė: :)

http://pl.youtube.com/watch?v=axnqflOwao0


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-07 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-26 21:04
Posts: 44
Location: myliu tėvynę Liuksemburgą!
Kad LARPAS labai dėkingas tokiai idėjai. Scenarijaus galvot nereikės. Preliminarų scenarijų būna apgalvoję meistrai, o visa kita vystosi ekspromtu. Tereikia, kad žaidėjai sutiktų būti filmuojami, o filmuotojui visada atsidurti reikiamoj vietoj reikiamu laiku :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-08 20:13 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Na movie makerio as is sirdies nekenciu.
namie turiu iMovie, kuris yra labai patogus standartiniam karpimui.

O del paties filmavimo, man labiau noretusi atidziai surinkto filmo o ne prabeganciu larpo kadru.

Tiesiog, kad butu labiau rezisuotas, o ne chaotiskas kurinys.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-11 15:06 
Offline

Joined: 2005-10-14 14:59
Posts: 111
Location: jonava
tikrai simtu procentu rekomenduoju canopus edius, tikrai gera montavimo programa, rasi ir filtrus ir karpymus ir efektus, bei seip ko net nezinai jog ten yra. siuo metu ta pacia programa naudoja ir lnk montazistai ir kai kurie vestuviu montuotojai

_________________
I am I and you can do nothing about this


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-11 15:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-26 21:04
Posts: 44
Location: myliu tėvynę Liuksemburgą!
dontcare wrote:

O del paties filmavimo, man labiau noretusi atidziai surinkto filmo o ne prabeganciu larpo kadru.

Tiesiog, kad butu labiau rezisuotas, o ne chaotiskas kurinys.
Tai nereiškia, kad su kamera turėsi bėgioti iš paskos :) gi pasiorganizuosi, kad veiksmas vyktų tau patogioj vietoj ir laiku. Jei tavo filmavimo įranga gausi, patogumo dėlei galima kilnojamas dekoracijas daryt, kad nereikėtų iš vienos vietos į kitą dažnai kraustytis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-12 15:03 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Butu gerai, kad larpas visgi vygtu pagal filamavima, o ne filmavimas pagal larpa. Va del to as ir noriu rasti zmoniu, kurie visgi noretu filmuotis filme, o ne zaisti larpe.

As noreciau, kad projektas butu parasuotas pagal istorija. Turetu scenariju. Zodziu viskas nuo pradziu iki pabaigos, jeigu yra gabiu scenaristu tai galite pasireiksti, buciau labai dekingas uz idejas ir pns.

Tai pat galite siulyti veikejus, arba veikejus, kurios puikiai mokate atzaidineti , kas itakotu grazia filmo eiga :)
gi nesinoretu visokiu (B**t ir N***j vidury veiksmo.

Kai zinosiu kokiu veikeju galiu tiketis ir jei pasireiks idomiu ideju viska sudesiu kartu ir su jusu pagalba meginsiu kurti istorija ir krapstytis prie scenarijaus ir storyboardingo.



:) :)

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited