Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 21:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2009-08-28 15:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Taisyklės vis tos pačios - jei matot žemiau pažįstamų citatų, siunčiat man PMą su spėjimais. Po kokios savaitės duosiu hintus neatspėtiems numeriams, o apie rugsėjo 11 bus teisingi atsakymai.

1. - Tu gi sakei, kad atvykai išgelbėti mūsų.
- Ne. Aš sakiau, kad atvykau išgelbėti Žemės. (10)

2. Bandymas Nr. 2. Kadangi nėra geresnių alternatyvų, Vėpla vis dar atsakingas už priešgaisrinę saugą. Jei vėl sumalsi š., padovanosiu tave miesto koledžui, aišku? (2)

3. Jei visi užsiimtų aerobika, pasaulyje būtų žymiai mažiau prievartos. (1)

4. Aš ir šiaip nemėgstu žiurkių, o šita priedo dar ir alarmą kėlė. (6)

5. - Tuoj pat išspjauk mažąjį Džonį, arba šiauši lauk iš kiemo!
<tpfu>
- Na va, matote? Sveikutėlis.
- Čia ne Džonis!
- Bet geriau negu nieko, a? (7)

6.- Nesinervink, Ana. Greit aš tau duosiu daug gražių dalykų.
- Aš ne Ana!
- Greit būsi. (6)

7. - Ateis diena, kai tu galėsi pasakyti "Argi aš nesakiau?"
- Kai ateis ta diena, sere, aš nebenorėsiu to pasakyti. (3)

8. - Uciuciu, mielas vaikutis.
- Aš - ne vaikutis, aš - auglys. (3)

9. Už tavo nusikaltimus prieš padorumą, mandagumą ir paprasčiausią etiketą aš pasmerkiu tave PRAGARUI! (2)

10. - Tu anksčiau esi taisiusi nosį?
- Ne. Bet ištaisiau gana daug pirštų. Neturėtų labai smarkiai skirtis, tiesa? (3)

11. Ragavau visų kalbų, prancūzų - mano mėgstamiausia. Fantastiška kalba, ypač keiksmams. Nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère. Tai lyg šluostytis užpakalį šilku. (9)

12. - Aš nežinau, nežinau aš tų dalykų. Aš tiesiog darau akis, tik akis, genetinis projektavimas. Tavo akis irgi aš padariau.
- O, kad tu būtum matęs, ką aš mačiau tomis tavo akimis... (8 )

13. Mes jums duosim du arkliokus, po vieną už kiekvieną hobitą. Arkliai ir ėda mažiau, ir krovinio daugiau panešti gali, o svarbiausia - tyli visą kelią. (6)

14. Būtinai reikia jį pataisyti! Sere, jei kažkas iš mano schemų ar dalių tiks, aš noriai pabūsiu donoru. (6)

15. O naktimis man kartais sapnuojasi košmaras, kad aš staiga užmiršau visus savo passwordus.

16. Mes šokome ją kapinėse
Ten, tarp kirminų.
Ji tinka egzekucijoms,
Tarp nukirstų galvų.
Mamyte, mamyte,
Metu šalin skarytę,
Nes brolių meilės šokį šoksim mes dabar abu. (6)

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2009-09-08 10:30, edited 5 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-03 12:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Kad padaryčiau konkursėlį lengvesnį, truputį pakeičiu taisykles: hintus duosiu visoms citatoms, ne tik neatspėtoms. Rašant spėjimus dabar, prašyčiau subjecte nurodyti "po hintų".

1. Neo gelbsti pasaulį, 4ta dalis.

2. Štai kas gaunasi, kai duodi Pixaro lempai gesintuvą.

3. Jei manot, kad iš dangaus krentantys lėktuvo varikliai ir milžiniški imaginary triušiai buvo weird, tai jūs dar nematėt šito filmo.

4. Aš joks ne kitas katinas. Aš esu aš.

5. Pirmos dvi dalys dar kaip ir nebuvo fantastinės, bet trečia - totalus Konan Doilis.

6. Šviesus kaimas. Ne...

7. Niurzgla - antras pagal pastovumą personažas Holivudo istorijoje po Z iš bondiados. Bet čia jau naujasis.

8. "uciuciu" yra sakoma su žiauriu vokišku akcentu.

9. O pragaras, kaip žinia, yra Niu Meksikoje.

10. ...o puslapyje xxx tas ir tas personažas miršta...

11. Ir tai sako padaras, kuris, pagal apibrėžimą, neturi jokio užpakalio.

12. O taip, dar papasakok jai apie emocines reakcijas.

13. Tu toks protingas - tau kaukolė nespaudžia?

14. Ir tai sako personažas, kurio "repeated line" visą filmą buvo "tai tu dėl visko kaltas".

15. Šitas filmas tapo stipriu startu vienam iš šiandieninių Lietuvos zombadėžių žvaigždūnų.

16. Ir jie iš tikrųjų tą šokį paskui sušoko. Su žongliravimu kardais ir jų rijimu.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-12 12:36 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Laikas teisingiems atsakymams. Kadangi pasikeitė hintinimo tvarka, tai pasikeitė ir taškų skyrimo tvarka: dabar tie, kas atspėjo citatą iki hintų gavo dvigubai daugiau, negu tie, kas po, visų citatų vertė 2 taškai, padalinti proporcingai visiems atspėjusiesiems.

1. The Day the Earth Stood Still
Frazė, kuri, ko gero, nusako visą niūriojo ateivio misiją Žemėje. Gaila, kad jis jos vis dėlto atsisako, na bet bent jau ne dėl to, kad susižavėjo Amerikietišku gyvenimo būdu kaip kad originaliojoje versijoje.

Atspėjo iki hintų (0,21) ErnEE Adis sarua Jauja 5raz Exuss Laiswas krakadyla frontas5; atspėjo po hintų (0,11) fantascius

2. Iron Man
Vienas iš labiau vykusių Marvel komiksų filmų, frazė paimta iš epizodo, kur Starkas eksperimentuoja su savo čiudo-judo kostiumu, gaisrininku paskirdamas savo robotą-asistentą Dummy, plastika labai panašų į Pixaro lempą.

Atspėjo iki hintų (1): 5raz krakadyla

3. Southland Tales
Antrasis Donny Darko režisieriaus darbas, visiškai nesuprastas jo tautiečių. Kai jau minėjau anksčiau, 'aforizmų' jame - nors tvenkinį tvenk.

Atspėjo iki hintų (2): frontas5

4. Coraline
Gaimano "pasakaitės" animacinė ekranizacija, frazę, savaime suprantama, girdime iš THE katino, kuris pagavo alarmą keliančią žiurkę.

Atspėjo iki hintų (0,36): 5raz Exuss krakadyla frontas5; po hintų (0,18): fantascius AngelEyes ErnEE

5. Ice Age 3: the Dawn of the Dinozaurs
Multikas su kiekviena dalimi vis labiau prastėja, na bet trečiąją dalį bent jau galime pavadinti fantastine su visais tais po žeme gyvenančiais dinozaurais. Cituojamame epizode mažas mielas dinozauriukas yra žvėriškai verčiamas išmesti savo žaidimų partnerį.

Atspėjo iki hintų (0,36): ErnEE Jauja 5raz Laiswas frontas5; atspėjo po hintų (0,18): Arctic

6. Dark City
Pre-Matrix Matrix movie, tik be kompiuterių, o su ateiviais. Frazę sako pagrindinis antagonistas herojaus žmonai, ruošdamasis ją "perprogramuoti". Tarp kitko, po to ji ir tapo Ana - ko gero, vyreliui tas vardas irgi patiko labiau.

Atspėjo iki hintų (0,4) Jauja 5raz Exuss frontas5; Atspėjo po hintų (0,2): Arctic, ErnEE.

7. Dark Knight
Paskutinysis (so far) betmeno filmas. Dialogas tarp Briuso Veino ir jo ištikimojo tarno, kuris Keino atlikime tapo bambekliu.

Atspėjo iki hintų (0,67): Cinkas ErnEE frontas5

8. Hellboy 2: the Golden Army
Dar vienas comics-movie, pagardintas Pano labirinto stiliaus efektais. Citata iš scenos trolių turguje, žmogus-debesis kalbasi su praeiviu ir jo "vaikučiu".

Atspėjo iki hintų (0,67): Jauja Exuss krakadyla

9. Lost Room
Geriausias SciFi kanalo serialas. Frazė - tai leitmotyvas, kuris yra vieno iš šalutinių personažų, siunčiančių visus jam nepatikusius asmenis į Niu Meksiką, vizitinė kortelė.

Atspėjo iki hintų (0,67): ErnEE 5raz frontas5

10. Harry Potter and the Half-Blood Prince
Kiek pamenu, pirma citata iš poteriados šito konkursėlio istorijoje - taip, viskas aplink degraduoja. Kvaištelėjusi Hario draugė 'taiso' jam nosį po incidento traukinyje.

Atspėjo iki hintų (0,67): Jauja 5raz Exuss

11. Matrix Reloaded
Didysis brolių Vaičiauskių fiasko. Pikto dėdės Merovingo prisistatymo scena.

Atspėjo iki hintų (0,24): Cinkas ErnEE Jauja Maumaz 5raz Exuss krakadyla frontas5. Atspėjo po hintų (0,12): Arctic.

12. Blade Runner
Klasika, nostalgija, sentimentai ir kiti bjaurūs dalykai. Vargšas korporatyvinis klapčiukas tuoj prieis liepto galą.

Atspėjo iki hintų (0,3): sarua Maumaz Exuss Laiswas krakadyla frontas5; atspėjo po hintų (0,15): 5raz Arctic

13. Художественный фильм Властелин Колец, вторая серия - Две сорванных башни
Panašu, kad šita citata jau netgi buvo, atsiprašau visų už parkes. Parodijinis internetinio operatyvininko goblino vertimas, antros dalies vidurys. Šiaip užskaičiau bet kurį spėjimą LotR, išskyrus vieną spėjimą "LotR multikas", kadangi tai jau kitas filmas.

Atspėjo iki hintų (0,36): Cinkas ErnEE Adis Jauja krakadyla; atspėjo po hintų (0,18): Arctic.

14. Star Wars, epizode 4, the New Hope
C3PO sielojasi dėl Mirties žvaigždės šturmo metu nukentėjusio R2D2.

Atspėjo iki hintų (0,36): Cinkas ErnEE Maumaz 5raz krakadyla; po hintų
(0,18): Exuss.

15. }{0TT@БЬ)Ч
Rusų "internetinė komedija", pagimdžiusi Lietuvos plačiosioms masėms Marių Jampolskį. Kam gi dar gali sapnuotis tokie košmarai, jei ne hakeriui?

Neatspėjo niekas.

16. Adams Family
Garsioji "Mamushka". Ok, šitas tekstas yra iš soundtracko, o ne iš paties filmo, bet kas ta Mamytė, manau, buvo ne itin sunku atspėti, jei kas matė filmą.
Atspėjo iki hintų (0,44): Adis Maumaz 5raz; atspėjo po hintų (0,22): Exuss krakadyla Arctic [/b]

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-12 12:47 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Taškai šiame raunde:
5,21 frontas5
4,86 5raz
3,72 krakadyla
3,25 ErnEE
3,25 Exuss
2,91 Jauja
1,63 Cinkas
1,34 Maumaz
1,05 Arctic
1,01 Adis
0,87 Laiswas
0,51 sarua
0,29 fantascius
0,18 AngelEyes

Ir bendra įskaita:
ghoul 41,75 
krakadyla 39,23
Kojak 24,38 
Exuss 24,19
Jauja 23,68 
frontas5 21,24
Adis 20,19 
Maumaz 20,15
Laiswas 16,92
Gambler 16,21 
bangis 15,21 
5raz 12,82
nemezide 12,06 
Narfuin 10,48 
Arctic 10,42
AngelEyes 10,24
default 9,93 
batma 9,93 
golemas 9,56 
Nomad 7,86 
Raimondas 7,42 
Gedulas 6,67 
fantascius 6,1
Strega 6,04 
Nazgull 6,00 
tadas 5,95 
Aether 5,85 
Aragorns 5,64 
ZhukaSS 5,55 
shizzar 5,22 
miglaakis 5,03 
solio 4,66 
Laiqua 4,52 
jonas 4,07 
GAMER 4,03 
gijas 4,00 
Aiquen 3,84 
XXIcentury 3,75 
7x 3,29 
ErnEE 3,25
Bakoozhe 3,02 
Sin 2,91 
Karakurt 2,85 
Undine 2,82 
Darkwind 2,29 
klia 2 
woodberry 1,83 
Ta-Ntalas 1,66 
Cinkas 1,63
Toxis 1,54 
elfooke 1,25 
egliukse 1,07 
Fuego 1,00 
EdHeaD 0,95 
Aivaras 0,76 
SStrom 0,66 
mirazas 0,66 
drakar 0,58 
sarua 0,51
Ferox 0,50 
MudzhyJ 0,29 
eviAngel 0,27

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-13 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
cough prizai cough top5 cough :oops:

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-14 0:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-06 16:05
Posts: 117
Location: Vilnius / Klaipeda
Nenoriu labai cia skustis.. bet Shizarai, as iki hintu atsakiau 1 ir 10 citatas. Paziurek prie savo p.m.. 2009 08 28, 14:30

_________________
Not evil, not nice, just plane crazy...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited