Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 14:24

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-09 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Exuss wrote:
Ar be Shizzar yra galvojančių, kad personažo įdomumas NESUSIJĘS su jį vaidinančiu garsiu aktoriumi?
Na, aš esu. Niekad nesupratau žmonių, kurie apie filmą pradeda kalbėti nuo to, kokie aktoriai ten vaidina. "Matei filmą X?" "Nemačiau. Apie ką jis." "Na, jis ten su Žvaigžde Y." :? Aktorių pavardės man išvis labai mažai sako.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-09 19:25 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš irgi niekada nežiūriu filmų pagal aktorius. Nors režisierius kartais būna tas akstinas nueit į filmą.
O kaip, Exuss, reikėtų klasifikuoti pvz., mano asmenines simpatijas filmams "Indiana Džons"? Kurias imho lemia tiek pagrindinis aktorius, tiek ir siužetas (taip, pripažįstu, vietomis jis gal ir kvailas, ale ką darysi, jei tiesiog linksma? :)) (ši pastraipa gal kiek ir kertasi su pirmu mano sakiniu, ale kaip ir sakiau, čia ne vien aktorius svarbus).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-10 10:13 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Man tik keista, kad jūs lyg ir pritariate, kad kino žvaigždės statusas pritraukia žiūrovus, kad pažiūrėti konkretų filmą, bet tuo pačiu neigiate, kad filmai žiūrimi, dėl juose vaidinančių garsių aktorių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-10 10:22 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
nepritarti tam, kad garsus vardai pritraukia publika butu kaip minimum kvaila :)

o kiti argumentai - kad "manes netraukia" cia gal siek tiek saves apgaudinejimas, nes bendras nusistatymas daugiau ar maziau veikia bent jau dauguma. Esme tame, kad dauguma Lietuvoje rodomu filmu turi garsiu pavardziu bent po kelias, tai jei eini i kina jau ziuri tokius. Aisku tai nera universalu, bet as pvz negaliu atsispirti skirti daugiau demesio (nebutinai ziureti, bet anotacijas paskaitysiu) jei filma/e state/vaidino garsi pavarde.

Taigi, Exuss, priestaravimas greiciau asmeninis - kitus traukia, o manes neveikia. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-10 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Exuss, tu gal apsispręsk, už ką ginčijies - ar už tai, kad personažo įdomumas priklauso nuo jį vaidinančio aktoriaus "gwiazdos statuso", ar už "kino žvaigždės statusas pritraukia žiūrovus", bo čia kaip ir skirtingi dalykai.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-10 12:08 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
krakadyla wrote:
Exuss, tu gal apsispręsk, už ką ginčijies - ar už tai, kad personažo įdomumas priklauso nuo jį vaidinančio aktoriaus "gwiazdos statuso", ar už "kino žvaigždės statusas pritraukia žiūrovus", bo čia kaip ir skirtingi dalykai.
Pasakysiu, kaip shizzar - "man čia sinonimai" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-10 13:30 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Jeigu eini i filma del kokio aktoriaus, tai automatishkai i jo vaidmeni kreipi daugiau demesio negu i kitu aktoriu ir nori nenori jis pasidaro "idomesnis".
Quote:
Taip filmai dažniausiai apibudinami pagal juose vaidinančius aktorius. Bet tai nereiškia kad filmai yra renkamiesi pagal aktorius taip pat dažnai. Dažniausiai žmonės žiūri į filmo žanrą
Bet aktoriai megsta specializuotis tam tikrame zhanre. Nelabai tikimes pamatyt Jima kari action blockbusteryje, taip pat ir kokio vandamo nieks nesitiki ishvyst dramoje ar komedijoje. Kitaip tariant aktorius bei zhanras eina dazhnai kartu.
Quote:
Sci-fi su Tomu Cruise, man neveža nes jis pastoviai vaidina nenugalimą super Mary Sue personažą.

Drama su Tomu Hanksu... Išviso nesirenku žanro kaip drama kaip man įdomaus...

Quentin Tarantino... Nežiūrėjau ir nežiūrėsiu Hostelio...
Nelabai suprantu kodel zhmones nori nagrinet tokius pavizdzhius. Manes ne vienas ish ishvardintu triju irgi nezhavi, bet tai nereishkia, kad Exuss klysta. Visi turim savu favoritu kurie mus traukia.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-09 15:40 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Na va, pagaliau pasižiūrėjau "Inglorious Basterds" :)

Dabar suprantu, kodėl sakėte, kad Hans Landa labai ryškus personažas. Tai akivaizdu! Jis daugiau minučių eteryje turi nei Brad'o Bitt'o ir tos blondinės žydaitės (kino teatro savininkės) eterio minutes kartu sudėjus.

Pagal buvimą ekrane blogietis Hans Landa yra PAGRINDINIS PERSONAŽAS šitame filme, o ne antrarūšis supporting aktorėlis, kuris tik truputį pasimakaluoja vaidinančių žvaigždžių fone.
Asmeniškai aš maniau, kad filme Inglorious Basters visą laiką žiūrėsime vien tik į Brad'ą Pitt'ą, jis juk didžiausia ir žinomiausia šio filmo žvaigždė, ania? Bet B. Pitt'as šį kartą buvo tik epizodinis veikėjas.

O pagrindinis personažas visada turi būti ryškus!

Vistiek lieku prie savo nuomonės, kad B. Pitt'o statusas ir Q. Tarantino pavardė priviliojo žiūrovus, tačiau pagrindiniai veikėjai buvo visai ne tie, kuriuos žadėjo reklama.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited