Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 17:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-19 22:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Man pradeda nepatikti, kad tiek daug kur nukapojami galai. Tarsi dėl laiko stokos būtų rushinama link kulminacijos kažkokios ten.

Tie vaiduokliai iš pirmos serijos įžangos. Buvo susidaręs įspūdis, kad lyg ir svarbią vietą užima siužete, ale nuo to laiko apie juos nei mur mur. Na ok, mur mur, bet tik tiek.

Vilkai. Buvo akivaizdžiai established kad anie yra baisiai svarbus reikalas. Jau kažkelinta serija apie juos nei mur mur.

Tas Shizzarą pralinksminęs Forrelis ar kaip jį. Atrodo tiesiog Waterdancer ex machina toolsas išmokyti mergytę kautis. Ir filosofijos. Parodytas vienos serijos pabaigoje ir užmirštas.

Visi šie pavyzdžiai ir daug kitų būtų nieko blogo, jei serialas būtų lėtas, koks atrodė kad bus iš pradžių. Lėtai eina siužetas, daug laiko atskleisti visų 234938 veikėjų asmenybes, labai gerai. Su malonumu laukčiau likusių dviejų šimtų šio sezono serijų. Tačiau liko tik penkios ir skirtingai nei pradžioje, dabar atrodo kad "eina per knygą kaip per sviestą" (c) Nemezidė. Tarsi kokį trailerį žiūrėt :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 12:19 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
atsakant į Nomadą nervinančius nukirstus galus :)
Others (vaiduokliai) pirmoje knygoje apart prologo niekur ir nepasirodo. Autorius tiesiog parodė juos kaip "realią grėsmę anapus sienos" ir paliko ant paskui. Man toks sprendimas irgi pasirodė ne pats geriausias - bent jau dėl to, kad knygos prologas praktiškai nieko bendro neturi su pačia knyga, tiek siužetiškai, tiek pagal žanrą.
Vilkai - pastarosiose serijose daugiausiai vaizduojama tai, kas vyksta Karališkame Uoste, o ten gyvenančios mergytės jau neteko savo vilkų. Šiaurėje likusieji Starkai mažai rodomi, tai ir vilkai nešmėžuoja. Ko gero, nuo jų emphasis nuimtas grynai biudžeto taupymo sumetimais.
Forrelis knygoje, kiek pamenu, dalyvauja tik dviejose scenose, o tarpe tiesiog minimas Arjos epizoduose tipo "Syrio sakė".

O dabar dalykai, kurie nervina mane :)
Tournament of the Hand. Televizinis pastatymas, ir aš nesitikėjau "Knights Tale" lygio riterių kovų, bet common, visą turnyrą suvesti į dvi dvikovas? Nepaminėti Berikas Dendarionas ir Torosas Myrietis, spėju, kad ir brotherhood without banners nebus. Matau požymius, kad visas karo parodymas bus gerokai supaprastintas - vėlgi, biudžeto taupymo sumetimais.

Blackfishas praskipintas :(

Penktojoje serijoje buvo trys scenos, kurios paimtos ne iš knygos (jei aš nieko nepainioju). Roberto pasišnekėjimas su Sersėja - ok, kažkaip reikėjo parodyti jų vedybų "užkulisius". Teono scena su kekše - jos pagrindinis featuras buvo pliki papai ir Teono pimpalas. Tikėtina, jis bus vienas svarbiausių personažų antram sezone, tai reikėjo atskleisti jo charakterį, tik kažkaip ankstokai tai padaryta - ir šiaip silpna scena. Na ir scena, kurioj Lorasas Tirelis čiulpia Renliui Barateonui... Blyn, knygose jų santykiai niekad tiesiogiai neatskleidžiami, o čia - su pasičepsėjimu :( Galite mane kaltinti homofobija, bet toks Renlio motyvacijos sukramtymas ir pateikimas - visiškai ne į temą.

Apskritai kovų scenos man pasirodė silpnokos. OK, aGoT - tai ne Spartakas, kuriame kovos yra vos ne pagrindinis dalykas, bet vis tiek - nedžiugina.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 13:15 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Pritariu Shizzarui:

Nors man ir patinka intymios scenos, bet kad kovos scenų trūkumas tai faktas :/

Matomai nuogi papai ir kitos grožybės šiais laikais pigiau nei riterių dvikova.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 15:50 
Offline

Joined: 2006-12-11 16:49
Posts: 54
Location: Vilnius
Ne tik pigiau -- daugiau žiūrovų pritraukia ;) Nepamirškim, kad čia serialas --- jam reikia gauti finansavimą ir gerą laiką rodymui (nors spėju šitas dieną tikrai nebus rodomas :) ), O papai ir pimpalai tam tikrai geriau pasitarnauja negu nuogi kardai ir gražūs šarvai bei jų barškinimas.

o dėl aukščiau minėtos Renly ir Lorras scenos -- visoje knygoje jų bendravimas labai subtiliai įvardinamas, o čia taip -- kaip su mazgote per veidą -- bijojo, kad žiūrovai namiokų nesupras?

_________________
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 19:39 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Čia gal nauja politkorektiškumo forma - anksčiau negalima buvo filmo be juodaodžio statyt, dabar - be žydrų :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
bangis wrote:
Čia gal nauja politkorektiškumo forma - anksčiau negalima buvo filmo be juodaodžio statyt, dabar - be žydrų :)
Taip ir yra :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 0:45 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Negaliu patikėt, kad tarp tiekos įvairių rūšių freakų filme kažkam užkliuvo būtent gėjai. Ir tik todėl, kad gėjai, o ne kad pvz. vienas jų buvo kraujo bijantis skystuolis (=freakas tuometiniu supratimu). Juoba kad ir knygoj lyg ir buvo jie, tik ne tokie atviri. Mane asmeniškai iš viso plataus freakų asortimento labiausiai pašiurpino Boromiro žmonos sesuo ir jos vaikas (nuo Pulono, jei gerai atpažinau). O simpatiškiausias/charizmatiškiausias freakas tai be abejo karalienės brolis neūžauga. Jeigu jis iš tiesų brolis, ibo aš kaip neskaitęs iki galo, tai turiu visokių savų įtarimų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 1:49 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Nomad wrote:
labiausiai pašiurpino Boromiro žmonos sesuo ir jos vaikas
O taip, ten tai freak'ai iš didžiosios F :shock:

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 5:16 
Offline
User avatar

Joined: 2010-05-09 17:34
Posts: 42
Location: Vilnius
pagaliau ir aš "sudėjau ginklus" ir pažiūrėjau kiek serijų yra :) ir, tiesą sakant, jei nebūčiau skaičius knygų, na, trūktų 50 procentų malonumo, taigi sunku sakyti. ar yra bent kažkas neskaitęs ir su malonumu žiūrintis? ir, svarbiausia, kodėl?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 10:10 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Aš neskaitęs knygų :pomidorai:

Tik žaidęs board geimą, tai bent geografiškai įsivaizduoju kas tie Starkai, Lanisteriai, Brateonai ir tt., kur randasi Kings Landing ir kiti džiaugsmai.

Ir labai patinka :)

Kartais pasimetu tarp veikėjų ir jų giminystės/kilmingumo - čia padeda šalia sėdinti Nimfa. Apart to - nieko blogo seriale nematau (nesu aš priekabus).

Kas patinka:
-fantasy atmosfera (drakonų kiaušiniai, vilkai ir tt)
-politinės intrigos ir kad kiekvienas personažas turi savo agendą ar bent požiūrį į aplinką; puikiai išreikšti personažai
-kostiumai ir visa aplinka (gamta, pilys, interjeras)
-veiksmas, šyza ir vulgarumas įvairiais kiekiais susimaišo tarpusavyje ir nors kartais trūksta vieno, tą atsveria kitas
-tikroviškumas (gal dėl atvirų scenų - kraujas, genitalijos ir tt; žiūrint žinai, kad vat tuoj kažkas bus, bet kai tas kažkas nutinka, maloniai nustembi pamatęs daugiau nei tikėjaisi ir daug tikroviškiau nei tikėjaisi)


Tokį serialą galėčiau žiūrėti kiaurus metus - puikus fantasy/medieval serialas, kuriame daug dėmesio skiriama politikai, tarpusavio intrigoms, personažams, tikroviškumui. Veiksmo nedaug, bet jis kokybiškas; papai ir kt. - skonio reikalas.

Žodžiu kaip koks kultinis Babylon 5.. ech.. :)

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited