Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 10:11 
Offline

Joined: 2006-12-11 16:49
Posts: 54
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Negaliu patikėt, kad tarp tiekos įvairių rūšių freakų filme kažkam užkliuvo būtent gėjai. Ir tik todėl, kad gėjai, o ne kad pvz. vienas jų buvo kraujo bijantis skystuolis (=freakas tuometiniu supratimu). Juoba kad ir knygoj lyg ir buvo jie, tik ne tokie atviri. Mane asmeniškai iš viso plataus freakų asortimento labiausiai pašiurpino Boromiro žmonos sesuo ir jos vaikas (nuo Pulono, jei gerai atpažinau). O simpatiškiausias/charizmatiškiausias freakas tai be abejo karalienės brolis neūžauga. Jeigu jis iš tiesų brolis, ibo aš kaip neskaitęs iki galo, tai turiu visokių savų įtarimų.
Ahm, man asmeniškai ta scena ne kaip freakizmas ar dar kas užkliuvo, o užkliuvo todėl, kad knygoje to nėra -- ten viskas per nutylėjimus, perfrazavimus, etc. parodoma. O čia taip sakant -- te bybį akin.

O dėl Arryno žmonos ir vaiko -- nu ką padarysi abiems su smegenėlėm negerai, ne kokie jei ten freakai, tiesiog psichiškai abu nesveiki ir tiek.

_________________
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 15:00 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Nymph wrote:
Nomad wrote:
Negaliu patikėt, kad tarp tiekos įvairių rūšių freakų filme kažkam užkliuvo būtent gėjai. Ir tik todėl, kad gėjai...
Ahm, man asmeniškai ta scena ne kaip freakizmas ar dar kas užkliuvo, o užkliuvo todėl, kad knygoje to nėra.
IDD, ir nereikia iš manęs daryti homofobo :)
Gėjų scena kliuvo tik todėl, kad tai grynai serialo scenaristų žingsnis, kurio pagristumas man sunkiai nuspėjamas. Tuo tarpu visi kiti "freakai" (kaip tai įvardina Nomad) knygoje yra, tarp jų ir Lisa su savo debilavotu papą čiulpiančiu vaikeliu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 15:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Šalikėlis wrote:
pagaliau ir aš "sudėjau ginklus" ir pažiūrėjau kiek serijų yra :) ir, tiesą sakant, jei nebūčiau skaičius knygų, na, trūktų 50 procentų malonumo, taigi sunku sakyti. ar yra bent kažkas neskaitęs ir su malonumu žiūrintis? ir, svarbiausia, kodėl?
o kodel ne?
tadazas jau puikiai ivardijo kas ir kaip, biski va tik malonuma sugadino antras postas sioje temoje :P

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-21 21:21 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Nymph wrote:
Ne tik pigiau -- daugiau žiūrovų pritraukia ;) Nepamirškim, kad čia serialas --- jam reikia gauti finansavimą ir gerą laiką rodymui (nors spėju šitas dieną tikrai nebus rodomas :) ), O papai ir pimpalai tam tikrai geriau pasitarnauja negu nuogi kardai ir gražūs šarvai bei jų barškinimas.

o dėl aukščiau minėtos Renly ir Lorras scenos -- visoje knygoje jų bendravimas labai subtiliai įvardinamas, o čia taip -- kaip su mazgote per veidą -- bijojo, kad žiūrovai namiokų nesupras?
Jeigu serialas labiausiai orentuotas i J.A.V. ziurovus, tai turbut gal nebutu suprate... juk tai normalu, kad vyriskos lyties draugai viens kita skutineja ir prausia :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-22 0:35 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Šalikėlis wrote:
pagaliau ir aš "sudėjau ginklus" ir pažiūrėjau kiek serijų yra :) ir, tiesą sakant, jei nebūčiau skaičius knygų, na, trūktų 50 procentų malonumo, taigi sunku sakyti. ar yra bent kažkas neskaitęs ir su malonumu žiūrintis? ir, svarbiausia, kodėl?
Tai čia aš būsiu. Žiūriu su malonumu, nes įdomus ir gerai pastatytas serialas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-22 14:19 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Apie intro
http://www.artofthetitle.com/2011/05/12 ... f-thrones/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-22 21:17 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Bungalo wrote:
Fredyss wrote:
Bungalo wrote:
Ir dar girdėjau gandą, kad kitą sekmadienį net du epizodai?
http://www.imdb.com/title/tt0944947/episodes
Vadinas gandas buvo antis. :(
Bloga, bloga antis! Fu! :whip:
Nesuprasi, gal vis dėlto ir ne antis - oficialiame serialo puslapyje siūloma kažkur registruotis, kad galėtum pamatyti septintą seriją savaite anksčiau (ten dešinėj apačioj tipo traileris su reklama). Gali būti, jog su piratų pagalba dvi naujas serijas bus galima pasižiūrėti jau rytoj ;)

Aš irgi esu tarp tų, kurie su Martino kūryba pirmiausia susiduria žiūrėdami šį serialą - nors pradėjus žiūrėti kažkaip kilo pagunda paskaityti ir knygas :) Serialas man patinka visų pirma dėl to, kad neatsimenu analogiškai kokybiško fantasy serialo apskritai (dabar į galvą šauna herakliai ir ksenos... nu ne tas lygis). Be to, man Game of Thrones vizualiai labai primena žaidimą Dragon Age* - pvz., šarvų stilistika, šukuosenos. Net ir nevizualiai daug kas bendra - išorinių ir vidinių pavojų smelkiama karalystė, kova dėl sosto, senovinė brolija, sauganti pasaulį nuo antgamtinio blogio ir kt. Kita vertus, kiek man žinoma, Dragon Age kūrėjai patys yra pripažinę, kad rėmėsi A Song of Ice and Fire. Na, o kadangi dabar retrospektiškai mąstant minėtasis žaidimas man vis dėlto patiko, tai ir serialui prijaučiu :)

Homoseksualizmas savaime man kaip ir neužkliuvo, tačiau tai buvo pirma gan neskoningai pateikta serialo sekso scena (galėjo nors eksplicitiškai nečepsėt).

* Turiu omeny pirmąjį Dragon Age žaidimą, nes antrasis tai stilistiškai ir istorijos požiūriu visai iš kitos operos


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-23 10:54 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Visi comic relief personažai gali pasimokyti, kas atsitinka, kai pradedi elgtis out of character. (Character: nepavojingas kvaišelis su didybės manija. Out of character: pavojingas kvaišelis su didybės manija). Toks va laiko tarpas nuo momento, kai veikėjas pradeda būt užknisantis, iki kol nustoja būt, turėtų tapti etalonu visiems autoriams.

Super serija.

P.S. jei rimtai, tai gaila bičo. Vien iš jo sudužusių svajonių istorijos galima išspausti poros tomų romaną arba atskirą filmą. Skaičiusiems: ar jis ir knygoje taip probrėkšmais parodomas, ar ten daugiau build-up'o?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-23 13:53 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Tai kas nors kur nors aptikot tą mistiškąją priešlaikinę septintą seriją?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-23 19:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
revenant wrote:
Tai kas nors kur nors aptikot tą mistiškąją priešlaikinę septintą seriją?
Niekur neradau net užuominos, kad tokia egzistuoja.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited