Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-05 14:50 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
Tiesa, tikrai tiesa dėl "Blade Runner" :wink:

Žiūrėti Avataro nuėjau jau žinodamas siužetą, kurį labai aiškiai parodė dar treileryje, likusią dalį beliko nuspėti iš daug kartų naudotų šablonų.
Savo valia daugiau Avataro nežiūrėsiu, nebent taip susiklostys, kad teks taikytis prie aplinkybių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-05 16:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-02 17:22
Posts: 354
Location: vilnius
man patinka tokia minciu gausa apie shyta am filma.. as antra karta jo irgi i kinotheatra niesiu..namie neiznau irgi kada ziureciua.. po keliu metu.. jie pamirshiu kaip atrode gamta art en kaz kas pan..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-05 20:20 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
offtop: matau be kryžiaus žygio prieš eretikus čia neapsieisime :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-06 3:48 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
Mačiau, mačiau 3D, vizualinė dalis 10/10, scenarijus..... tarkim stiprus 4, nieko stebuklingo, bet galėjo būti ir blogiau (2012, transformeriai.... Battlefield Earth...). Eičiau ir dar kartą, vien dėl vizualinės dalies.

Dabar dėl roboto su peiliu. Jei niekas nepastebėjo, tai ten džiunglės, ir norint praeitu su kažkuo tokio dydžio kartais reikia nupjauti kokią šakelę, ar visą medį, o patranka tam ne itin tinka. Tad kodėl robotas turi peilį aišku, o va kodėl ant kulkosvaidžio, ar patrankos, ar ko ten, durtuvas, tai net man klausimas.

_________________
Gyvenimas kenkia jūsų sveikatai. Darykite išvadas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-06 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
Tomas :P wrote:
...., o va kodėl ant kulkosvaidžio, ar patrankos, ar ko ten, durtuvas, tai net man klausimas.
Cameronas bandė grandininį pjūklą uždėt... Bet nedrįso :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-07 15:13 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Na sutikite, kad peilis yra praktiškumo viršūnė. Grandininiam pjūklui, visokiems plazminiuose stuff yra gendančios detalės arba pasibaigę patronai, elementai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-07 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Simakas wrote:
Na sutikite, kad peilis yra praktiškumo viršūnė. Grandininiam pjūklui, visokiems plazminiuose stuff yra gendančios detalės arba pasibaigę patronai, elementai.
Pilnai sutinku ir siūlau šią diskusiją pratęsti ir vystyti kitoje vietoje:

viewtopic.php?p=94289#94289

va

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-09 4:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote:
Turint omeny, kad absoliučios daugumos pasaulio liaudies pasakų siužetas yra panašaus sudėtingumo, tai manyčiaus, kad Avatar'o atitinka.
this.
O taip tai pacahontas, ateities fone, ir man tai labai grazu. :) Ir scenarijumi as patenkintas(nors jis ir nuspejamas praktiskai visada). Matyt tiesiog filma reik ziuret kaip i epine pasaka.

Siaip kaip nekeista man vizualine dalis paliko blanku ispudi(FIRST!), gal kad pirma kart zejau 3d ir man ten vaizdas biski susiliejas buvo(pas mane regejimas siek tiek trumparegiskas(cia plius ar minus vadinas?)). Reiks nueit i ne 3d :S

siaip dar pastebejimas del visu taktikos subtilybiu nepaisymo, ala skridimas pazeme etc - tai paprasciausia arogancija. Su tokia armucha ir technika pries 2k laukiniu su lankais? Bring it on baby. Na bet aisku kam ten nuleist tuos pestininkus reikejo tai ir as nelabai suprantu, gal to namuko ieskoti? Bet man pasirode kad jie ten stovejo vienoj vietoj visa laika :S

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-09 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
siaip dar pastebejimas del visu taktikos subtilybiu nepaisymo, ala skridimas pazeme etc - tai paprasciausia arogancija. Su tokia armucha ir technika pries 2k laukiniu su lankais? Bring it on baby.
Tai kad iš pulkininko Quaritch komentarų skrendant buvo gan aišku, jog jis tikisi rimto pasipriešinimo. Taigi, tiesiog arogancija tai paaiškinti gan sunku.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-13 0:35 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Na lėtą skridimą sąlygojo tai, kad neveikė radarai, o skrendant dideliu būriu su pilotais, kurie pvz neturi patirties skristi be prietaisų, yra sudėtinga ir rikiuotę palaikyti ir skraidančių salų išvengti. Be to šatlas, kurį perdarė į bombonešį na ryškiai buvo nepritaikytas skrydžiams manevruojant planetos paviršiuje. Be abejo vienas greitas naikintuvas būtų viską atlikęs geriau, bet gal visgi blogai yra parodyta planetos, augalų, medžių proporcijos, ty pakankamam kiekiui sprogmenų reikėjo galingos technikos, nors kai sprogmenų paletės tai mažokos atrodė, na gal svoris jų didelis be proto...

Žemės pėstininkų panaudojimo paaiškinimui turiu tik vieną mintį, jie bijojo, kad tie 20k nenusiaubtų bazės, taip kad antžeminį mūšį perkelti norėjo ten, kur turėtų oro priedangą. Pajėgų neskaidė, nes palyginus, vienas skraidantis drakoniukas realiai savižudiškai gali numušti vieną sraigtasparnį.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited