Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-22 21:59 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
nu as nesakau kad tai gilus personazas :) sakiau kad jis man atrode "gyvas", nes turejo savo nepakartojama "problema", kuria gana logiskai sprende. nepatinka? ok. banalu? kodel? :) apie blogiukus is avataro as atsimenu tik kad jie buvo blogi, saude, ir dar man kele ziovuli. ka nors praziopsojau, kodel nebanalus jie?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-22 22:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
fod wrote:
nu as nesakau kad tai gilus personazas :) sakiau kad jis man atrode "gyvas", nes turejo savo nepakartojama "problema", kuria gana logiskai sprende. nepatinka? ok. banalu? kodel? :) apie blogiukus is avataro as atsimenu tik kad jie buvo blogi, saude, ir dar man kele ziovuli. ka nors praziopsojau, kodel nebanalus jie?
Kriaušės... obuoliai (cituoju Aivarą). :nuobodu:
nei aš sakiau, kad banalu nei ką... man keista, kai imho vieną pasaką laiko gyvesne/gilesne/whatever už kitą. Bet kuriuo atveju realiam gyvenime dažnai sutiksi blogiuką, kuris dėl DIDELIŲ pinigų padarys bet ką. O, kad vaikiškų problemų kamuojamas personažas (čia nenoriu įžeisti, tiesiog man tokia joystiko problema visiškai neatrodo "gyvesnė" už milijardines kasyklos pajamas) tai čia gal dėl to, kad tiesiog TAU asmeniškai ji šiuo metu atrodo aktualesnė? Šioj vietoj aš labiau suprantu Aivarą, kuriam nepriimtinas toks tiesmukas Avataro gražių idėjų brukimas.

O ir šiaip, drąsūs vyrai, ryžtingai sprendžiantys problemas, dažnai patampa herojais, o ne blogiukais... Viskas priklauso tik nuo to, kas užrašinėja istoriją. Kaip tau tokia filosofinė mintis? :P Apversk Avatare viską 180 laipsnių :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-23 19:01 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
na kazkas kitas rase, kad toy story banalus, o va avataras vos ne 10. tai as tik sito ir nesupratau, nes jei jau taip, tai sito su tarkovskiu irgi nesumaishysi :) ir asmeniskai man nei toy story nei avataro problemos neaktualios :) dideliu pinigu neturiu neturiu ir neplanuoju, o ir kasyklos manes nedomina. nu ok, ideja grazi ir aktuali: gamta saugoti reikia. o dabar gal sedam kiekvienas i savo mashina ir vaziuojam po darbo namo. pakeliui i maxima ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-23 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
fod wrote:
nu ok, ideja grazi ir aktuali: gamta saugoti reikia. o dabar gal sedam kiekvienas i savo mashina ir vaziuojam po darbo namo. pakeliui i maxima ;)
Jums kas nors kada nors sakė jog jūs esate žiaurus žmogus?

Man kliūva visas Avataro moralės vienpusiškumas. Vien iš filmo viso paveikslo nesimato. Iš papildomos info duodama suprasti, kad Unobtainiumas yra gyvybiškai svarbus žmonėms žemėje. Tačiau pats filmas pateikia korporaciją kaip vienpusškai evil padarą. Ar tikrai filmas labai nukentėtų jei būtų parodyta jog gal būt ten viskas ne dėl naujausio Ipodo vyksta? Šiaip man asmeniškai Cameronas pasirodė kaip grynas Lietuvys: šika ant savo nuosavos kultūros (ir, jo aš pastebėjau, kad ir man tai tinka: aš irgi Lietuvys :P)

Netgi tipiniai disnėjaus blogiukai daugiau asmenybės turi (o jie yra pakankamai iconic atstovai vienpusio blogiuko. Snieguolės pamotė Maleficent arba undinėlės Storulė) negu corporate čiuvas ir pulkininkas.

Tai gražus filmas ir taip jis yra ir turi būti vertinamas dėl savo techninių pasiekimų. Tik ar nenubėgus pasiekimams į priekį šį kartą neteks Exussui ginti Avatarą nuo tokių pačių argumentų kuriais jis puola Toy story nuo kažkokio kito techninio šedevro. Juk savo laiku Toy Story buvo techninis šedevras įėjęs į filmų istoriją, kaip vienas iš pirmūjų (o gal ir pats pirmas) fully Computer animated filmų.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-28 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
aš trumpai pasakysiu. aštuoni puslapiai diskusijos apie "Avatarą"?.. jūs pavarot.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-17 2:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Kam dar nenusibodo – o kaip reikėjo daryti iš tikrųjų, arba „Avatare“ taikytos karinės strategijos kritika (rusų kalba).

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-17 13:28 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
(apie tai, kad filmas vėl grįš į kinus, rudeniop)
Avatar yra didelė, mėlyna melžiama karvė.
Fui...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-19 0:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Jei netyčia be manęs yra ir daugiau iškritusių iš Mėnulio ir iki šiol nemačiusių gan išskirtinio filmų kritiko Plinkett'o darbų, labai rekomenduoju:

Avatar review part 1

Avatar review part 2

(Taip, kai kuriuos arklius reikia mušti dar labai ilgai po mirties. Nusipelnė).

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-26 20:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
http://www.scribd.com/full/31352803?acc ... nqrqmval1g 40-43 psl. yra 10 avataro prasmingumą aiškinančių ir gilumos ieškančių tezių, cituojamas ir AtA Skirmantas Valiulis.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited