Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 17:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-08 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 891
vartotojovardas wrote:
o aš visiškai sutinku su Maskoliūno nuomone. Scenaristui pinigų pagailėjo. Kai dar filmo nerodė prognozavau, kaip jame vystysis istorija ir visiškai pataikiau į 10ą. Vizualiai, tai filmas, ž inoma 10balų. Bet 3D tikrai neišnaudota tiek, kiek buvo galima panaudoti. O prie siužeto logikos, tai galima šiek tiek prisikabinti. ATSARGIAI SPOILERIAI!!! Jei pagrindinis herojus toks protingas ir taip "ėjo" už aborigenus, kodėl visus tuos 3 mėnesius nebandė dėrėtis? (na tarkim po 2 mėnesių tikrai galėjo dėrėtis, kai įgavo čiabuvių pasitikėjimą) Viską paliko paskutinei sekundei. Kodėl nebandė tartis, kad galėtų išsikasti rūdą, negriaunant medžio? Gal aborigenams tas metalas visiškai bevertis. Gal jie būtų jį patys atnešę vardan taikių santykių?
Visų pirma, jis buvo žmogus, kurio tikslas atgauti judėjimą (kas jam buvo žadėta po sėkmingo darbo), , ir tik po to, kai įsigyveno į navių buitį , jis pamilo tą gamtos vaikų gyvenimą..Aborigenai atsisakė išsikelti iš medžio-namo, jų gimtinė buvo esmė, o ne metalas..Pvz. jei kas senovės lietuviams lieptu kraustytis , iš kokio Šventaragio slėnio, nes kokie atėjumai neužaugos , ten rado kažkokias, jiem tik naudingas, morkas...
Filmas labai patiko, vienas iš tokių, apie kuriuos sakoma-jis man! Blogybių jokių neradau, tik radau 2 panašumus-naviai, tai indėnų prototipas : karingumas, papročiai, karinė taktika, karo šūkiai...O mūšis Pandoroje man priminė epizodą iš Mirties planeta (Deathworld, 1960)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-08 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 15:00
Posts: 534
Location: Vilnius
Sveiki,

gal kas dar nematėte, arba norite antrą kartą nueiti?
Nes turiu 2 bilietus į 3D seansą šįvakar 20.10 Vingyje, bet negaliu eiti.
Nors filmas jau rodomas 2 mėnesius, bet norint gauti bilietus, reikia juos rezervuotis prieš savaitę. Todėl taip ir išėjo.

Atiduočiau už tiek pat, už kiek įsigyti - 21Lt vienetas. Pageidautina abu kartu :)

Dėl nuolaidų - kreiptis asmeniškai :)
Rašykit, ar skambinkit.

Gaudrius
gaudrius@gmail.com
+370 676 34614

_________________
...My name is Legion, cause we are many...


Top
   
 Post subject: Avatar
PostPosted: 2010-02-20 11:46 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Pagaliau pažiūrėjau, o tai vis bilietų nebuvo :lol:

Vaizdelis gražus. Detalėmis pranoksta banalius animacinius filmus kaip Toy Story, kurie negali pasiūlyti tokio pilnaverčio ir smulkmeniško 3D vaizdo. Tik dėl vaizdo Avatar įeis į kino istoriją. To užtenka. Kaip pvz., kažkoks nespalvotas begarsis filmas įėjo į kino istoriją vien dėl to, kad panaudojo close-up'ą (stambų kadrą), o ne vien kaip spektaklis iš šono nufilmuotas buvo.

Siužetas paprastutis. Tai tiesiog sci-fi action pasaka, o ne sci-fi action drama, naiviausias Cameron'o filmas. Gaila tik, kad stereotipai per daug paviršutiniški. Net korporacijos kostiumuotas berniukas (G. Ribisi) savo personažu labai smarkiai nusileidžia korporacijos berniukui iš filmo Aliens.
TAČIAU, ar paprastas siužetas sumenkina filme pristatomas vertybes? Negi tiesiog jau "nemadinga" yra ryšys su mus supančia aplinka, gamta, gyvūnais. Gal tiesiog per daug atbukome, kaip Avataro korporacijų atstovai, kurie gamtos naikinimą stebi žiaumodami sumuštinius ir gerdami kavą šaukdami "ooo... gražiai dega".

9/10 už vaizdus

P.S. Krūtys, net ir mažos, vistiek turi kažkiek siūbuoti bėgiojant ir šokinėjant.


Top
   
 Post subject: Re: Avatar
PostPosted: 2010-02-20 17:25 
Offline

Joined: 2010-01-26 18:53
Posts: 18
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Pagaliau pažiūrėjau, o tai vis bilietų nebuvo :lol:
P.S. Krūtys, net ir mažos, vistiek turi kažkiek siūbuoti bėgiojant ir šokinėjant.
Matyt dirbtinės :D Žinai, ateitis, high-tech, tik mados kitos...


Top
   
 Post subject: Re: Avatar
PostPosted: 2010-02-20 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Siužetas paprastutis. Tai tiesiog sci-fi action pasaka, o ne sci-fi action drama, naiviausias Cameron'o filmas. Gaila tik, kad stereotipai per daug paviršutiniški. Net korporacijos kostiumuotas berniukas (G. Ribisi) savo personažu labai smarkiai nusileidžia korporacijos berniukui iš filmo Aliens.
TAČIAU, ar paprastas siužetas sumenkina filme pristatomas vertybes? Negi tiesiog jau "nemadinga" yra ryšys su mus supančia aplinka, gamta, gyvūnais. Gal tiesiog per daug atbukome, kaip Avataro korporacijų atstovai, kurie gamtos naikinimą stebi žiaumodami sumuštinius ir gerdami kavą šaukdami "ooo... gražiai dega".

9/10 už vaizdus

P.S. Krūtys, net ir mažos, vistiek turi kažkiek siūbuoti bėgiojant ir šokinėjant.
Filme pristatomos vertybės? Nemačiau jokio pristatymo mačiau mėginimą įkišti man per gerklę... Kai man tas vertybes mėginama sukišti per ausį pneumatiniu kaltu nereikiastebėtis, kad atsiranda pasipriešinimas. Gal būt atbukome kaip korporacijų žmogai filme, O gal būt užaudome ir pagrūmojimas pirštu galvos palingavimas "Oi, Oi kai negerai" vietoj susigėdyjimo sukelia klausimus.

P.S. Ateivių krūtys neprivalo paklusti žemiečių fizioligojai. Juk tai rizikuotų pakelti ESRB ratingą ir uždirbti mažiau pinigo!!! Jau vien dėl to verta sukurti nešokinėjančias krūtis kai to reikia kūrėjams!!! (na ir praktikoje manau nemažas kiekis merginų norėtų tokio featuro nes tas visas šokinėjimas nevisada labai patogus :P)

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-20 17:46 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
toy story banalus? cia tai atsiprasau. nei vieno is pixar'o filmu taip neapibudinciau, ir dauguma is ju man atrodo daug originalesni nei sita pocahontas final fantasy nesamone. ir tarp filmu pagaminimo ar ne 15 metu skirtumas, tai kokia prasme lygint ju kompiuterine grafika? labai noreciau pamatyt kaip avatar'as atrodytu su 1995 metu kompiuterine grafika :D butu epic fail'as


Top
   
 Post subject: Re: Avatar
PostPosted: 2010-02-20 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Aivaras wrote:
Ateivių krūtys neprivalo paklusti žemiečių fizioligojai.
geras :lol: man prieš akis iškarto iškilo krūtys su adamantito šarvu viduje ir panašios nesąmonės. o šiaip jei rimtai - krūtys yra krūtys, ir jei jau tie ateiviai 90proc. primena žmones, tai galima ir krūtis normalias įstatyt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-21 16:52 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
fod wrote:
toy story banalus? cia tai atsiprasau. nei vieno is pixar'o filmu taip neapibudinciau
Skonio reikalas. Man iš Pixar vienintelis Ratatouille labai patiko, gal dėl to, kad mėgstu gaminti :)

Na bet rimtai, man visiškai neįdomūs Toy Story personažai. Visiškai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-22 15:41 
Offline

Joined: 2009-08-17 12:13
Posts: 67
Location: Vilnius
Exuss wrote:
fod wrote:
toy story banalus? cia tai atsiprasau. nei vieno is pixar'o filmu taip neapibudinciau
Skonio reikalas. Man iš Pixar vienintelis Ratatouille labai patiko, gal dėl to, kad mėgstu gaminti :)

Na bet rimtai, man visiškai neįdomūs Toy Story personažai. Visiškai.
o man idomus, ir atsimenu dar ju vardus nors maciau pries ne vienus metus. bet kokiu atveju kiaule taupykle is toy story, besiskundzianti kad negali praeiti kompiuterinio zaidimo nes jos rankutes per trumpos joystick'ui :) man atrodo daug gyvesnis personazas nei bet kuris blogiukas is avatar'o. ir net neskaitant visu juokeliu, detaliu ir smulkmenu, kurias manau daugiau ivertina suaugusieji, pixar'o filmukai manau neina su pg-13 reitingu. tai vadint filmuka visu pirma skirta vaikams, banaliu, ka as zinau. gal dar spalvinimo knygeles pradedam vadint banaliom? ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-22 19:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Kaip ten Aivaro parašas skamba: "kriaušės ir obuoliai"? :)
Taigi, fod, Avataras irgi yra pasaka :) Šia tema jau nemaža buvo šioj temoj iečių sulaužyta ir vis tiek kiekviena pusė liko su savo nuomone. Gal tik galima paminėti, kad vienintelė šalutinė tema atsirado apie peilių ir mechų vs skeletus praktiškumą.

O ir charakterių "gilumas" iš posakio apie joystiką, tu jau atleisk, bet tikrai neįžiūriu kame galėtų būti :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 119 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited