Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 8:29

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-01 14:11 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
taip, akcentai yra padeti kituose vietose - and actually that's why I liked the movie.
Ir man tiesiog buvo keista periodishkai girdeti - ne, nieko bendro neturi shitas filmas su Doilio Holmsu.
Situacija mano akimis buvo butent tokia, kad taip - filmas prieshtarauja paveikslui kuri daugelis sudare skaitydami Holmsa (ir, bukim atviri, zhiuredami rusishka ekranizacija) - bet filmas niekur ne_prieshtarauja_ knygai.
ash ir sukuriau shita tema noredamas gauti patvirtinancius shita mano teorija arba paneigiancius faktus.

UPD. keleta padriku citatu, rodanciu kad Holmsas tikrai nebuvo toks jau ramus ir uzhdaras:
"Если дело доходит до того, что трупы в анатомичке он колотит палкой, согласитесь, что это выглядит довольно-таки странно."
"Я нашел наконец реактив, который осаждается только гемоглобином и
ничем другим! - Если бы он нашел золотые россыпи, и то, наверное, его лицо не сияло бы таким восторгом."
" - Ха, ха! - Он захлопал в ладоши, сияя от радости, как ребенок,
получивший новую игрушку. - Что вы об этом думаете?"
"Глаза его блестели, он приложил руку к груди и поклонился словно отвечая на аплодисменты воображаемой толпы." <A Study in Scarlet>

Watson describes Holmes as "bohemian" in habits and lifestyle. According to Watson, Holmes is an eccentric, with no regard for contemporary standards of tidiness or good order.

Throughout the stories, Holmes would dive into his apparent mess of random papers and artifacts, only to retrieve precisely the specific document or eclectic item he was looking for.

Watson frequently makes note of Holmes' erratic eating habits. The detective is often described as starving himself at times of intense intellectual activity, such as during "The Adventure of the Norwood Builder"

Holmes' demeanour is presented as dispassionate and cold. Yet when in the midst of an adventure, Holmes can sparkle with remarkable passion. He has a flair for showmanship and will prepare elaborate traps to capture and expose a culprit, often to impress Watson or one of the Scotland Yard inspectors <ish Wikipedijos>

_________________
Master.... Prosto Master


Last edited by Narfuin on 2010-02-01 14:28, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-02-01 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
shizzar wrote:
My point is - gal Ričio pastatyme ir nerasime faktų, kurie tiesiogiai prieštarauja tam, kas parašyta knygoje. Tiesiog režisierius akcentus deda visai kitose vietose, ir, drįstu pareikšti, filmo žanras yra kitas, nei knygos.
Muahaha na tuomet ir aš drysiu paprieštarauti. Mano giliu asmeniniu isitikinimu tiek "Lock Stock"as tiek "Snatch"as labai gerai apibudinami kaip: gudriai supintos istorijos kur visos gijos galų gale išrišamos ir paaškinamos.

Nieko neprimena? Ogi Kristie ir Doilio detektyvus. Tad bent jau mano požiuriu pagrindinius detektyvinės istorijos bruožus filmas išlaikė. Tiesiog istorijos vystymas eina hiperaktyvaus paauglio greičiu (tiek veiksmo scenos tiek vaizdo prasukinėjimas pasakojant) Ir man tikrai imponuoja kad pasakodamas tokiu tempu Ričis nepameta gijos ir leidžia man kaip žiūrovuyi visur suspėti kartu.

P.S. Narfai gali pakeisti temos pavadinimą arba pirmą postą truputi ir dadėti info, kad Here be Spoilers? Kad ir kaip tai būtų akivaizdu bet better save than sorry.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-13 16:01 
Offline

Joined: 2009-12-27 23:24
Posts: 4
labiausiai šis filmas man priminė Vidok, tik Vidok patiko žymiai labiau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
Kiek menu, knygose ir ankstesnėje ekranizacijoje Holmsas ir Vatsonas vaizduojami vyresnio amžiaus, tad žiūrint filmą man susidarė įspūdis, kad abu vaizduojami dar tokie "neišsilakstę".

Filme Holmsas džiaržgina ir timpčioja savojo smuiko stygas, o visai ne stovi vakarais prie lango ir negriežia lyriškų melodijų (aišku, nereiškia, kad nemoka to daryti).

Ir dar filme tik užkabinamas Holmso polinkis į narkotikus, nieko neveikimo metu.

Iš viso to ir dar kitų detalių man susidaro įspūdis, kad filme Holmsas ir Vatsonas (kuris vėliau lyg buvo su pilvuku) dar gan jaunatviški.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-15 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Flasko wrote:
Kiek menu, knygose ir ankstesnėje ekranizacijoje Holmsas ir Vatsonas vaizduojami vyresnio amžiaus, tad žiūrint filmą man susidarė įspūdis, kad abu vaizduojami dar tokie "neišsilakstę".
Iš tikro knygoje Vatsonas grįžo iš karo, kai apsigyveno kartu su Holmsu, tad tikrai nebuvo vyresnio amžiaus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-03-16 12:08 
Offline
User avatar

Joined: 2008-04-27 21:16
Posts: 47
Location: Kaunas
frontas5 wrote:
Flasko wrote:
Kiek menu, knygose ir ankstesnėje ekranizacijoje Holmsas ir Vatsonas vaizduojami vyresnio amžiaus, tad žiūrint filmą man susidarė įspūdis, kad abu vaizduojami dar tokie "neišsilakstę".
Iš tikro knygoje Vatsonas grįžo iš karo, kai apsigyveno kartu su Holmsu, tad tikrai nebuvo vyresnio amžiaus.
Nesiginčysiu. Tuomet mano vaizduotė juos padarė vyresnius :]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited