Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-10 10:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Iron Man II
PostPosted: 2010-05-16 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 2010-03-31 19:36
Posts: 16
Location: Kaunas
Žiūrėjau vakar kine "Iron Man 2". Tikriausiai jau pradedu atprasti nuo tokių filmų, arba nuotaika gal ne tokia, tačiau jo metu buvo kilęs noras eiti namo anksčiau, nei jis baigsis.

Pirma dalis buvo dar labai netgi nieko. Šioje tik efektai, idiotiškos (visiškai debiliškos) situacijos ir užknisantys nuobodūs ir neįtikinami dialogai. Labiausiai užkniso tas Ivanas ir dialogai. Ivanas pavaizduotas kaip koks nuprotėjęs kvailys, paukščių mylėtojas, nieko normalaus nesugebantis pasakyti ir visiškai nesėkmingai gyvenime viską darantis (tai pakliuvo parduodamas Iranui radioaktyvias medžiagas, tai buvo priplotas mašinos viduryje trasos, pabaigoje geriausiai po minutės "aktyvios" kovos buvo paprasčiausiai kvailu triuku susprogdintas...) bei taip ir neatgavęs savo tikrosios papūgos.

Dialogai... Aš dar nepamenu kito tokio filmo, kur būtų kalbama vienu metu ir taip įkyriai ir taip dažnai... Labai įkyru. Po pirmos dalies dar laukiau šitos antros. Po antros dalies nebenoriu nieko laukti. Vistiek bus gaidys.


Filmas nėra pats blogiausias, bet ir ne geriausias. Efektai dar ne viskas.

Pagal balus rašau jam 6.

_________________
www.hexagon.lt >Kauno stalo žaidimų klubas<
Warmachine player >Mini wargaming<


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-04 12:05 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-21 18:22
Posts: 12
Location: Palanga
Jo, man irgi išsikvėpęs šiek tiek šis Airon Menas pasirodė.. Mikė Riurkas irgi veltėdis palikęs visai jau..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-04 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Filmas tik efektai. Siuzeto nera. Kieciausia vieta kaip prislapina sau kostiuma. Riurke dar nieko, o Scarlett Johansson isvis juokinga...juokinga jos vaidyba arba netinko siam vaidmeniui gal. Filmas tik efektai. 6 balai is 10.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-04 17:03 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Taip, šitas filmas yra TIK EFEKTAI, todėl tik efektus ir reikia vertinti. 6 balai per mažai tokiems efektams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-04 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Exuss wrote:
Taip, šitas filmas yra TIK EFEKTAI, todėl tik efektus ir reikia vertinti. 6 balai per mažai tokiems efektams.
Efektai 10, bet tai neatperka prasto siuzeto, ir vistiek, vertinant bendrai, o ne atskirai, uz garso takeli, efektus, rezisieriu, gaunasi mano nuomone 6. Butu 2, bet efektai pakelia mano ivertinima iki 6 :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-06 13:25 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
man kaip IronMano fanboyui viskas puikiausiai susivalge :D
Subjektyvus vertinimas 9/10 :P

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited