Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 6:07

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2010-08-29 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Aš kaip pusaklis žmogus nesiskiriantis su akiniais turiu klausimą apie ėjimą į 3d filmus kur išskiria akinius. (taip aš dar nė kart nebuvau, bet nuo atsakymo gali priklausyt ar apskritai eisiu ;D)

Gal kas nors žino ir patyrė, kaip patogiau/mažiau kenkia akim:
A. eit su akiniais normaliais
B. eit su lindzėm

nes visų pirma įdomu ar su A variantu nebus labai ne[patogu, nes jie dudoa dar vienus, o man pačiam asmeniškai B variantas nemalonus akim su tom ninzem apskritai ;D

Kas nors padės šituo klausimu, man pasimetusiam?

By the way, tie akiniai plastmasiniai, right?

Ir taip pat, koks vaizdas žiūrint be tų akinių, išskydęs, ar normalus? (nes mano vienintelis susidūrimas su 3d buvo prieš kelis metus su lėvais popieriniais akiniais ir labai labai lėvu akis graužiančiu vaizdu ir užsidėjus ir nusiėmus ;) )

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-29 23:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
Jei tave akiniai ne dideli, tai gali eit su akiniais... anie plastikiniai gan dideli ir ant virsaus visai normaliai bent man uzsidejo... tik pasiimk kuo ir savo ir anuos akinius pasivalyt :)

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-29 23:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Ėjau, škiasi, žiūroti 3d Šreką su sesę ir jos drauge. Abi akiniuotos. Sesė klykia kaip visas tas 3d jai nepatinka ir kaip užknisa antri akiniai. Draugė tuo metu sėdi su dviem porom ir nesupranta kame problema.

Vaizdas be akinių kaip taisyklė išplaukęs. Akiniai dažniausiai mūsuose yra poliarizuotas stiklas kur kiekvienai akiai duoda kitą poliarizacijos kampą. Tad bendras vaizdas be akinių tarytum ryškumas nureguliuotas būtų.

Šiaip viskas susiveda į tai ar labai gaila pinigo tam, kad nueiti ir įsitikinti. Bendrai paėmus akiniuoti žmonės kažkiek nuskriausti (na reikia dar vieną porą akinių dėtis) tačiau bendrai paėmus nuo tų popierinių tamstos minėtų akinukų laikų gana toli nueita.

Tad pasiūlymas susirasti pigesnį seansą ir/arba ne tokį filmą kurį per vidurį mesti būtų gaila ir nueiti išmėginti savo kailiu. Jei akys nenorės bendradarbiauti one can just leave.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-29 23:59 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
nu vat ir galvoju ;D nueit patikrint.

Ačiū už patikslinimą, nors dė llinziu vs akinių dar neapsisprendžiau tai kad patikrint reikia, bent jau žinau ;)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-30 13:35 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Aivaras wrote:
bendrai paėmus nuo tų popierinių tamstos minėtų akinukų laikų gana toli nueita
aš per kažkurį seansą žaidžiau, tai tie akiniai krūti. turi sensorių, kuris sinchronizuojasi su skirtingos poliarizacijos kadru ir įjungia tinkamą akį. (uždengus sensorių, 3D vaizdas dingsta. o poliarizaciją galima patestuoti su mobiliaku).

Kaip sakė kažkuris stand-upas "it's high tech shit".

Jei ne bauda už nuteriotus akinius, mielai juos išmesinėčiau :)


Last edited by Jauja on 2010-08-31 15:48, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-08-31 0:48 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
patikrinau, suėjo su akiniais, akim neskaudėjo akiniai antri netrukdė.

Gal ir nieko. Kol akis prisiprato atrodė dirbtinai biški, bet whatever ;D

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-01 9:59 
Offline

Joined: 2006-12-11 16:49
Posts: 54
Location: Vilnius
Na, vienareikšmiškai patogiau yra su linzėm.
Aš žmogiukas taipogi akiniuotas, tačiau su antrais akiniais teko žiūrėti gal kokį vieną sykį -- nei šis nei tas :S Spaudžia nosį, etc.
O va su linzėm -- jokių problemų, nors po pirmų poros seansų rodės, kad nuėmus akinius viskas liejasi ir kažkoks ne toks realaus pasaulio vaizdas -- dabar taip nebėra, nežinau, ar tai buvo prastai sureguliuoti akiniai kalti ar tiesiog mano smegenys adaptavosi prie 3D ir nebepyksta.

_________________
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-04 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-21 18:22
Posts: 12
Location: Palanga
Varyk su akiniais, viskas bus normaliai, as variau Anglijoj, Manchestery i iMAX 3D ziurejau Harry Pottery.. Normaliai tie akiniai, plastikiniai jo, bet labai trapus ir lengvi ir gan dideli [bent jau mano akinukus laisvai apeme ir per daug netrukde], gali drasiai det ant savo akiniu ant virshaus ir viskas puikiausiai matosi visi tie 3D efektai, patikek manim..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited