Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

The Man in the High Castle miniseries
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=14&t=6558
Page 1 of 1

Author:  Nomad [ 2011-11-11 23:21 ]
Post subject:  The Man in the High Castle miniseries

Atsitiktinai užtikau šią pusiau džiugią metų senumo naujieną. BBC kuria (ketina kurti?) keturių dalių serialą pagal mano nuomone geriausią Philip K. Dick knygą "The Man in the High Castle".

Pusiau džiugi, nes režisierius - Ridley Scott. Blade Runner buvo awesome ir t.t., bet ir tas baisiai nukrypęs nuo knygos. O šiuolaikiniai jo darbai... geriau nutylėsiu.

Bet kuriuo atveju, naujausia info kurią radau yra metų senumo. Kas nors žinote ką nors? Daromas šis reikalas ar jau nutrauktas?http://blastr.com/2010/10/ridley-scott-philip-k-dic.php
http://www.guardian.co.uk/media/2010/oc ... -bbc-drama
http://www.newyorker.com/online/blogs/h ... rd-to.html

Author:  Nomad [ 2013-02-25 13:55 ]
Post subject:  Re: The Man in the High Castle miniseries

Some news 2013-02-10
http://www.variety.com/article/VR1118066024/
Quote:
Syfy is adapting Philip K. Dick's book "The Man in the High Castle" into a four-part miniseries, with Ridley Scott attached to exec produce.

"The X-Files" vet Frank Spotnitz will serve as primary scribe and as exec producer. Scott will exec produce through his shingle Scott Free Prods., alongside Headline Pictures, Electric Shepherd Prods. and FremantleMedia Intl., which will also distribute the mini globally.

Author:  Nomad [ 2014-09-08 1:43 ]
Post subject:  Re: The Man in the High Castle miniseries

Updates, jei netyčia ne man vienam rūpi ;)

Pagal naujausias naujienas, kūrimu jau užsiima Amazon
Quote:
Amazon Studios‘ third pilot cycle continues to grow, with the company quietly greenlighting two more pilots, drama The Man In the High Castle and comedy Just Add Magic.

Based on Philip K. Dick’s Hugo Award-winning novel, The Man In the High Castle hails from The X-Files alum Frank Spotnitz and Scott Free. Written by Spotnitz and to be directed by David Semel (Legends), the project set in 1962 explores an alternative reality in which Nazi Germany and Japan won World War II and occupy the United States, controlled by the Nazis and the West Coast owned by Japan, and a chunk of the Midwest still up for grabs.
Quote:
"Bones" and "Pretty Little Liars" star Luke Kleintank has taken a leading role in the long-gestating Ridley Scott-produced adaptation of Philip K. Dick's iconic novel, "The Man in the High Castle." Deadline reports that he'll play a character named Joe Blake.
http://deadline.com/2014/07/the-man-in- ... ts-809111/
http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=122410


Kaip ir visur kur dalyvauja Ridley Scott, turbūt bus protinga nesitikėti nieko gero, ir jau tikrai nesitikėti kad bus išsaugotas knygos siužetas(-ai)/dvasia/idėjos, though.
Quote:
Blake, who does not appear in the novel, is said to be a New York City-based member of a resistance cell.

Author:  Nomad [ 2015-02-12 2:16 ]
Post subject:  Re: The Man in the High Castle miniseries

Pažiūrėjau pilot'ą. Iš esmės žymiai geresnis, nei tikėjausi. Nukrypimai nuo knygos mostly make sense. Pvz., „Grasshoper Lies Heavy“ yra ne knyga o filmas - kad žiūrovui lengviau būtų pademonstruoti, kas tai. Ir ten ne dar viena alternatyvi realybė, o mūsų realybė, kaip ir tikėjausi kad supaprastins. Nes dar vienos alternatyvios realybės alternatyvioje realybėje būtų kiek per daug aprėpti šiuolaikiniam popcorniniam žiūrovui, kuriam ir Inception buvo afigienas mindfuckas. Atmosfera visai nebloga. Net gi aukščiau anonsuoti nukrypimai nuo knygos nėra tokie dideli nukrypimai nuo knygos kaip atrodė, dėl kai kurių praleistų svarbių detalių straipsniuose.

Dvi silpniausios vietos yra pagrindinių aktorių so called vaidyba, ypač Rupert Evans ir Alexa Davalos. Na ir dialogai. Dialogai dialogai :nuobodu: arba cheesy, arba info dumpai žiūrovui, arba both. Vienas iš geriausiai visą tą iliustruojančių epizodų buvo, kai ką tik nušautos merginos seseriai jos vaikinas sako „this is serious“. Arba ten gal buvo koks meta-actingas, nes man irgi neatrodė kad ji labai gedėtų ir priimtų seriously.

Apibendrinant, visai neblogas, 7/10. Jei amazonas nuspręs jį gaminti ir bus dar serijų, tikrai žiūrėsiu. Bet iš toli ne toj pačioj kategorijoje su HBO šedevrais ar Breaking Bad ir jo prequelspinoffu.

Author:  Gharta [ 2015-02-12 12:42 ]
Post subject:  Re: The Man in the High Castle miniseries

O pilotas jau pasirodė! Einu ieškot...

Author:  Fredyss [ 2015-03-22 0:30 ]
Post subject:  Re: The Man in the High Castle miniseries

nustebino ,patiko ir uzkabino.
p.s.labai senai skaiciau (is alternatyvios istorijos),100% neatsakau uz savo zodzius,bet lyg tai pasaulio viespats buvo ar tai Lietuva, ar tai kazkokia baltijos salis..Zodziu,kazlkas panasaus,ir lyg naciai buvo....Jei kas uzlaush,teks pakratyti savo atminti; ir prisiminti autoriu .

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/