Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-25 18:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »
Author Message
PostPosted: 2012-05-14 23:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Nustebino - niekas nieko nebarskino. Turbut pirmą kartą per abu sezonus serija be sekso scenos?

Nenustebino - stabilus siužeto niokojimas.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2012-05-14 23:52 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na. man vistiek idomios interpretacijos... :)

čia aišku senas, bet į temą prie sorlako pasipiktinimo:

[ img ]


Top
   
PostPosted: 2012-05-15 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 891
mane pradejo pykinti tas gejisku scenu kisimas( toks ispudis,kad tai tampa norma< is pradziu naujame Spartake,dabar ir Game)..
Apskritai serialas labai puikus(su isimtimis,kuriu,galvoju su vieno is personazu mirtimi jau nebus), nors knygas skaiciau(suryjau),taciau seriala ziuriu su susidomejomu. Ir kas keiciausiai(man),kad seriale Lannisteriai patys stipriausi personazai..Pvz.

Tywin Lannister man pranoksta nuzudyta Starka...


Top
   
PostPosted: 2012-05-15 16:26 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Aš pritarsiu gijui - nėra viskas taip blogai.
King's Landingo linija: atmetus lokalinės zombių apokalipsės sceną, viskas sudėliota visai neblogai. Praščiausias personažas - Hound, kažkaip nekimba man tas aktorius.
Harenholo linija: Taivino ir Arjos duetas tikrai daro gerą įspūdį. Gal kai kur per daug klišiu ir apskritai teksto (dumbs down a bit, aha), bet šiaip idėja visai graži.

Robo stovyklos linija: viskas buvo gerai, ko Džeimė neužmušė savo pusbrolio. Nafig? Jiems kraujo buvo per mažai? Nesuprantu, ką scenaristai norėjo pasakyti šituo epizodu. Kad Džeimė niekšas, kad jis puolė itin žemai ir va dabar nuo šito taško kils į viršų?.. Robo būsimos žmonos linija mane visai tenkina - nematau, ką prarado siužetas lyginant su knygos versija. Na, gal irgi nu dumb-down'ino: viskas dėl to, kad Robas rūpinasi sužeistaisiais, va toks jis humaniškas, neša demokratiją į pietus ir t.t. Ta pati problema - vietomis tiesiog per daug teksto. Boltonas kiek blankokas, bet irgi panašus į knyginį. O Karstarkas, panašu, išsaugos galvą :D Tik vat klausimas - kur Greitžonas Amberis??? Jam ką, nepratęsė kontrakto po pirmojo sezono?

Daeneris linija: ji man kėlė žiovulį ir knygoje, todėl nematau ryškaus pablogėjimo :) Warlocko magija nenuvalkiota ir visai įspūdinga. Džoraho ir Daeneris meilės linija parodyta visai neblogai. Lauksim Baristano...

Linija "anapus sienos": jo, dialogai liūdnoki. Bet ji galų gale pasakė "You know nothing, Jon Snow"! Vilties dar yra :)

Vinterfelo linija: laukiam Ramsio. Be jo čia viskas kažkaip neteisingai ;) Faktiškai Dredfordo Bastardo vietą užėmė Dagnaras (kuris netgi nebe Cleftjaw). Taigi, tikėtina, Ramsis apsireikš tiesiog tam, kad išskerstų visus nafig. Rydų vaikai buvo, iš esmės, nereikalingi ir knygoje: ok, jie kažkiek buvo dvasiniai Brano mokytojai, bet tą rolę tikrai gali užimti ir Oša. Klausimas tik kaip jie vėliau išsiskirs - Branas eis toliau tik su Hodoru? Ar hipotetinės Skagoso linijos išvis nebus?

Pietiečių linija: gėjų scenos baigėsi, ir tas nėr blogai. Margeri padarė reikšmingesniu personažu, ir tai, ko gero, yra gerai, kadangi knygoje jai to trūksta: ji lyg ir yra svarbus personažas, bet tiesiogiai mes jos beveik nematome. Tiesa, yra rizika, kad Queen of Thorns taip ir nepasirodys. Stanis pirmoje serijoje atrodė blankokas, bet dabar jau pripratau: didybės jame nėr ir nenusimato, bet žmogaus kiekviename žingsnyje darančiame sandėrį su savo sąžine įvaizdį jis sukūrė. Laukiam Kings Landingo šturmo scenos ir ruošiam veidus dar vienam face-palmui.

Ir pabaigai - kelios praleistos vietos, paliekančios daug vietos spėlionėms:
1) nėra nė vieno Talio. Įdomu, kieno gi vestuvės bus Raudonos, negi paties Robo?
2) nėra kruvinųjų juokdarių. Kas padarys popa Džeimei?
3) nėra Džeinės Pūl. Komplekte su tuo, kas dabar darosi Vinterfele ir Robo stovykloje, vilties, kad penktosios knygos Šiaurės linija bus artimai ekranizuota, smarkiai mažėja.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2012-05-15 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
shizzar wrote:
Pietiečių linija: gėjų scenos baigėsi, ir tas nėr blogai. Margeri padarė reikšmingesniu personažu, ir tai, ko gero, yra gerai, kadangi knygoje jai to trūksta: ji lyg ir yra svarbus personažas, bet tiesiogiai mes jos beveik nematome.
knygoje Martinas ne kiekvieną charą ir ne iš karto padaro POV. imho Margaery pataps POV šeštoje knygoje (tik ne įvado POV, tik ne įvado)
shizzar wrote:
Ir pabaigai - kelios praleistos vietos, paliekančios daug vietos spėlionėms:
1) nėra nė vieno Talio. Įdomu, kieno gi vestuvės bus Raudonos, negi paties Robo?
2) nėra kruvinųjų juokdarių. Kas padarys popa Džeimei?
3) nėra Džeinės Pūl. Komplekte su tuo, kas dabar darosi Vinterfele ir Robo stovykloje, vilties, kad penktosios knygos Šiaurės linija bus artimai ekranizuota, smarkiai mažėja.
kaip aš tamstos nekenčiu už vardu permalimą... :fork: reik pagalvoti, :pasimetes: kol pavyksta atsirinkti "apie ką tu čia?" negi tu vlkk!?

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
PostPosted: 2012-05-15 17:38 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
toks ispudis,kad tai tampa norma
Tai ir yra norma, ir jų buvo nepalyginamai mažiau nei heteroseksualių sekso scenų. Tačiau iš tiesų persistengė, knygoje to nebuvo ir nematau kuo pagerino kūrinį Margerės siūlymas daryti threesomą. Tikiuosi tą Ros ar kaip jos vardas irgi užmuš artimiausiu metu, jei ji apskritai dar gyva. Nepamenu, buvo parodyta po to, kai Džiofris ten linksminosi?
Quote:
Nesuprantu, ką scenaristai norėjo pasakyti šituo epizodu. Kad Džeimė niekšas, kad jis puolė itin žemai ir va dabar nuo šito taško kils į viršų?..
Aš spėjau, kad norėjo parodyti koks jis palaužtas ir pradėjęs eit iš proto. Nes nu jo planas be to kad žemas ir žiaurus tai dar ir kvailokas (laimei apsauginis pasitaikė kvailys).

Dar pamiršau paminėti absoliučiai nesąmoningą Shae elgesį. Kiek susidariau įspūdį iš knygos (ir serialo up to this point), ji pakankamai savanaudiška kad nerizikuotų gyvybe dėl nieko jai nereiškiančios Sansos. Ir pakankamai protinga, kad neužsiimtų tuščiais grasinimais, apie kuriuos karalienė sužinos po penkių minučių (čia nėra jokių „gal“). Mažiau bloga versija IMHO būtų kur ji perpjauna tai tarnaitei gerklę, maždaug Harenhallo scenos stiliumi, kad išlaikyti komedijos atmosferą. Tikėtina, kad ateinančiose serijose turėsime dar vieną naują įdomią siužeto liniją, prasidedančia surakinta ir kvočiama Shae...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2012-05-16 1:08 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Tikėtina, kad ateinančiose serijose turėsime dar vieną naują įdomią siužeto liniją, prasidedančia surakinta ir kvočiama Shae...
Nu va, žiūrėk, pagaliau ir tu įsijautei ir pamėgai BDSM? :mrgreen:

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-05-16 1:11 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Prisijungsiu prie gijo su Shizzaru - nėr taip jau viskas blogai. Yra atskirų vietų, kur tikrai nesuvokiama pakeitimų motyvacija. Ir taip, antras sezonas akivaizdžiai silpnesnis. Bet comon, vis vien tai geriausias fantasy serialas :) Ir nereik čia man aiškint, kad Xena buvo geriau vien todėl, kad ten papų nerodė :)


Top
   
PostPosted: 2012-05-16 7:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
shizzar wrote:
Ir pabaigai - kelios praleistos vietos, paliekančios daug vietos spėlionėms:
...
2) nėra kruvinųjų juokdarių. Kas padarys popa Džeimei?
Vertinnat biudžetą, siužetą ir likusių serijų kiekį aš spėčiau niekas jam "popa" nedarys. Džiugi variacija taip sakant.

kas link pusbrolio... knygoj char'as miršta, greičiausiai nerado protingesnio būdo jį pribagit seriale...

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2012-05-16 9:32 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-05 0:53
Posts: 43
Location: Vilnius
sorlac wrote:
Vertinnat biudžetą, siužetą ir likusių serijų kiekį aš spėčiau niekas jam "popa" nedarys. Džiugi variacija taip sakant.
Arba pati Keitlin padarys popa ir viskas pasibaigs dramatic cliffhangeriu :-P


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited