Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2012-05-31 2:08 
Offline

Joined: 2006-11-14 13:31
Posts: 84
P.S. O vien jau ko verta baladė per ending titrus.


Top
   
PostPosted: 2012-05-31 11:08 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Vilktakis wrote:
Jamie Lanister paėmė į nelaisvę, to mūšio net nebuvo.
To mūšio ir knygoj nebuvo. Jei kažkas galvoja kad yra labai taupomas biudžetas ir nerodoma mūšių tai kažkiek perdeda (nes daugelio mūšių ir knygoj neaprašo). Tiesiog laikas trumpas ir akcentuojami labiau veikėjai o ne taip kaip jie kardu mojuoja. Jei per mūšį nutinka koki dalykai (Džiofris pasitraukia iš mūšio, Tyrionas vadovauja puolimui, Kingsgardai nudobia impą etc) tai jie svarbūs siūžetui ir kerakter developmentui, o ne veltui.

aišku paskutinė scena su draugų tempiamu Ežiuku tai kiek juokinga, bet matyt čia taip vaizduojamas stanio užsispyrimas ir kovingumas :)

ir taip visa serija tik apie vieną vietą labai keistai buvo, bet manau gerai kad šokinėjimo nebuvo, nes dažnai galėtų veiksmas ir lėčiau persijunginėt.


Top
   
PostPosted: 2012-05-31 15:49 
Offline

Joined: 2012-05-31 15:40
Posts: 6
Jaime paėmimo mūšis buvo knygoje ir vadinasi jis "Battle of the Whispering Wood". Nebuvo labai detaliai aprašytas, kadangi Robbas neturi savo POV, tačiau daugmaž aptartas iš Catelyn perspektyvos.

Kitas mūšis, kurio nebuvo pirmam sezone, ir kuris buvo detaliai aprašytas iš Tyriono perspektyvos - Battle of the Green Fork.

Taigi, seriale jie ten viską sumalė į vieną krūvą. Knygoje šiauriečių armija buvo padalinta į dvi dalis, kurios leidosi žemyn atskirai iš abiejų upės krantų. Vadovaujama Boltono dalis pralaimėjo prieš Tywiną žaliosios šakutės mūšyje, o vadovaujama Robio laimėjo ir pasijamė Džeimių šnibždančio miško mūšyje.

Apskritai dėl to, kad realiai Blackwater buvo pirmasis mūšis, pavaizduotas seriale, ne tai kad neliūdžiu, bet džiaugiuosi. Tai rodo, kad didėjant serialo reitingams ir kartu finansavimui, ateityje galim tikėtis ir dar geresnių efektų ir epiškesnio atvaizdavimo.


Top
   
PostPosted: 2012-05-31 16:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Murgenas wrote:
Taigi, seriale jie ten viską sumalė į vieną krūvą. Knygoje šiauriečių armija buvo padalinta į dvi dalis, kurios leidosi žemyn atskirai iš abiejų upės krantų. Vadovaujama Boltono dalis pralaimėjo prieš Tywiną žaliosios šakutės mūšyje, o vadovaujama Robio laimėjo ir pasijamė Džeimių šnibždančio miško mūšyje.
visai buvau prauzmirses tokius subtilumus. reiks skaityti dar karta knygas.

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
PostPosted: 2012-05-31 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
bangis wrote:
P.S. Kažko keistai tylu po 9-os serijos. Net verksmų "kaip viskas blogai" negirdėt.
Kantrybės, kantrybės, aš kol kas toliau šeštos dalies dar nespėjau pažiūrėti. :P

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-06-01 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Aš pradėjau skaityt knygą kartu su antro sezono pradžia (ir perskaičiau prieš kelias savaites), tad man dabar kančia kiekviena serija. Kaip lopas negaliu atsipalaiduot žiūrėdamas!
Kad bent jau būtų parodę normaliai Joffrey vs. Tyrion: Round 2, kai skaičiau - širdis apsalo!

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
PostPosted: 2012-06-01 20:44 
Offline
prosto Linkis

Joined: 2004-04-07 15:10
Posts: 106
Location: Vilnius/Jonava
Man šita serija ir mūšis patiko, galėjo dar daugiau ūkanų būt - nesu žarnų ir tykštančių smegenų vaizdų mėgėja :-/ Ir Cersėj scenos man patiko - liūtė uždaryta narve išgėrinėja ir pagiežingai atvirauja. Kaži kodėl nerodė Raudonosios Raganos - ar ji neplaukė kartu į mūšį?

_________________
Draugauti su visais - liadas :)


Top
   
PostPosted: 2012-06-01 20:56 
Offline

Joined: 2006-11-14 13:31
Posts: 84
Kaip kad vienas mano bendradarbis pasakė, knygos yra blogis.


Top
   
PostPosted: 2012-06-01 23:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Linkis wrote:
Kaži kodėl nerodė Raudonosios Raganos - ar ji neplaukė kartu į mūšį?
Neplaukė. Gi, berods, ir seriale buvo epizodas, kai Davos įtikinėja Stanį, kad jei plaukdamas paims Melisandrą kartu, visi laikys, kad tai jos pergalė, o ne jo (nes pats faktas, jog mūšis baigsis Stanio pergale, žinoma, niekam abejonių nekelia. :) ).

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
PostPosted: 2012-06-02 13:43 
Offline
prosto Linkis

Joined: 2004-04-07 15:10
Posts: 106
Location: Vilnius/Jonava
ghoul wrote:
Linkis wrote:
Kaži kodėl nerodė Raudonosios Raganos - ar ji neplaukė kartu į mūšį?
Neplaukė. Gi, berods, ir seriale buvo epizodas, kai Davos įtikinėja Stanį, kad jei plaukdamas paims Melisandrą kartu, visi laikys, kad tai jos pergalė, o ne jo (nes pats faktas, jog mūšis baigsis Stanio pergale, žinoma, niekam abejonių nekelia. :) ).
ghoul wrote:
Linkis wrote:
Kaži kodėl nerodė Raudonosios Raganos - ar ji neplaukė kartu į mūšį?
Neplaukė. Gi, berods, ir seriale buvo epizodas, kai Davos įtikinėja Stanį, kad jei plaukdamas paims Melisandrą kartu, visi laikys, kad tai jos pergalė, o ne jo (nes pats faktas, jog mūšis baigsis Stanio pergale, žinoma, niekam abejonių nekelia. :) ).
Aha, buvo toks, bet man pasirodė, kad Stanis Dovoso išklauso, bet neklauso :)

_________________
Draugauti su visais - liadas :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 84 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited