Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
PostPosted: 2012-10-31 11:38 
Offline

Joined: 2012-01-02 16:10
Posts: 73
Va, visą sąrašą radau. Beje, nepilnas:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fi ... the_future


Top
   
PostPosted: 2012-10-31 14:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
macd wrote:
Norėčiau aš pamatyt prieš 30 metų buvusį kompą, su kuriuo veiktų "šiuolaikinis poreikis" - koks nors Half Life 2.3 :D
...
tiesiog blogai supranti poreikio apibrėžimą.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2012-10-31 14:42 
Offline

Joined: 2012-01-02 16:10
Posts: 73
zhukaSS wrote:
macd wrote:
Norėčiau aš pamatyt prieš 30 metų buvusį kompą, su kuriuo veiktų "šiuolaikinis poreikis" - koks nors Half Life 2.3 :D
...
tiesiog blogai supranti poreikio apibrėžimą.
Vai vai vai kaip ekstravertiška... Poreikis turėti kompą, kuris pavežtų naujausius žaidimus yra išskiriamas net ne mano - pasivartykit kompų pardavėjų lankstinukus - ten tikrai rasit ne vieną kategoriją, apibrėžtą būtent poreikio: "darbui", "pramogoms", "ekstremalams" ir t.t.


Last edited by macd on 2012-10-31 14:46, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2012-10-31 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
macd wrote:
Vai vai vai kaip ekstravertiška... Poreikis turėti kompą, kuris pavežtų naujausius žaidimus yra išskiriamas net ne mano - pasivartykit kompų pardavėjų lankstinukus - ten tikrai rasit ne vieną kategoriją, apibrėžtą būtent poreikio: "darbui", "pramogoms", "ekstremalams" ir t.t.
na va :) o poreikis "pramogoms", vis tiek yra toks pat kaip ir prieš 30 metų, tik tiek kad tais laikais pramogavai su ping pong, o dabar su half-life. Tikiuos aiškint nereik, kad abu jie yra pramogos ir abu tenkina pramogos poreikį.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2012-10-31 16:22 
Offline

Joined: 2012-01-02 16:10
Posts: 73
Va tokį sąrašą radau: http://www.popularmechanics.com/technol ... on/4256186


Top
   
PostPosted: 2012-10-31 16:29 
Offline

Joined: 2012-01-02 16:10
Posts: 73
zhukaSS wrote:
macd wrote:
Vai vai vai kaip ekstravertiška... Poreikis turėti kompą, kuris pavežtų naujausius žaidimus yra išskiriamas net ne mano - pasivartykit kompų pardavėjų lankstinukus - ten tikrai rasit ne vieną kategoriją, apibrėžtą būtent poreikio: "darbui", "pramogoms", "ekstremalams" ir t.t.
na va :) o poreikis "pramogoms", vis tiek yra toks pat kaip ir prieš 30 metų, tik tiek kad tais laikais pramogavai su ping pong, o dabar su half-life. Tikiuos aiškint nereik, kad abu jie yra pramogos ir abu tenkina pramogos poreikį.
Na jau, na... apie techines galimybes (tokias kaip proco greitis, kieto disko talpa ir dydis, ram'as ir t.t.) kalbu, o ne apie konkrečius žaidimus (jie- tik pavyzdys, kuris konkrečiai surištas su kompo techniniu progresu). Jei jau viską suvedam tik į pramogas - tai pačiam kompui vietos teiginy išvis nelieka, nes kam apsiriboti ping-pongu? Sulyginkim HalfLifą su kokiu backgamon'u prieš 5 tūkstančius metų tada - juk irgi pramoga, o dydis ir kiti parametrai - tokie pat kaip ir šiandien).


Top
   
PostPosted: 2012-10-31 16:33 
Offline

Joined: 2012-01-02 16:10
Posts: 73
macd wrote:
zhukaSS wrote:
macd wrote:
Vai vai vai kaip ekstravertiška... Poreikis turėti kompą, kuris pavežtų naujausius žaidimus yra išskiriamas net ne mano - pasivartykit kompų pardavėjų lankstinukus - ten tikrai rasit ne vieną kategoriją, apibrėžtą būtent poreikio: "darbui", "pramogoms", "ekstremalams" ir t.t.
na va :) o poreikis "pramogoms", vis tiek yra toks pat kaip ir prieš 30 metų, tik tiek kad tais laikais pramogavai su ping pong, o dabar su half-life. Tikiuos aiškint nereik, kad abu jie yra pramogos ir abu tenkina pramogos poreikį.
Na jau, na... apie techines galimybes (tokias kaip proco greitis, kieto disko talpa ir dydis, ram'as ir t.t.) kalbu, o ne apie konkrečius žaidimus (jie- tik pavyzdys, kuris konkrečiai surištas su kompo techniniu progresu). Jei jau viską suvedam tik į pramogas - tai pačiam kompui vietos teiginy išvis nelieka, nes kam apsiriboti ping-pongu? Sulyginkim HalfLifą su kokiu backgamon'u prieš 5 tūkstančius metų tada - juk irgi pramoga, o dydis ir kiti parametrai - tokie pat kaip ir šiandien).
p.s. jei nepatinka pavyzdys su kompu - gal tiks su kalkuliatorium (kažkur panašių dydžių dar palėpėj ir aš turiu :)). http://www.flickr.com/photos/g-kater/4092766361/. Palygink su šiuolaikiniais: funkcija tapati, bet dydis, kaina, elektros sąnaudos ir t.t.?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited