Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Fantastiniai Serialai
PostPosted: 2016-03-15 0:28 
Offline

Joined: 2016-03-15 0:15
Posts: 1
Sveiki, fantastai!
kazkaip kaip tik ieskojau naujo serialo mokslines fantastikos tematika.. ir uzkliuvau ant sito forumo. informacijos su kaupu. Jau pasirinkau Colony, Childhood's End, Wayward Pines, The Shannara Chronicles ir The Expanse situos jau siunciu ir reiks ziuret :sirgti: :stiprus:
Kas apie X-Files, tai labai daug tikejausi.. 1-a serija suejo gana neblogai, bet kai paziurejau trecia, garsiai juokiausi ir daugiau nedristu i ji list..
Siaip pirma vieta aisku skirciau Battlestar Galactica! :ninjastar:
O is nepaminetu: Tai nepastebejau vieno geriausiu kokiu esu mates, tai Fringe, man asmeniskai tobulas serialas, palikes labai gera ispudi, gera vaidyba, nenuobodzios serijos, kas labai tiko, kad serijos atskira tema lipo kartu su filmo esme, labai skirtingi sezonai ir manau, kad nera mates, tikrai neturetu nusivilt, yra intrigu, gero juodo humoro! rekomenduoju.
Taip pat is dar nepaminetu tai "100" pirmos sezonas buvo labai geras, antras jau kiek nuredejo i apacia..
Buvo toks serialas Helix - stiprus vienkartinis, bet jei kas neturi jau ka ziuret, tai gal sueis.
Ir zdar vienas tai misfits, nesu supergaliu gerbejas ir nekenciu, batmenu, spidermenu ir tt, tai sitas serialas mane suzavejo :)


Top
   
PostPosted: 2016-03-15 3:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
zambis wrote:
Tai nepastebejau vieno geriausiu kokiu esu mates, tai Fringe, man asmeniskai tobulas serialas, palikes labai gera ispudi, gera vaidyba, nenuobodzios serijos, kas labai tiko, kad serijos atskira tema lipo kartu su filmo esme, labai skirtingi sezonai ir manau, kad nera mates, tikrai neturetu nusivilt, yra intrigu, gero juodo humoro! rekomenduoju.
Pamenu kai jį tik išleido, galvojau gal bus neblogas serialas, bet... :lol: ten vienoj pirmųjų serijų, kai pasileido į neloginių veiksmų grandinę, tai ir baigėsi mano žiūrėjimas. Tik kaip sakiau iki dabar prisimenu nesąmoningą pagr. veikėjos logiką, iki tokio lygio kad net lindo į kažkokią bačką su bičais kuriuos pirmą kart matė jog jos mintis skaitytų. NU COME ON.
Quote:
Ir zdar vienas tai misfits, nesu supergaliu gerbejas ir nekenciu, batmenu, spidermenu ir tt, tai sitas serialas mane suzavejo :)
šitas geras

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-03-15 10:46 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Pamenu kai jį tik išleido, galvojau gal bus neblogas serialas, bet... :lol: ten vienoj pirmųjų serijų, kai pasileido į neloginių veiksmų grandinę, tai ir baigėsi mano žiūrėjimas. Tik kaip sakiau iki dabar prisimenu nesąmoningą pagr. veikėjos logiką, iki tokio lygio kad net lindo į kažkokią bačką su bičais kuriuos pirmą kart matė jog jos mintis skaitytų. NU COME ON.
-------------------------------------------

Del "Fringe"pritariu simtu procentu..:}}100 uzmeciau ziuret pirmo sezono pabaigoje..: :x Mano lyderiai:Wayward Pines,Colony,Childhood's Ends,Walking Dead....:}11/22/63
The Shannara Chronicles ,daziurejau,palieka dvejopa ispudi,vienintele serija kuri tikrai patiko 6serija. :D
dvejopa ispudi palieka"Beowulf: Return to the Shieldlands",rodos intrigos netruksta,bet daug liapu :stupidme: ,be to jeigu pinigu dekoracijoms ir spec.efektams nepagailėta,tai ant statistu sutaupyta.:}}Bet ziuret galima..:}


Top
   
PostPosted: 2016-03-19 9:48 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
zambis wrote:
Sveiki, fantastai!
kazkaip kaip tik ieskojau naujo serialo mokslines fantastikos tematika.. ir uzkliuvau ant sito forumo. informacijos su kaupu. Jau pasirinkau Colony, Childhood's End, Wayward Pines, The Shannara Chronicles ir The Expanse situos jau siunciu ir reiks ziuret :sirgti: :stiprus:
Kas apie X-Files, tai labai daug tikejausi.. 1-a serija suejo gana neblogai, bet kai paziurejau trecia, garsiai juokiausi ir daugiau nedristu i ji list..
Siaip pirma vieta aisku skirciau Battlestar Galactica! :ninjastar:
O is nepaminetu: Tai nepastebejau vieno geriausiu kokiu esu mates, tai Fringe, man asmeniskai tobulas serialas, palikes labai gera ispudi, gera vaidyba, nenuobodzios serijos, kas labai tiko, kad serijos atskira tema lipo kartu su filmo esme, labai skirtingi sezonai ir manau, kad nera mates, tikrai neturetu nusivilt, yra intrigu, gero juodo humoro! rekomenduoju.
Taip pat is dar nepaminetu tai "100" pirmos sezonas buvo labai geras, antras jau kiek nuredejo i apacia..
Buvo toks serialas Helix - stiprus vienkartinis, bet jei kas neturi jau ka ziuret, tai gal sueis.
Ir zdar vienas tai misfits, nesu supergaliu gerbejas ir nekenciu, batmenu, spidermenu ir tt, tai sitas serialas mane suzavejo :)
--------------------
The Shannara Chronicles ..Neziurint mazo biudzeto + kad elfai labai jau cia silni parodyti+ orkai ,kaip is kiber punk pasaulio su dujokaukemis ,viska kompensuoja grazus vaizdai(puikiai parinkti gamtovaizdziai).Jeigu nelyginti su klasika Ziedu valdovu, o ,galu gale,tai juk Terry Brooks pasaulis,laukui prastumti serialas tinka,ypac,kai nera daugiau tokia tematika serialu..
Asm.ivertinimas 6/10,ir nepergyvensiu,jei nebus tesinio.


Top
   
PostPosted: 2016-03-24 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
The Shannara Chronicles.

Užteko kantrybės iki 5 serijos sužiūrėti. Šių laikų Heraklio ar Xenos nuotykiai. Labai prasta vaidyba, pigus efektai ir nesuskaičiuojamas kiekis loginių klaidų. Vienintelis privalumas - gražus vaizdai, bet ir tai vietomis tiesiog perspausta su kompiuterinę grafiką - nuo žalios spalvos tiesiog akys raibsta.

Jeigu jau visai badas su serialais ir turit didelį pakantumą aukščiau išvardintiems trūkumams, tai sueis, bet mano galva, yra daugybė kitų serialų šiais laikais, kurie vertesni savo laiko.

4/10

_________________
Spincia


Top
   
PostPosted: 2016-03-24 18:35 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
The Shannara Chronicles.

Užteko kantrybės iki 5 serijos sužiūrėti.
------------------------------------
Be reikalo,6 serija pati geriausia..: :) Po to vel tas pats..: :) :) :)


Top
   
PostPosted: 2016-03-24 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Colony
http://www.imdb.com/title/tt4209256/?ref_=ttep_ep_tt
mintis ,gal ,ir nebloga, bet,berods, iki 8 dalies pamaciau tik siena,dronus,ir,karts nuo karto uzuomena apie grobikus....Pries paskutineje dalyje,parode,kad kazkas dedasi Menulyje,paskutineje dalyje,parode(galvoju) ateivi....O iki to laiko pasipriesinimas ateiviu(?) paskirtai administracijai-aka partizanai.
Mano asm. ivertinimas 6/10. Nepergyvenciau ,jei antrojo sezono ir nebutu(o jis bus).


Attachments:
[ attachment ]
356.jpg [ 5.97 KiB | Viewed 9516 times ]
Top
   
PostPosted: 2016-04-14 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
11.22.63 - niu labai gerai, vienintelis trūkumas kad gal į galą serialo pradėjo šlubuot pagrindinis aktorius, but other than that - turbūt geriausias naujas serialas* šiemet(bent jau kol kas). Suvalgiau galima sakyti per parą, taip jau senokai kas buvo beužkabinęs.

* - iš tikro tai mini series, aka 1 season only
p.s. jau buvo minėtas kitoj temoj, bet fantastinis serialas maybe belongs here :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-04-20 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
zhukaSS wrote:
11.22.63 - niu labai gerai, vienintelis trūkumas kad gal į galą serialo pradėjo šlubuot pagrindinis aktorius, but other than that - turbūt geriausias naujas serialas* šiemet(bent jau kol kas). Suvalgiau galima sakyti per parą, taip jau senokai kas buvo beužkabinęs.

* - iš tikro tai mini series, aka 1 season only
p.s. jau buvo minėtas kitoj temoj, bet fantastinis serialas maybe belongs here :)
laabai patiko.Teko skaityti apie Kenedzio nuzudyma-iki siol dar nera atsakymo..Labai vykusi S. kingo ekranizaciju(viena,is keliu,berods vykusiu). Sukrete pabaiga.
10/10


Top
   
PostPosted: 2016-04-25 1:27 
Offline

Joined: 2013-03-05 2:55
Posts: 18
Per trumpą laiką jau antrą kartą peržiurėjau Rick and Morty- Šitas animuotas serialas nuostabus sci-fi siaubo parodijos elementų nors vežimu vežk. Tikrai yra iš ko pasijuokti. Bet iš kitos pusės yra gana daug liūdnų beprasmiškimumo momentų. Kam patiknka alternatyvio visatos tikrai turėtų patikti šitas. Mažai vilčių bent linkiu šitam deimančiukui gyventi ilgiau už simpsonus.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited