Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 6:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »
Author Message
PostPosted: 2016-06-03 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote:
Spėju, čia ironiškas pasišaipymas iš Semo, kuris "paid the iron price" nes tiesiog pavogė, o ne paveldėjo/nusipirko. (hint: geležinių salų tautosaka). Man jis ir nelabai juokingas, nes Semo linja apskritai kvaila atrodo.
Aš kažkaip visada "paid the iron price" kaip nužudymą kažko ir karo grobio paėmimą. O čia elementari vagystė, joks ne iron price :/
Quote:
Gal pamenu blogai, bet knygose man rodos buvo užuominų, kad "knyginiam" Coldhandui bilen kiek metų (daugiau nei Bendžaminui galėjo būt). + šiek tiek konfūzintų, kad knygoj Branas neatpažino jo, kaip Bendžamino. Aišku, visko gali būt...
Nepamenu jokių tokių užuominų, o kad neatpažino irgi nieko keisto, nes knygoj Branas nelabai ilgai buvo su juo + Coldhands visad buvo paslėpęs veidą

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-06-03 10:33 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote:
Nepamenu jokių tokių užuominų, o kad neatpažino irgi nieko keisto, nes knygoj Branas nelabai ilgai buvo su juo + Coldhands visad buvo paslėpęs veidą
Reiks atsiverst knygą ir pažiūrėt tiksliau...

EDIT:

žr. ką radau:
http://birthmoviesdeath.com/2015/01/10/ ... -a-song-of
:)


Top
   
PostPosted: 2016-06-03 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Reiks atsiverst knygą ir pažiūrėt tiksliau...
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Coldhands
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Coldhands/Theories

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
PostPosted: 2016-06-03 14:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
Leaf, the child of the forest Bran meets at the cave of the Last Greenseer, says of Coldhands: "They killed him long ago." Will, Waymar Royce and Benjen Stark died/went missing only two years prior, a small amount of time for someone over 200 years old.
tai vat, man iš knygos ir buvo likęs prisiminimas, kad kažkur netiesiogiai kažkas tokio :)


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 8:54 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Blanki šiek tiek serija buvo... Katilas kaista, temperatūra kyla, bet kol kas dar neverda...


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 18:06 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Arya megino pabegti ir buvo subadyta i pilva, pagaliau kazkoks progresas. Jos istorijos tv versija rimtai man vare ziovuli dar nuo ano sezono.

Theono sesuo knygoje kiek pamenu turejo meiluzi, seriale patapo lesbiete, ir proga parodyti some girl on girl fanservice, ir visokie isterikai pamaloninti, win-win. /s

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 18:45 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Arya megino pabegti ir buvo subadyta i pilva, pagaliau kazkoks progresas. Jos istorijos tv versija rimtai man vare ziovuli dar nuo ano sezono.

Theono sesuo knygoje kiek pamenu turejo meiluzi, seriale patapo lesbiete, ir proga parodyti some girl on girl fanservice, ir visokie isterikai pamaloninti, win-win. /s
Aš labai tikiuosi, kad Arija darė tą, ką darė turėdama kokį nors planą (kad ir prastą). O tai eit miegot šventykloj ką tik sulaužius No-one duotą įsakymą ir po to atvirai slampinėt miesto gatvėmis, kur tave (tikėtina) medžioja geriausi pasaulyje asasinai... nu jei ji tai darė netyčia, tai durna... :(
Be to, man keista atrodo ten ta visa situacija... Arba ta kita merga lamerė, arba sadistė-individualistė, ko šiaip No-one irgi nelabai toleruoja ir jai tas geruoju neturėtų baigtis... Ta prasme, rimtai subadytas (ne įdurtas, o SUBADYTAS) į pilvą žmogus ir po to dar įkritęs į kažkokį neaiškų purviną kanalą nu kaži ar išplauktų ir dar paeitų gatve bilen kiek... arba badė, kad skaudėtų ir neužmuštų (kas irgi būt įsakymo laužymas) arba nepataikė...

Theono sesers konversija man nepatiko... nu gerai, saldainis kažkam filme, bet nu kamon...vien dėl to. Džiugu tik tas, kad ji tikrai kažkiek laivų nugabens drakonų karalienei.


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Nustebino paskutine(7 dalis)-1.Sandor 'The Hound' Clegane gyvas; 2.Tikejau,kad ,vis gi jis ,gyvas ir tas milzinas su sarvais ,pastoviai saugantis Cersei Lannister yra jis...Hm,idomu,kas tada ta paslaptinga asmenybe.; na,cia,gal ir ne i tema : 3-Ian McShane -Brother Ray pasirodymas(tiesa,trumpokas)-kas mate Deadwood ,tas niekada neuzmirsk jo suvaidinto personazo...


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
2.Tikejau,kad ,vis gi jis ,gyvas ir tas milzinas su sarvais ,pastoviai saugantis Cersei Lannister yra jis...Hm,idomu,kas tada ta paslaptinga asmenybe.; na,cia,gal ir ne i tema
Taigi ten Hound'o brolis - Gregoras Kalnas :D

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-06-07 21:06 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Aš labai tikiuosi, kad Arija darė tą
Kaip pastebėjo vienam youtube reviu, dar gali būti, kad ten tebuvo sapnas, nors ir menkai tikėtina. Dabar kai pagalvojau, kai kurie požymiai primena sapną. Tas švaistymasis monetom, bendra visa atmosfera, nerūpestingumas iki užpuolimo, paranoja po, ir nuplaukė o paskui nuėjo subadyta nemažą atstumą, ir svarbiausia knygoje panašų epizodą ji sapnavo (allegedly. Aš pats tos vietos nepamenu. Reikės viską rereadinti pasibaigus sezonui).

P.S. Freddys; Punctuation, is? fun! © Flowers to Algernon

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 69 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited