Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2016-06-01 13:57 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Žinot greičiausiai tai žino. Ar tai keičia faktą, kad jis su kardu nė velnio nemoka elgtis, vyksta į Citadelę ir mažiausiai keletą metų sienos matyt neplanuoja? :)

( o tas apie "iron price" geras :))

Ko aš seriale pasigendu dabar jau vis stipriau (nes panašu, kad atmosfera kaitinama), tai dar vieno Targarieno ir jo samdinių chebros.

PS nu jūs man papasakokit kodėl Daneiris daug kam internetuose krūčiausias personažas???


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 19:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
PS nu jūs man papasakokit kodėl Daneiris daug kam internetuose krūčiausias personažas???
* Iš nieko tapo kažkuo
* Heart is in the right place
* Moteris+graži
* Dažnai apsinuogina on screen, lyginant su kitais personažais
* Turi drakonus, ir jie jos klauso
* Kovoja prieš labai bjaurius personažus

O kuo ji tau nepatinka? Man užkliūva nebent jos idiotiškas garbės ir teisingumo supratimas, bet kaip ir tinka prie personažo, ji juk jauna ir kvaila ir nespėjo kažkur pasimokyti politikos ir kas būna priimant kvailus sprendimus. Galima sakyti, mokosi būtent dabar. Ar bent jau patenka į situacijas, iš kurių galėtų pasimokyti.

Man būtų daug didesnė mįslė, kodėl žmonėms patinka puspročiai Starkai.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 19:49 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
* Iš nieko tapo kažkuo
Man asmeniškai atrodė, kad ji tiesiog plukdoma srovės ir viską gauna ne dėl to, kad sugeba, o labiau dėl to, kad hmmm "genetiškai turi" (ar kaip čia tiksliau išsireiškus)... Galingiausio khalo žmona? sure, brolio iškišta tikintis armijos; nedega ugnyje? sure, desperate action (iš nevilties pabandymas) ir giminės paveldėjimas; toliau visi protingesni veiksmai arba patarėjų pasufleruoti, arba tiesiog nulemti situacijos/paveldimumo. Vienintelis šiek tiek vertas epizodas, tai dotrakių valdžios piramidės likvidavimas (na gal dar kai tiesiog pasiėmė eunuchų armiją). Bet man giliai mintyse vis kirba tas nelemtas nerimas, kad tai tebuvo vyniojimasis iš ne jos pačios nulemtos situacijos (drakonas pametė vidury pievos, supančiota atvaryta į našlių palapinę ir pan.) žinant savo įgimtą atsparumą ugniai. Neneigiu, improvizacija neeilinė ir kūrybinga, bet tai tik improvizacija čia ir dabar, o ne suplanuota akcija.
Man pvz., šiuo požiūriu labai patinka Littlefingeris.

Apie "širdį vietoje" nelabai supratau :) Apie moterį, grožį ir nuogybes... well, na imponuoja :), bet iš personažo ne vien to tikiuosi :)

Drakonai... hmmm... na, man asmeniškai gadina tie patys pirmo punkto argumentai (kažkieno padovanoti kiaušiania, netyčinė sėkmė, kai nesudega pati lauže, dėl to, kad tiesiog jos giminė tokia; drakonai klauso irgi panašu dėl to paties).

Žodžiu, jei pasimokys iš patirties, tai potencialo daug, bet kol kas didesnę serialo dalį buvo tiesiog neįdomu. Pradžia jau yra, dar trūksta dramos pojūčio (pvz., kada rėžti įkvepiančias kalbas :)), bet nors judama teisinga linkme ir tikiuosi kad bus geriau...
Quote:
kodėl žmonėms patinka puspročiai Starkai
:D aš turbūt priklausyčiau prie tokių. Dėl iš dalies iracionalių argumentų: 1. Šonas Bynas; 2. vaikučiai kiekvienas atskirai (išskyrus Sansą ir Rikoną, kuris dar per jaunas) vis tik užsiima/užsiėmė kažkuo įdomiu. Vat būtų kas nors pamokęs sveiko cinizmo, būt dar geriau :)


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 20:10 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Man asmeniškai atrodė, kad ji <...>
Pilnai sutinku. Man irgi jos „pasiekimai“ nedaro labai didelio įspūdžio, dėl tavo išvardintų priežasčių. Tačiau žmonėms patinka, kai iš nieko tampama kažkuo, nepaisant būdų, kaip tai atsitinka.
Quote:
Apie "širdį vietoje" nelabai supratau
Na čia toks angliškas posakis, nežinau tikslaus lietuviško atitikmens. Rodo, kad žmogus yra geras ir vedamas gerų ketinimų, personažas, su kuriuo galima tapatintis, suprasti, palaikyti, net jei veiklos metodai abejotini ar sprendimai kvailoki.

Starkai hm. Arya yra tiesiog daug išgyvenusi paauglė, neturiu nieko prieš ją. Sansa yra priekvaišė. Branas yra nuobodus personažas su nelabai išreikšta asmenybe. Ir kvailokas. Nedas buvo kvailys. Robbas buvo kvailys. Nedo žmona buvo kvailė. Johnas... irgi prisikalęs į galvą visokių nesamonių, bet poroje paskutinių sezonų man jau nustojo nepatikti. Kažko išmoko Nakties sargyboje, akivaizdžiai. Kas ten dar liko... Rikonas? Nerūpi net ir Starkų fanams :) Theonas techniškai ne Starkas, bet pagal kvailumą matosi, kad su jais pralaidęs nemažai laiko ir apsikrėtė. Tačiau bičas savo kaltes išpirko su kaupu (Thanks, Ramsay. That would be all).

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 21:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Starkai hm. Arya yra tiesiog daug išgyvenusi paauglė, neturiu nieko prieš ją. Sansa yra priekvaišė. Branas yra nuobodus personažas su nelabai išreikšta asmenybe. Ir kvailokas. Nedas buvo kvailys. Robbas buvo kvailys. Nedo žmona buvo kvailė. Johnas... irgi prisikalęs į galvą visokių nesamonių, bet poroje paskutinių sezonų man jau nustojo nepatikti. Kažko išmoko Nakties sargyboje, akivaizdžiai. Kas ten dar liko... Rikonas? Nerūpi net ir Starkų fanams :) Theonas techniškai ne Starkas, bet pagal kvailumą matosi, kad su jais pralaidęs nemažai laiko ir apsikrėtė. Tačiau bičas savo kaltes išpirko su kaupu (Thanks, Ramsay. That would be all).
Negaliu niekur paprieštarau :) Sakykim, kad man Starkai yra kažkas į tą pusę su "teisinga širdies vieta". Po velnių, gi turi būt bent vienas kvailas doruolis, kad nepamestum riboženklio :) Branas, beje, man mažiausiai patinka, dėl tų pačių aplinkybių, kaip ir Daneiris. Ir irgi tikiuosi, kad pramokęs psi kažko imsis rimčiau kokios nors veiklos.
Jei jau svaigt apie galimus siužeto vingius, imho daugiausia Westerosui duotų Daneiris ir Jono sąjunga, galimai visokiom prasmėm :)
O kalbant apie sąmokslo teorijas, dar įdomu, ar kartais tas "Man no-one" tiesiog nedaro dar vieno testo... Vienai nepaklusniai mergiotei ir kitai, kuri per daug greit nori kilt bažnytinės karjeros laiptais. :)


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 22:51 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Sakykim, kad man Starkai yra kažkas į tą pusę su "teisinga širdies vieta".
Aš kaip sykis galvojau ar jie nėra tokie man, ir nusprendžiau, kad ne. Ten tas galvų kapojimas už prasižengimus nepasivarginus išsiaiškinti detaliau ar suprasti „prasikaltėlio“ man yra labai ne prie širdies :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-02 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Kaip supratau +1 Starkas? Tas dede.katras isgelbejo Bran Stark yra jo tevo , Nedo Starko,brolis?


Top
   
PostPosted: 2016-06-02 23:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Kaip supratau +1 Starkas? Tas dede.katras isgelbejo Bran Stark yra jo tevo , Nedo Starko,brolis?
Filme, taip, Nedo brolis, Naktinės sargybos brolis, kažkada (filme) dingęs be žinios anapus sienos (Jonui kaip tik įstojus į sargybą). Knygoje tos padermės atstovas buvo visai kitas ir kitaip...


Top
   
PostPosted: 2016-06-03 9:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
gijas wrote:
Na kardą gi ne šiaip vagia, man atrodo kad žino, kad WW gali valyrian stylu žudyt.

[ img ]
niekaip nesuprantu šito memo
Pjovejas wrote:
Filme, taip, Nedo brolis, Naktinės sargybos brolis, kažkada (filme) dingęs be žinios anapus sienos (Jonui kaip tik įstojus į sargybą). Knygoje tos padermės atstovas buvo visai kitas ir kitaip...
Nežinau kiek laikyti tą visai kitas ir kitaip, bet pagal mane(ir pagal daugelį GoT teorijų) tai Coldhands visada ir buvo Benjen.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-06-03 10:11 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote:
niekaip nesuprantu šito memo[/quote]

Spėju, čia ironiškas pasišaipymas iš Semo, kuris "paid the iron price" nes tiesiog pavogė, o ne paveldėjo/nusipirko. (hint: geležinių salų tautosaka). Man jis ir nelabai juokingas, nes Semo linja apskritai kvaila atrodo.
Quote:
Nežinau kiek laikyti tą visai kitas ir kitaip, bet pagal mane(ir pagal daugelį GoT teorijų) tai Coldhands visada ir buvo Benjen.
Gal pamenu blogai, bet knygose man rodos buvo užuominų, kad "knyginiam" Coldhandui bilen kiek metų (daugiau nei Bendžaminui galėjo būt). + šiek tiek konfūzintų, kad knygoj Branas neatpažino jo, kaip Bendžamino. Aišku, visko gali būt...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited