Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2016-06-27 22:44 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Užskaitau paskutinę seriją. Neskaitant smulkmenų, nelabai turiu prie ko kabinėtis. Jei ir buvo nesąmonių, matyt per įsijautimą jas pražiopsojau, kas yra geras ženklas. Išskyrus Dorno sceną. Dornas must burn. Mirti ugnyje jam yra vienintelė galimybė apsivalyti nuo gėdos, užtrauktos serialo kūrėjų kiekviename sezone.

Kol kas per daug emocijų nagrinėti paskutinę seriją ar visą sezoną, tai tik aptarkime lavonus. Tikiuosi nepraleisiu nei vieno, labai jau jų daug buvo.

Maester Pycelle - good job. Iš pradžių patiko, turėjo šarmo kaip personažas, po to nusibodo. Long overdue. Mirties scena kažkokia keista bet bala jos nematė. Matyt reikėjo kai ką pavaizduoti kaip ypač creepy, tarsi iki šiol dar nesupratome :)

Loras - underdeveloped personažas, ypač vėlesniuose sezonuose, put out of his misery. Gerai. Ir kartu gaila, personažas turėjo daug potencialo, aktorius man irgi labai patiko ir gerai išvaidino. Mirtis visiškai meh.

Tommenas - kažkodėl prisiminiau Oren Ishii "you can't fight like a samurai, but you can at least die like a samurai". Buvo per didelis kvėša kad valdytų bent tvartą, ir tą susipratęs nusižudė. Bent jau aš taip noriu interpretuoti :) Puiki mirtis, aktorius normalus bet nepasiilgsiu, personažas good riddance.

High Sparrow - kaip personažas must die, aktorius vienas geriausių GoT (o gerų čia netrūko), pasiilgsiu bet gerai, kad pagaliau mirė. Norėčiau labiau epiškesnės mirties, bet pilnai ko jam norėjau vis tiek nebūtų įvykę, mat Ramsay jau miręs anksčiau.

Walder Frey - kaip personažas nerūpėjo, kad gavo whats comming fanfiction stiliumi - OK, aktoriaus pasiilgsiu, labai puikiai vaidino. Nesu tikras tik dėl jo pietų „Pyragas a la Titus Andronicus“. Arya, are you OK, child?

Margaery - gedulas dviem mėnesiam dėl personažo, dar trim mėnesiam kad nebematysiu Natalie Dormer, dar trim mėnesiam kad neišsipildė mano svajonė matyti ją soste ir vietoje to akivaizdžiai ruošiamas kelias Johnui ir Daenerys nuo ko apsivemsiu, dar mėnesiui dėl tūpos mirties. Fuck this shit :(

P.S. už tai, kad prikėlė Houndą vien pasityčiojimui iš Cleganebowl fanų, kūrėjams reikia dvidešimt rykščių ir sulaužyti rankas per alkūnes. Bausmė lygtinė ir atidedama dar vienam sezonui.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-27 23:38 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Serija IMHO geriausia visam sezone, kaip ir priklauso erzinti sezono pabaigoje :)

Pati pradžia žiauriai priminė Krikštatėvio knygos pabaigos stilistiką: ala grėsmingai ramus fonas ir aikivaizdžiai artėjantis atpildas VISIEMS vienos šeimos priešams, ką išeina tuo metu pasiekti: užskaitau scenaristams tą dalį :)

Dėl Jon Snow... Nu Nomad, man rodos tamsta šiek tiek pyksti dėl to kūdikiškai infantilaus veido ir tiek. Būt tos rolės aktorius koks Iwan Rheon vietoj Kit Harington, labai gali būt kitaip jį vertintum :)
Kita vertus, niekad nenuvertink Littlefinger :) kas žino, gal Jon ir nesulauks savo vestuvių su Daneiris, nes tai neįeina į Littlefinger planus :)
Kita vertus, jų sąjunga būt pagal visus kanonus, tiek fantasy, tiek ir knygos logiką: seriale jie vieninteliai likę Targarienai tinkamo vestuvėms amžiaus... O ir drakonams reik raitelių, tikėtinai atsparių ugniai (Targarienų kraujas).

Lanisterius turbūt galim nurašyt: nebeliko draugų, vieni priešai (Frėjai nesiskaito).
Žodžiu, viskas buvo epic šioj serijoj. Nu gerai, nebent Semo Tarlio linija vėl kažkokia kastruota... :) knygoj geriau ten buvo.

PS iš spėtų siužeto posūkių nespėjo tik zombių invazijos įpaišyt :) ką darysi, serialo serija ir taip per ilga gavos :)


Top
   
PostPosted: 2016-06-27 23:47 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Well, turbūt rašiau anksčiau, kad tempt gumą ir papilt lavonų labaiu jau Martin'o stiliuj. +5

+995 už "long she may rain..", lol
Ne iš kart pagavau tą "rain" :D


Top
   
PostPosted: 2016-06-27 23:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Dėl Jon Snow... Nu Nomad, man rodos tamsta šiek tiek pyksti dėl to kūdikiškai infantilaus veido ir tiek. Būt tos rolės aktorius koks Iwan Rheon vietoj Kit Harington, labai gali būt kitaip jį vertintum
Aš ant jo nepykstu, biškį tūpas bet gali būti daug blogiau, kaip jau minėjau, pripratau per paskutinius kelis sezonus. Bet pykstu dėl labai prognozuojamos seilėtos gerųjų Snow ir Daenerys sąjungos, kai jie gyvens ir valdys happily ever after. Ypač kai dėl to turėjo mirti Margaery :( Bet žinoma, gal klystu. Gal čia jaukas, o po to bus Red Wedding... kelintos jau, pamečiau skaičių? III ? Su Littlefingerio ar kieno nors kito pagalba. Ir Sansa vis dar gyva ir pleištukas tarp jų įvarytas, ir t.t., abejoju kad sekantis sezonas visas bus graži vieninga kova prieš whitewalkerius.
Quote:
jų sąjunga būt pagal visus kanonus, tiek fantasy, tiek ir knygos logiką: seriale jie vieninteliai likę Targarienai tinkamo vestuvėms amžiaus... O ir drakonams reik raitelių, tikėtinai atsparių ugniai (Targarienų kraujas).
Tai ji beveik neabejotina jei nebus pašalinio įsikišimo. Johnas linkes vienytis su bet kuo vs whitewalkerius, ir Tyrionas lygiai toks pats, o ypač kai R+L=J pasitvirtino ir Johnas bus ne šiaip piemuo o turintis geriausią claimą į sostą, ir sostas panašu greit bus tuščias nes Cersei įsigijo kelis papildomus milijonus priešų, tai čia viskas akivaizdu kaip du kart du.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-28 0:04 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Ypač kai dėl to turėjo mirti Margaery :(
Tavęs neguodžia mintis, kad jį toj keptuvėj vienintelė šiek tiek proto turėjo ir bent bandė kažką įtart ir gelbėtis? :) Bet tai... Šiaip galvoju: Tairelių paveldėtojų tiesioginių nebeliko? ir pagal amžius nelabai gali atsirast? Tai giminė kaip ir irgi out... nesvarbu, kad močiutė dar gali spėt kažką nukilint...

Ir priminkit man: kas dar liko Arijos sąraše gyvi? Iš žinomesnių personų? Su jos linija aš pradėjau vėl galvon, kad Hagaras kažkokių interesų turi ir specialiai ten visokias marionetes siuntinėja, nuduodamas, neva "jos laisva valia pabėga" :) Oi, ta šypsenėlė ne veltui buvo... "a girl is Arya Stark, you say?"


Top
   
PostPosted: 2016-06-28 0:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tavęs neguodžia mintis, kad jį toj keptuvėj vienintelė šiek tiek proto turėjo ir bent bandė kažką įtart ir gelbėtis?
Ji turėjo daugiau proto už likusį Kingslandingą kartu paėmus, ir puikiai žaidė turimom kortom, išsivyniodavo iš visų blogiausių situacijų, man todėl jos taip ir gaila. Kvaila, beprasmė mirtis.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-28 2:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Maester Pycelle - good job. Iš pradžių patiko, turėjo šarmo kaip personažas, po to nusibodo. Long overdue. Mirties scena kažkokia keista bet bala jos nematė. Matyt reikėjo kai ką pavaizduoti kaip ypač creepy, tarsi iki šiol dar nesupratome :)
Mirties scena praktiškai kaip Kevano iš knygos. Point on that, Kevano tikrai nuoširdžiai buvo gaila knygoje. Dabar gaila buvo tik Margaery.
Quote:
Tommenas - kažkodėl prisiminiau Oren Ishii "you can't fight like a samurai, but you can at least die like a samurai". Buvo per didelis kvėša kad valdytų bent tvartą, ir tą susipratęs nusižudė. Bent jau aš taip noriu interpretuoti :) Puiki mirtis, aktorius normalus bet nepasiilgsiu, personažas good riddance.
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4637910144
Quote:
Walder Frey - kaip personažas nerūpėjo, kad gavo whats comming fanfiction stiliumi - OK, aktoriaus pasiilgsiu, labai puikiai vaidino. Nesu tikras tik dėl jo pietų „Pyragas a la Titus Andronicus“. Arya, are you OK, child?
Šiaip čia reference į book, apie baltą žiurkę kurį už bausmę valgydavo savo vaikus. Berods ir seriale buvo viename iš Brano pasakojimų paminėta ši istorija.
Pjovejas wrote:
Pati pradžia žiauriai priminė Krikštatėvio knygos pabaigos stilistiką: ala grėsmingai ramus fonas ir aikivaizdžiai artėjantis atpildas VISIEMS vienos šeimos priešams, ką išeina tuo metu pasiekti: užskaitau scenaristams tą dalį :)
Pritariu, pradžia ypač su savo nuostabiu muzikiniu fonu tikrai itin gardžiai susižiūrėjo
Quote:
Ir priminkit man: kas dar liko Arijos sąraše gyvi? Iš žinomesnių personų? Su jos linija aš pradėjau vėl galvon, kad Hagaras kažkokių interesų turi ir specialiai ten visokias marionetes siuntinėja, nuduodamas, neva "jos laisva valia pabėga" :) Oi, ta šypsenėlė ne veltui buvo... "a girl is Arya Stark, you say?"
Principe Arijos sąraše beliko Cersei, taip kad good luck on Iron Throne.
sorlac wrote:
Kas link fail'o... Martin'o materiolas matyt baigesi, o serialo scenaristai... na, jie mano, kad jų pateikta Jono Sniego ir laukinės meilės versija yra geresnė nei knygoj... Kito sezono turbūt neverta žiūrėti.
Labai nemėgstu tokių pasvaigimų. Žiūrėsi. Ir aptarinėsi. Ir greičiausiai vėl verksi, kad "neverta žiūrėti".

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-06-28 9:52 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Ai, klausykit, o man čia pasivaideno iš paskutinių žvilgsnių/išraiškų, kad Littlefingeris susiprato esąs pats išdurtas pagal savo paties metodiką? :)
Ir klausimėlis: ar netyčia Sansa nesusigundys sosto variantu, kad kada nors "suvarytų durklą į nugarą Jonui" ? Ypač, jei Branas bus toks politiškai durnas, kad išpliurptų visiems ką susapnavo?

EDIt:

All hail Jon of the Houses Targaryen and Stark, the Resurrected, the First of His Name, the White Wolf, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, Protector of the Realm, The Prince that was Promised, Lord Commander of the Night’s Watch, Lord of Winterfell, Warden of the North, King in the North, Beater of Bastards, Friend of the Free Folk, and Knower of Nothing!

:D

O vat šita muzika:
https://www.youtube.com/watch?v=S8yvnG0yqnY

jaučiu taps man artėjančios grėsmės simboliu, kaip kažkada tūnančio siaubo simboliu tapo Twin Peaks takelis :)


Top
   
PostPosted: 2016-06-30 8:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
Šiaip galvoju: Tairelių paveldėtojų tiesioginių nebeliko? ir pagal amžius nelabai gali atsirast? Tai giminė kaip ir irgi out... nesvarbu, kad močiutė dar gali spėt kažką nukilint...

Ir priminkit man: kas dar liko Arijos sąraše gyvi? Iš žinomesnių personų?
Arios sąraše turėtų būti: Cersei, broliai Clegane (vyresni, kaip ir undead'as, bet vistiek). Pagal filmo versiją Thor'o brolija ir Melisandre'a. Vat, aš susimąsčiau, jei nekromantas miršta, tai jo prikeltieji...

Ten ne vienai giminei sunku. Iš Baratheon'ų po Stann'io šeimos irgi ne kažkas likę (Gendry ir kiti Robert'o produktai turbūt).
Šiaip pagrindiniai house'ai ten tęsia istoriją 1000+ metų... tai sunku patikėti, kad nesusitvarko su kelių mirčių problema. Greičiausiai, persijungia į pusbrolius, pusseseres, bastard'us, etc. (Lannister'iai išsilaikė kaip house'as, nes andalų užkariautojas paėmė žmonos "pavardę").
Iš istorinės perspektyvos, tie dalykai matyt išsisprendžia. Iš praktinės... Winterfell'e buvo gal 4 Stark'ų bannermen'ai... ir KarStarkų nebuvo (KarStark'ai beje yra tiesiogiai kilę iš Stark'ų, kai kažkuriam momente vieną iš pilių perleido jaunsesniam giminės broliui).

Na, ir kadangi žiema atėjo, tai visad lieka klausimas, kaip jie ten jai pasiruošė...

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2016-06-30 10:00 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Arios sąraše turėtų būti: Cersei, broliai Clegane (vyresni, kaip ir undead'as, bet vistiek). Pagal filmo versiją Thor'o brolija ir Melisandre'a. Vat, aš susimąsčiau, jei nekromantas miršta, tai jo prikeltieji...

Ten ne vienai giminei sunku. Iš Baratheon'ų po Stann'io šeimos irgi ne kažkas likę (Gendry ir kiti Robert'o produktai turbūt).
Šiaip pagrindiniai house'ai ten tęsia istoriją 1000+ metų... tai sunku patikėti, kad nesusitvarko su kelių mirčių problema. Greičiausiai, persijungia į pusbrolius, pusseseres, bastard'us, etc. (Lannister'iai išsilaikė kaip house'as, nes andalų užkariautojas paėmė žmonos "pavardę").
Iš istorinės perspektyvos, tie dalykai matyt išsisprendžia. Iš praktinės... Winterfell'e buvo gal 4 Stark'ų bannermen'ai... ir KarStarkų nebuvo (KarStark'ai beje yra tiesiogiai kilę iš Stark'ų, kai kažkuriam momente vieną iš pilių perleido jaunsesniam giminės broliui).

Na, ir kadangi žiema atėjo, tai visad lieka klausimas, kaip jie ten jai pasiruošė...
Manyčiau Houndą galim išbraukt: gi pati Arija prasitarė, kad "neapkenčia ir myli" vienu metu. Dėl Melisandros... o aš galvojau, kodėl Snow paliko ją gyvą :D kad Arijai liktų! :)

Su pavardėm gal ir taip... Galų gale nežinom Daneiris/Vario/Impo/Littlefingerio planų šiuo požiūriu. O jie daug ką gali pakeist.

O dėl maisto žiemai... Manyčiau bent jau šiaurėje situacija nėra prasta. Jie ten žmonės tradiciškai rimčiau žiūri į "winter is comming" + po karų ten populiacija stipriai sumažėjus (jei skaitytume, kad nugalėtojai pakankamai protingi nedegint maisto sandėliukų).

P.S. internete skaičiau, kad serialo kūrėjai sakė, jog bus dar 13 serijų (t.y. nebebus tradiciškai 10+10). Ar tai tiesa ir kaip tą dėstys, jei tiesa, nemačiau.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited