Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 15:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2016-05-15 15:30 
Offline

Joined: 2015-04-07 23:21
Posts: 4
Location: Kėdainiai
Stiprri sio sezono pradzia game of thrones:)

_________________
iphone 6


Top
   
PostPosted: 2016-05-17 12:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nuuuu? Ir kaip jums ketvirta serija? :)

1. Starkai strikes back? :) yeeeaaah, jei taip :badger:
2. Daneiris pagaliau liovėsi verkšlenti piramidėj ir užsiėmė naudinga veikla, kas kad per prievartą, gal dar ir bus iš mergaitės kas nors :)
3. Lanisterių dvynukai irgi galų gale pabudo iš letargo. Lauksim pasaulietinės ir religinės valdžios karo :) (Cercei filme kuuuur kaaas geresnis personažas nei knygoj.

Žodžiu įvyko daug gerų dalykų :)


Top
   
PostPosted: 2016-05-17 13:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Kol kas geriausia serija. Vis dar buvo plotą stumiančių atsitiktinių sutapimų, bet šiaip jau geriau. Daenerys veikia kažką įdomaus, Starkai galbūt bus pribaigti galutinai, Ramsay scena su ta Osha ar kaip ją, buvo super, gaisro scena irgi cool, religiniu fanatikų problemą irgi pradėjo spręsti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-05-23 23:30 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
„The dragons purify nonbelievers by the thousands“ yra viena geriausių citatų iš GoT ever. Jei GoT netyčia yra populiarus 40k pasauly, čia turėtų būti mėgstamiausia kiekvieno inkvizitoriaus vieta.

Contento prasme, bene svarbiausia serija ever. Pateikimo prasme... nuolatinis nuotaikų keitimasis Irobornų susirinkime atrodė kaip iš komiksų. Tai už vieną skanduoja, tai už kitą, su galva gal jiem kažkas. Labai pigiai padaryta, rimtai kaip vaikams žiūrovams, kurie nieko subtiliau nesuprastų.

Dauguma kitų scenų buvo pakankamai stiprios. Ypač hodorinimas pačioje pabaigoje. Tik ar mergina, brisdama per sniegą ir tempdama vaikiną, tikrai spės nueiti reikšmingą atstumą, kol Wylis prieš mirtį hodorins?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-05-24 0:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
„The dragons purify nonbelievers by the thousands“ yra viena geriausių citatų iš GoT ever. Jei GoT netyčia yra populiarus 40k pasauly, čia turėtų būti mėgstamiausia kiekvieno inkvizitoriaus vieta.

Contento prasme, bene svarbiausia serija ever. Pateikimo prasme... nuolatinis nuotaikų keitimasis Irobornų susirinkime atrodė kaip iš komiksų. Tai už vieną skanduoja, tai už kitą, su galva gal jiem kažkas. Labai pigiai padaryta, rimtai kaip vaikams žiūrovams, kurie nieko subtiliau nesuprastų.

Dauguma kitų scenų buvo pakankamai stiprios. Ypač hodorinimas pačioje pabaigoje. Tik ar mergina, brisdama per sniegą ir tempdama vaikiną, tikrai spės nueiti reikšmingą atstumą, kol Wylis prieš mirtį hodorins?
Dėl citatos beveik pasirašau. Beveik dėl to, kad tikiuosi sulaukt ir dar geresnių :)

Toliau: pažintine prasme labai gera serija. Bet tai wtf taip obsidiano ginklus švaistyt? po vieną kiekvienam mėlnakiui? kita vertus jų tik trys ir teliko, tai gal užteks...Salų demokratija man irgi kažkaip feilino, knygoj padoriau atrodė. Mergina turėtų logiškai nespėt. Gal įjungs tą veikėją, kurs knygoj jau seniau veikė, nu tą, vardo nepamenu, irgi lyg ir negyvėlį, bet padedantį Branui? Kur juos atlydėjo nuo sienos knygoje?
Dar dėl citatos: nu man tik nepatinka, kad ir čia fanatikai veisiasi, kaip triušiai...

Ir dar, vilko gaila... šniurkšt... :(


Top
   
PostPosted: 2016-05-27 9:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Siap visad sirgaus uz Starkus,bet,paskutiniu metu man jie pasidare jau nebeidomus....Is pat pradziu,kaip daugelis,manau,nekenciau Lanisteriu, taciau,paskutiniu metu visi ivykiai susije su Lanisteriais mane domina labiau.
Fredi, kaip tiek filmų matęs jau turėtum būt supratęs, kad "nekenčiu" nėra antonimas "įdomūs" ir atvirkščiai :)


Top
   
PostPosted: 2016-05-30 22:55 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu ką... 6 serija pažiūrėta Įkvepianti kalba buvo graži pabaigoje. Tikiuosi, kad dabar nepamirš jos vėl likusioms 4 serijoms. Vargšas naujasis geležinių karalius. :) Praras visus laivus vos atplaukęs ir imho tikrai negaus žmonos, nes gimus skraidyt neplaukios geldomis. :) Ir sutapk tu man: vieniems reikia maždaug 1000 laivų, kiti stato kaip tik tiek. Telepatija, ne kitaip :)
Mano parsipūstoj versijoj treileris rodė, kaip chebra kalbomis vienijasi turbūt kovai prieš nightwalkerius. Panašu, kad serialo kūrėjai rimčiau juda link pabaigos, nei knygos autorius.
Arijos linijos tikiuosi, kad neužbaigs ir ji pataps įdomesnė.


Top
   
PostPosted: 2016-05-31 1:09 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tikiuosi, kad dabar nepamirš jos vėl likusioms 4 serijoms.
Aš irgi žiūrėdamas pamaniau, kad truputį per anksti užvedinėja žmones, dar nė laivų neturėdama. Sukėlė entuziazmą, bet išsivadės jis iki kol iš tiesų prireiks...

Romoje buvo daug stipriau padaryta kažkiek panašios vietos. Ir Oktaviano, ir ypač Cezario kalbos buvo pasakytos prieš pat einant į Romą, kada labiausiai jų reikėjo nuteikti kariams. O ne šiaip randomly kažkur vidury kalnų. Bet gal būt intentionally, Romoje anie du buvo talentingi politikai, o GoT Daenys šiaip mergiotė su iniciatyva.
Quote:
Panašu, kad serialo kūrėjai rimčiau juda link pabaigos, nei knygos autorius.
Mano skoniui per sparčiai. Aš ir šiaip esu lėto developmento fanas, ir knygos bei kažkiek serialas pripratino kad čia viskas vyksta lėtai, todėl dabar atrodo tarsi jiems atsibodo šis projektas, ir pradėjo belenkaip skubėti užbaigti. Ypač toks jausmas apima daugumoje mirčių scenų, jos greičiausiai atsirado kai scenaristui pateikė sąrašą veikėjų, kurių storyline'ų neketina tęsti. Ypač Osha ir Doranas, Roose atrodė šiek tiek natūraliau ir labiau suplanuota iš anksto.

P.S. Gal iškeliame postus į atskirą GoT Season 6 temą ir rišam su tais nesąmoningais spoiler tagais? Visi iš pavadinimo matys kokia čia tema, žinos kad sekmadieniais išeina nauja serija ir pirmadienio vakare ją greičiausiai būna visi čia matę, ir tokiu metu jei yra naujų postų tai greičiausiai aptarinėja paskutinę seriją, ir jei bijai spoilerių tai neik ir neskaityk nepažiūrėjęs.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Serialas GoT
PostPosted: 2016-05-31 9:10 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Man atrodo Nomad pasiūlymas (atskira tema) buvo visai geras, nereikės slėpti postų ir visi žinos, kur geriau nelįsti, jei nenori pamatyt spoilerių :)
Quote:
Aš irgi žiūrėdamas pamaniau, kad truputį per anksti užvedinėja žmones, dar nė laivų neturėdama.
Laivų klausimas man atrodo labai neapgalvotas šioj vietoj. Jei gerai pamenu knygų atmosferą, visam Westerose tiek laivų nepririnktum. O medienos smūginiam statybos bumui nepakanka nei Geležinių salose, nei merine (pagal tai, kaip rodo jo apylinkes). Už tai stipriai ir bijau, kad vėl sėdės mergiotė piramidėj ir ašaros kaip čia viskas negerai... (lig šiol niekaip nesuprantau, kodėl ji tokia populiari internetuose, jei ne paskutinės dvi serijos, tai ji iš vis dažniausiai elgėsi kaip srovės nešamas šapelis, o ne būsima valdovė).
Quote:
Roose atrodė šiek tiek natūraliau ir labiau suplanuota iš anksto.

Netgi ne "labiau" o iš vis labai logiška eiga. Kad Ramzis kažko imsis vos atsiradus konkurentui (galimam įpėdiniui), imho seniai turėjo būt aišku.

Man dar kas nepatiko paskutinėje serijoje, tai Semo linija. Kažkaip nelimpa prie jo ta tėvo kardo vagystė. Ims dar ir įsidurs į blauzdą besinešdamas tą kalaviją... Dar galima spėti, kad pagal vyraujantį GoT trendą "žudyt tėvus" gali visai netikėtai ant to kardo paslydęs užgriūti jo tėvelis, kai užklups sūnų besliūkinantį pro užpakalines duris ir bandydamas atimti geležėlę...
Taip pat su fanatikais ir Mardžere kažkaip lame viskas baigėsi... vietoj fejerverkų ir fanfarų kažkaip banaliai... ir net nesupratau kodėl čia jau taip miniai driskių tas įspūdį turėjo daryti. Tomenas aišku, kaip buvo vaikas, taip ir liko. Klauso visų ir visko...

Benjamino istorija šiek tiek praskleidžia to kito knygos veikėjo (kuris lydėjo Braną į kitą pusę knygoj) galimą kilmę


Top
   
PostPosted: 2016-06-01 0:12 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Na kardą gi ne šiaip vagia, man atrodo kad žino, kad WW gali valyrian stylu žudyt.

[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited