Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2016-06-14 23:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Na, pvz., filme aš niekaip nepagaunu kodėl jis toks priešiškas savo sūnėnui ir dukterėčiai. Ir dar taip bukaprotiškai, kad praktiškai yra pastumdėlis savo klano priešų rankose, netgi ne savo naudai.
Gal jam nepatinka, kai brolis dulkina seserį. Plius pelnytai laiko ją kvaila. O pastumdėlis hm kaip tai pasireiškia?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-14 23:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Pjovejas wrote:
Na, pvz., filme aš niekaip nepagaunu kodėl jis toks priešiškas savo sūnėnui ir dukterėčiai. Ir dar taip bukaprotiškai, kad praktiškai yra pastumdėlis savo klano priešų rankose, netgi ne savo naudai.
Gal jam nepatinka, kai brolis dulkina seserį. Plius pelnytai laiko ją kvaila. O pastumdėlis hm kaip tai pasireiškia?
na tiesiog... jis tuščia vieta, nesupranta, kad karalius tėra žaisliukas žvirblio irba karalienės (žmonos) rankose, t.y. nė velnio pats nėr naudingas karalystei kaipo tokiai, o klanui savo taipogi...
Gali laikyt Sersėją kvaila, bet negali nuneigt fakto, kad knygoj ji KUR KAS kvailesnė, durna visiškai, jei jau atvirai. Ir filme kažkaip, kaip skaičiusiam knygą, man atrodo, kad sersėja pamodifikuota, o vat Kevanas neatitinka to modifikavimo linijos (nu nemoku paaiškint kaip man "matosi" jie :))


Top
   
PostPosted: 2016-06-15 9:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Pjovejas wrote:
O sorlac'ui:

fig žino, paskutinėj knygoj jis vis dar buvo gyvas AFAIR, o kiek filmas nutolęs nuo knygos laike jau velnias žino...
Dance of dragon Kevan'ą nušauna Varys (pašauna ir rėžia monologą, but buvo nurodymas pribaigti) ir bando reikalą suversti ant Tyrion'o (kažkokios tai crossbow aliuzijos).

Filem Varys ir Tyrion'as jau nutolę nuo Kings Landing'o... Kevanas dar vis sveikas, gyvas. T.y. jis kaip tik adaptuotas...
Quote:
Gali laikyt Sersėją kvaila, bet negali nuneigt fakto, kad knygoj ji KUR KAS kvailesnė, durna visiškai, jei jau atvirai. Ir filme kažkaip, kaip skaičiusiam knygą, man atrodo, kad sersėja pamodifikuota, o vat Kevanas neatitinka to modifikavimo linijos (nu nemoku paaiškint kaip man "matosi" jie :))
Cercey knygoje turi valdžią, o filme ne, lol. Turėtų galimybę priimti sprendimus proto lygis būtų akivaizdus.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2016-06-15 11:00 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
sorlac wrote:
Cercey knygoje turi valdžią, o filme ne, lol. Turėtų galimybę priimti sprendimus proto lygis būtų akivaizdus.
Matyt nemoku tiksliai išsireikšti: motyvai, kai Sersėja eina pas žvirblį (prieš ją ten supakuojant) knygoje ir filme pateikiami visai kitaip (gal ne patys motyvai, bet jų "skonis", net nežinau kaip pasakyt :) ). + knygoje tie jos favoritai, kurie visiški idiotai irgi akcentuojami labiau. Žodžiu, pasekmės vienodos, bet prieskoniai visai kitokie.

PS, sorlac, nieko aš neginčiju, tiesiog dėstau kaip man įspūdis susidaro iš scenų, kam tos ironijos?


Top
   
PostPosted: 2016-06-15 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Na knygoje Cersei tikrai sudarė kvailesnės įspūdį, ir Kevanas buvo rimtesnis, o ne tik "I hate you, just because"

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-06-17 11:48 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Tarp kitko: ateinančiam bastardų mūšyje statau už... Littlefingerį :) kurs su armija ateis pribaigt likusių gyvų ir ves Sansą :D
(nu čia tokia istorijos variacija labai prie jo liptų)


Top
   
PostPosted: 2016-06-20 21:55 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Tarp kitko: ateinančiam bastardų mūšyje statau už... Littlefingerį :) kurs su armija ateis pribaigt likusių gyvų ir ves Sansą :D
(nu čia tokia istorijos variacija labai prie jo liptų)
Pažiūrėjau žiovaudamas. Taip prognozuojama ir klišiška. Nežinau tik, ar ves Sansą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-06-21 0:32 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
nu bet o tačiau kadangi, gal jau galų gale Daneiris išsilaipins wetserose? Būt puiki sezono pabaiga: pietuose drakonai su mongolais, šiaurėje sieną pralaužia nightwalkerių prikeltų zombių ordos; uždanga nusileidžia... laukiam kitų metų
:)

Klišiška? Galbūt. Tikėtina? net labai :)

EDIT: nu bet stebėt, kaip Ramzį drasko jo paties šunys buvo labai malonu, kaip mėgstančiam Starkus :)

ai dar: ptičku žalko, tfu, t.y. paskutiniojo milžino

Nu ir dar: kaip jums ta Boltonų rikiuotė? Kaip ir makedoniečių falanhga tik dar apsupus :) aš tik biškį nesupratau, kas trukdė dar ir lankais šaudyt ten į viduriuką?


Top
   
PostPosted: 2016-06-21 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-27 15:03
Posts: 209
Location: Vilnius
O man kažkaip pagailo, kad mirė Ramsey. Per paskutines 2 serijas, GOT persipildęs happy endingais. Gerai, kad bent jau Rickon'as ir Wun Wun neišgyveno, kitaip išvis sirupu persismelkusi serija būtų.

Dar šiek tiek apie Ramsey. Man aplamai nėra artima ta neapykanta jam, kai visi kalba, jog mirus Joffrey, jis tapo pačiu nekenčiamiausiu personažo. Man net sunku buvo juos lyginti. Vienas buvo visiškai kvailas ir išlepęs vaikas, kitas gan gudrus sociopatas, nors nevisi jo sprendimai ir buvo protingi, bet jis tikrai nebuvo prasčiausias "GOT" žaidėjas, kuris "žaidė" iki pat galo.

_________________
Spincia


Top
   
PostPosted: 2016-06-21 17:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:

Nu ir dar: kaip jums ta Boltonų rikiuotė? Kaip ir makedoniečių falanhga tik dar apsupus :) aš tik biškį nesupratau, kas trukdė dar ir lankais šaudyt ten į viduriuką?
Atrode labai neitikinamai, kad tokia zmoniu mase plius milzinas nesugeba prasilauzti pro tris eiles kur pirmoji net neturi ginklo, nes abiem rankom laiko skyda. Juokinga.

Del Ramsay, man irgi jo gaila. Buvo ryskus ir idomus personazas, skirtingai nei seiletas ir nuobodus John Snow. Ir aktorius zymiai stipresnis. Ir pritariu, kad su Dziofriu nelygintinas.

Pliusas, kad dar spejo nugalabyti Rikona, su kiekvienu zuvusiu Starku IQ vidurkis Siaureje juntamai padideja. Ta scena man buvo vienintele idomi visoje serijoje.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited