Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:02

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2018-06-11 23:39 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Įtariu, kad daug kam nepatiks 8-ta serija :) O man patiko, labai netgi. Ir Maeve vėl įdomi. Prabudę pusiau savarankiškai; ghostai žinantys, kad vaikosi miražą (bent jau kol kas), bet vis tiek jo besivaikantys, vien dėl to, kad tai jų pasirinkimas.

Gerai, tai ko ir norėjau :)

Čia vat tikrai prabudę charakteriai, o ne perprogramuotas į kilerį gerietis ir užsiciklinęs (skaityk išprotėjęs) ties viena vienintele idėja- naikinimu, robotas...


Top
   
PostPosted: 2018-06-12 0:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
nežinau ar tikrai galima šitą seriją pavadinti stand-alone, bet man asmeniškai jinai tikrai buvo n kartų geresnė nei kita teoriškai standalone šio sezono serija (apie Japoniją).

iš esmės pritariu Pjovėjui, viskas dėliojasi labai gražiai su charakteriais, įdomu kaip bus toliau

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-06-12 14:14 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
zhukaSS wrote: *
nežinau ar tikrai galima šitą seriją pavadinti stand-alone, bet man asmeniškai jinai tikrai buvo n kartų geresnė nei kita teoriškai standalone šio sezono serija (apie Japoniją).
Aš irgi nežinau, bet tikrai žinau kaip ją galima pavadinti: filleriu. Arba paddingu.

Man iš tiesų kuo toliau, tuo neįdomiau, dabar jau žiūriu labiau iš įpročio ir vilties, kad gal dar susistatys viskas į vietas.

Praktiškai nėra veikėjų, kurie turėtų aiškius tikslus, motyvaciją ir man rūpėtų.

Vis dar turime Viljamą su jo žaidimu, bet cmon ta siužeto linija buvo užbaigta dar praeitą sezoną. Ir bet kuriuo atveju Viljamą rodo tik labai epizodiškai, jo epizodai beveik niekur nenuveda. Flashbackai OK buvo įdomūs bet jie turėtų būti kaip prieskonis pagrindiniam patiekalui, padedantis geriau atskleisti skonį. O ne šiaip random.

Turime Dolores kuri nori valdyti šitą pasaulį? Išsilaisvinti nuo žmonių? Gal net ištrūkti į išorinį? OK kažkas artimo personažui su aiškiais motyvais, bet ją irgi rodo gana mažai. Nors pagal viską kaip tik jai turėtų skirti daugiausia dėmesio, kadangi kiti veikėjai nebetraukia net iki antraplanių.

Turime Maiev kuri yra vienas didžiulis laiko švaistymas.

Galiausiai yra Bernardas kuris pats nesiorientuoja aplinkoje ir nesupranta kas vyksta. Iš pradžių atrodė, kad jis bus „pagrindinis“ veikėjas per kurio iškreiptą perspektyvą ir mes matome kas vyksta, toks a la David Lynch stiliaus filmas. Bet ilgai netrukus jis pats tapo labiau antraplaniu.

Na ir galiausiai kai pagrindiniai veikėjai nustoja rūpėti, naudojama tradicinė serialų vinis į karstą įvesti naujų veikėjų, kurie išvis niekam neberūpės. Nes per trisdešimt+ metų panašu niekas ten nieko neišmoko iš vieni kitų patirties.

Kad ir kaip norėčiau, kad man šis sezonas patiktų nemažiau už pirmą, bet na neišeina. Darosi vis labiau akivaizdu, kad viskas čia yra didžiulis prastai apgalvotas prastai editintas kratinys. Nenustebčiau, jei rašė kokie 5 scenaristai. Gal būt paskutinėse serijose gausime kokią įdomią pabaigą, kuri suriš daugumą galų, atsakys bent dalį klausimų, įneš visokių twistų ir šiaip įdomybių. Bet kelione ne mažiau svarbi už tikslą, ir kelionė labai prasta.

O kad patiktų reikia tiek nedaug. Tiesiog labiau fokosuotis mažiau blaškytis. Kadangi pirmas sezonas buvo išbaigtas kūrinys su pradžia ir pabaiga, nors ir paliko neatsakytų klausimų, šį buvo galima pvz., daryti kaip vėl naują istoriją apie tą Ghost Nation vadą. Jis būtų pagrindinis veikėjas, jo nuotykiai, prašvitimai ir stuff būtų dėmesio centre. Jis kartais užtiktų kitus veikėjus iš anksčiau, Maiev, tą apsaugos darbininkę kur buvo surišta, SWAT'ą ar kas ten tokie mėginančius išnaikinti robotus. Irgi galėtų šokinėti tarp skirtingų timeframes ir įvesti visokio mindscrew. Pirmo sezono neatsakyti klausimai būtų atsakyti "antrame plane". Kitas pagrindinis veikėjas galėtų būti Bernardas su savo fuckedup perspektyva ir nesiorientavimu. Irgi per jo prizmę matytume ką daro Dolores/Wyatt, SWAT'as, boardas ir kiti personažai. Ne visada žinotume, kuriame timeframe esame. Finale būtų kažkoks šių dviejų pagrindinių siužeto linijų suliejimas į vieną ir kulminacijos su atomazgomis ir twistais ir timeframe'ų atskleidimais ir t.t. ir klausimais/teaseriais trečiam sezonui.

Girdėjote Nomad nuomonę :) :blahblah:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2018-06-12 14:23, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2018-06-12 14:21 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
kada stichiškai kilę revoliucijos/perversmai/sukilimai pasižymėjo nuoseklumu? :) Aš būtent taip į šitai ir žiūriu. Turim tokią ala postrevoliucinę Rusijos imperiją (ir tai dar tą bolševikų perversmą galima laikyti tikslaus planavimo etalonu, lyginant su tuo, kas įvyko Westworlde :) ) su visu spektru besiniaujančių veikėjų, virš kurių dar kabo milžiniška išorinė grėsmė (ala žmonija kaipo visuma). Kai veiksmai nederinti iš anksto, o planuot temoka vienetai ir jų visų norai (būtent norai, o ne tikslai) nesutampa, tai kaip galima tikėtis nuoseklumo? :)

Man vienintelis toks nemalonus "prieskonis" yra kol kas visiškas žmonių neįgalumas (sakykit ką norit, bet 7 mlrd vienetų biomasei tie keli parkai nu nerimta...) Kol kas nurašau, kad čia patyliukais Delos bando susidorot savom jėgom, kurios užkluptos nepasiruošusios.


Top
   
PostPosted: 2018-06-12 14:26 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Filmas neturi atitikti tikrovės 1:1, o ir ne visą tikrovę verta ekranizuoti. Tuo labiau, kai „tikrovė“ išgalvota. Juk jie būtent ir sugalvojo tokį scenarijų, tai negalima teisinti kratinio tuo, kad scenarijuje aprašytas kratinys. Laisvai galėjo sugalvoti kitokį scenarijų (labai trumpai pavyzdį pateikiau ankstesnėje žinutėje paeditinęs). Aišku viskas yra kažkiek skonio reikalas, bet esu tikras, kad net žmonėms kuriem jau dabar patinka, labiau fokusuota, su mažiau paddingo ir geriau apgalvota versija patiktų dar labiau.

Edit: ir dar kai ką pamiršau pakritikuoti. Iš tiesų labai daug ką pamiršau nuo klišių iki siužeto vingių, nes labai visko daug kritikuotino :D Bet dabar norėjau paminėti Japoniją. Labiausiai prašvaistytą galimybę galimybių istorijoje. Japonijoje yra budizmas. Budizmas veda link prašviesėjimo. Prašviesėjimas šiuo atveju galėtų būti robotų umm tapimas sąmoningais. Savaime, be jokių išankstinių programavimų, panašiai kaip tas Ghost Nation kur Pjovėjui patiko. Vietoje to gavome didelį samurajišką fillerį, beprasmę istoriją kuri beveik nieko nekeitė.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-06-12 15:21 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
dėl Japonijos pritariu: man penktas epizodas buvo didžiausias nusivylimas sezone (o ir visam seriale kol kas).

PS: jei kūrėjai išlaikytų pirmo sezono stilių, t.y., kad kiekviena smuklmena reikšminga (ko aš labai norėčiau), tai teoriškai dar galėtų apsireikšti ir ta darbuotoja, kuri įsakmiai nurodė tik "updatinti" Akechetą, neliečiant jo giluminių kodo dalių. Tokia ala pomirtinė Fordo šalininkė šiam mirtingųjų pasaulyje. Pirmo sezono fone tai nebūtų bereikšmė smulkmena, tik truputį bijau, kad šitas stilius pamirštas... :(


Top
   
PostPosted: 2018-06-20 22:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
emmm... Man in Black= pavykęs Delos projektas?


Top
   
PostPosted: 2018-06-20 23:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
emmm... Man in Black= pavykęs Delos projektas?
Suintrigavai, pažiūrėsiu :)

Edit: visai įdomi serija, viena iš retų paskutiniu momentu kur prikaustė dėmesį. Bet čia gal labiau Pjovejo nuopelnas o ne Nolano :) apie bendrą serialą lieku prie savo nuomonės. Labai prastai parašytas, prastai editintas, ir kad pabaigoje kaip ir buvo galima tikėtis įdės didelių twistų, nieko nekeičia. Kita serija jau paskutinė? Tikiuosi bus trečias sezonas ir jis vėl bus geras.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-06-21 9:32 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Suintrigavai, pažiūrėsiu :)

Edit: visai įdomi serija, viena iš retų paskutiniu momentu kur prikaustė dėmesį. Bet čia gal labiau Pjovejo nuopelnas o ne Nolano :) apie bendrą serialą lieku prie savo nuomonės. Labai prastai parašytas, prastai editintas, ir kad pabaigoje kaip ir buvo galima tikėtis įdės didelių twistų, nieko nekeičia. Kita serija jau paskutinė? Tikiuosi bus trečias sezonas ir jis vėl bus geras.
Nežinau, ar tavo žiūrėta versija turėjo pabaigoj anonsą. Mano turėjo. Tai nesu tikras, ar paskutinė serija bus labai gera.
Kalbant apie kitus veikėjus:

Labai tikiuosi, kad Maeve išgelbėjimą kaip nors elegantiškai išsuks o ne stilium "ai, kaip bus, taip gerai".
Biškį perspausta su Fordu. Kažkaip man jo pranašavimas "ji tave išduos" nelimpa prie iki šiol jo formuoto įvaizdžio.
Dolores arba galutinai užsigliučins (jei tas dar įmanoma) arba gal kažkiek įdomesnė pasidarys.


Top
   
PostPosted: 2018-06-25 20:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Peržiūrėjau pirmą pusvalandį, mirštu iš nuobodulio tai galvoju kartu pabrowsinsiu netą ir čia parašinėsiu :)

Kol kas vienintelės nenuobodžios, t.y. atkreipusios dėmesį vietos, buvo kolosaliniai f*upai, pvz., antro sezono paskutinėje serijoje dar kažkas mėgino naudoti „freeze all motor functions“ komandą, ar SWAT šaudo į robotinius bulius ir nesumoja pasitraukti jiems iš kelio.

Dolores nepažeidžiama šūviams, Maieve mintim valdo parką, labai įdomūs personažai, sėdžiu ant kėdės kraštelio sulaikęs kvapą, ar pavyks jiems šį kartą išsisukti...
O šiaip siužetas tai

Edit: sorry užmigau bežiūrėdamas/rašydamas. Nepamenu ką ten norėjau pasakyti apie siužetą, bet žodžiu nuobodu ir neįdomu.

(pabaigiau žiūrėti) Visam sezonui įvertinimas 5/10 idėja daryti apie robotų pabėgimą į realų pasaulį visai gera, bet kaip tai padaryta - vienas didelis laiko švaistymas.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited