Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2016-11-04 9:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Idomus tas naujo kulto/dievybes atsiradimas pas indenus (turiu omeny zmoniu su skafandrais statuleles ).


Top
   
PostPosted: 2016-11-04 10:33 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Mhm... plius man patinka razinkas visokias pamatyt ir galvosūkius visokius. Pvz.:
- epizodas 4-oje serijoje prie laužavietės. dalyvauja renegadas (Man in black) ir ta banditų šaika, kur yra moteris su gyvatės tatuiruote. Prie renegado prieina tikrasis žmogus (tikėtina) ir pradeda dėkoti jam, kad "mol atpažinau ir dkingas už jūsų fondo pagalbą mano sesei" ir jį nutraukia "shut up, this is my f..g vacation". Fondas? kažkokia veikla užsiima ir dabar atostogauja?
- epizodas 5-oje, kur ta porelė įšoka į traukinį ir sužino Lorenso vardą. Dolores sako "aš ateinu" ir tuo metu rodo tą vagono kampą, kur sėdėjo Lorensas su tuo "geriečiu" tikruoju. Ir jų ten nėra... Režisierių neapsižiūrėjimas, ar kažkokia tyčinė mistifikacija? (labai norėčiau, kad nenusivažiuotų į Lost nesąmones tokiu atveju)

PS: beje, tai tas pats Lorensas, kurį su savim prieš tai tampėsi renegadas. Kas kelia klausimą dėl rodomų vaizdų tarpusavio chronologijos... ir ryšium su tuo iškylančių interpretacijų.

- Renegado ir Hopkinso pokalbis. Pianinu skambino pats Hopkinsas, po pokalbio pianinas groja pagreitintai pats. O ir Tedžio elgesys biškį kažkoks pagreitintas, lyg Hopkinso valia toj vietoj "juostelė prasukama", kad veiksmas pasivytų kitką, ėjusius normaliu ritmu.

:) Žodžiu, man smagu ir kaip sakiau, būt labai gerai, kad nenusivažiuotų į Lost...


Top
   
PostPosted: 2016-11-16 20:51 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Wow, Bernard Lowe nera zmogus....Kas tada yra kas?


Top
   
PostPosted: 2016-11-18 9:47 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Vakar tik pažiūrėjau naujausią seriją.

Manau susikaupė pakankamai užuominų, kad laikyt, jog visą parką runina robotų staffas. Neskaitant lankytojų, kurių kol kas nėra rimtų priežasčių nelaikyti žmonėmis (nors neatmetu tokios galimybės), vieninteliai iki šiol parodyti žmonės buvo Hopkinso veikėjas ir ta nauja Board atstovė.

* Mes niekada nematėm nei vieno darbuotojo asmeninio gyvenimo, anei kaip atrodo pasaulis outside parko. Nes jie neturi asmeninių gyvenimų ir neišeina už parko ribų?

* Įranga parko administracijoje minimalistinė, kabinetai tušti, dekoracijų nėra, komforto žmogui nekažką.

* Board atstovė ramiai dulkinasi ir be parkių tiesiog ten pat svarsto darbo klausimus su ta aš-nepamenu-jų-vardų dammit. Ne tik kad jokio gėdos jausmo, bet ir nesirūpina galimu gandų sklidimu... nes ko gėdytis, jei joks žmogus tavęs nematė, ir už parko ribų niekas neišeis?

* Kad bent dalis staffo yra robotai buvo subtiliai implikuota, kai tik atvyko tie du bendradarbiai, ir baltaskrybėliui jį pasitikusi darbuotoja pasisiūlė. Dar daugiau, ji sakė, kad viskas čia jo paslaugoms.

* Galbūt Hopkinso veikėjas taip ramiai liepia nugalabyt aną moterį, nes žino, kad ir ji tik robotas? Arba gal jis sociopatas.Bet atsižvelgdamas į above, spėju ji buvo robotas. Jei nebuvo, tai tikrai tuoj bus if you know what I mean :)

* Na ir aišku Bernardas, Bernardas... bei jo išmetimui skirta bugų demonstracija, kuri man pademonstravo, kaip paprastą padaryti robotą "darbuotoju", niekas net antakio nepakėlė.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-11-18 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Nomad wrote:
Vakar tik pažiūrėjau naujausią seriją.

Manau susikaupė pakankamai užuominų, kad laikyt, jog visą parką runina robotų staffas. Neskaitant lankytojų, kurių kol kas nėra rimtų priežasčių nelaikyti žmonėmis (nors neatmetu tokios galimybės), vieninteliai iki šiol parodyti žmonės buvo Hopkinso veikėjas ir ta nauja Board atstovė.

O Man in Black?


Top
   
PostPosted: 2016-11-18 20:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Nomad wrote:
Neskaitant lankytojų, kurių kol kas nėra rimtų priežasčių nelaikyti žmonėmis (nors neatmetu tokios galimybės)
O ką manot apie vieną labiausiai paplitusių fanų teorijų, kad mums rodomos dvi atskiros timelines ir Viljamas = Man in Black jaunystėje?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-11-24 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
O ką manot apie vieną labiausiai paplitusių fanų teorijų, kad mums rodomos dvi atskiros timelines ir Viljamas = Man in Black jaunystėje?
Baigėsi šita teorija sulyg 8 epizodu, bet kad vyksta 2 timelines vis dar labai possible. Grynai dėl to Lawrence, nu negali jis būti dviejuose vietose vienu metu.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-12-03 10:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
paskutines 9epizono minutes : ar tiki nebus sitie ,,Baltieji Vaiduokliai"" (indenai) naujas,ir daznai Dr. Robert Ford minimas projektas?


Attachments:
[ attachment ]
1.jpg [ 23.84 KiB | Viewed 5915 times ]
Top
   
PostPosted: 2016-12-05 2:29 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Buvau atostogose ir tik dabar pažiūrėjau 7-9 epizodus...

Wow...
Viljamas=Man in black bis dar atrodytų galimas (kodėl Zhukass sakjo, kad ne?), bet skylių nemažai. Vien chronologiškai. Kiek metų turėjo praeiti? + jis jaunystėj tik samdomas darbuotojas (kad ir aukštas) ir kad galėtų balsuot valdybose prieš Hopkinsą daug kas turėtų pasikeist. Vedybos su magnato paveldėtoja gal ir padėtų pasiekt tiokią poziciją, bet kažkaip sunkiai įsivaizduoju, jei jis su jos broliuku taip elgiasi. + vis tik nemažas posūkis charakteryje turėtų įvykt, kad jis taip su Dolores elgtųsi skirtingai :) bet įmanoma :) Nors man asmeniškai dar kelia abejonių trečiasis asmuo nuotraukoj. Apie jį kol kas niekas nesakė nė žodžio, o su MiB Hopkinsas pakankamai pagarbiai/atsargiai elgėsi

O, kad personalas yra daugumoj robotai, tai paremtų viena scena iš Bernardo atminties, kai Teresa lovoje kažkuriuo momentu irgi keistai sustingsta vienoj pozoj.

Dabar įdomiausia būt pamatyt, kaip Hopkinso dieviškumas "sąveikautų" su maištaujančia Madam :)


Top
   
PostPosted: 2016-12-05 3:46 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Kiek metų turėjo praeiti?
30.

MiB sakosi tiek metų vaikštąs į parką, ir Williamo siužetas vyksta akivaizdžiai žymiai seniau, nei MiB. Neaišku tik ar lygiai 30 m seniau, ir ar MiB = William.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited