Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2016-12-05 12:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Viljamo kompanijoje Dolores vaikšto su jau atmintyje įsiūta info, kad Arnoldas miręs.
MiB gyvai kalbėjosi su Hopkinsu.
Išvada: Viljamas vaikšto kažkada tarp parko įkūrimo ir MiB (jei laikyt, kad laiko linijos skiriasi). IMHO ne taip labai jau ir seniai. Nes Arnoldas nemirė vos pradėjus statyt parką.
Tokie faktai nelabai palaiko hipotezę, kad MiB=Viljamas.


Top
   
PostPosted: 2016-12-05 21:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Nes Arnoldas nemirė vos pradėjus statyt parką.
Arnoldas mirė dar prieš Parko atidarymą. Viljamas atvyko jau atidarius parką. Neatidžiai žiūri :) Bet nekaltinu, aš irgi tik įpusėjus serialui susivokiau, kad čia kiekviena detalė svarbi, ir nustojau žiūrėdamas kartu browsinti internetą ir užsiimti dar 10 įvairių multitaskinimų.



Na ką. Pažiūrėjau dešimtą epizodą. IMHO tobula pabaiga tobulam serialui, net nenorėčiau tęsinio. Nebent tęsinys būtų vėl gi atskira istorija, vyksianti galbūt ateityje skaičiuojant nuo MiB time frame. Spėju tie samurajai buvo užuomina... :) Bet kuriuo atveju, plojimai kad neužbaigė sezono kokiu nors kvailu cliffhangeriu, o sudėliojo visus taškus ant i. Ir pabaiga kartu pakankamai atvira, kad būtų apie ką pagalvoti, ir būtų vietos tęsiniams.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-12-06 1:13 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Na ką. Pažiūrėjau dešimtą epizodą. IMHO tobula pabaiga tobulam serialui, net nenorėčiau tęsinio. Nebent tęsinys būtų vėl gi atskira istorija, vyksianti galbūt ateityje skaičiuojant nuo MiB time frame. Spėju tie samurajai buvo užuomina... :) Bet kuriuo atveju, plojimai kad neužbaigė sezono kokiu nors kvailu cliffhangeriu, o sudėliojo visus taškus ant i. Ir pabaiga kartu pakankamai atvira, kad būtų apie ką pagalvoti, ir būtų vietos tęsiniams.
Afigiet, ploju atsistojęs :)

Žodžiu, šalia Velykų į mano prioritetus įsirašė prieškalėdis kitiems metams laukiant HBO serialų :)

Nomad, sulaukei razinkos po titrų? :O

PS klausimas nusimanantiems RPG: kas pagal klasifikaciją būtų hopkinsas? evil? good? kaip ten? (ps aš visad galvojau, kad visos tos klasifikacijos yr bullshit ir geram veikėjui nepritaikytinos :))


Top
   
PostPosted: 2016-12-06 2:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Sulaukiau :) Nors nieko ten ypatingo.
Quote:
PS klausimas nusimanantiems RPG: kas pagal klasifikaciją būtų hopkinsas? evil? good? kaip ten? (ps aš visad galvojau, kad visos tos klasifikacijos yr bullshit ir geram veikėjui nepritaikytinos :))
Tuoj kaip gausi sprigtą į kaktą... čia DnD and the likes klasifikacija, o ne RPG in general ;) ir taip jos yra bullshit ;) Bet spėčiau koks nors chaotic good. Užtai tvirtai žinau, kas yra Anthony Hopkins. Jis dievas. Taip seniai žiūrėjau kažką su juo, buvau primiršęs, koks nerealus aktorius.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-12-06 10:41 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Man vis dar kirba abejonė/klausimas dėl trečio žmogaus toje Hopkinso+Arnoldo+X nuotraukoj... Variantas, kad ten Viljamas, bet gali būt ir dar kažkas. Intrigai kitam sezonui...
+ Kas tas Wyat'as? Tas trečias asmuo, ar irgi droidas smurto keliu "besiaukštinantis"? O gal tai pati Dolores, tik visiems susijusiems droidams pakoreguoti prisiminimai, kad tai vyras? (visai crazy spėjimas :))
Lauksim kito sezono :)


Top
   
PostPosted: 2016-12-06 19:00 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Taigi Dolores. Jos asmenybę sujungė su nebaigta Wyatto asmenybe. Ir visą laiką, kai Tedis prisiminė kad kažkoks Wyattas vertė jį viską žudyti, paaiškėjo, kad tai buvo Dolores, Bernardo nurodymu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-12-07 0:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote:
Viljamas=Man in black bis dar atrodytų galimas (kodėl Zhukass sakjo, kad ne?), bet skylių nemažai. Vien chronologiškai. Kiek metų turėjo praeiti? + jis jaunystėj tik samdomas darbuotojas (kad ir aukštas) ir kad galėtų balsuot valdybose prieš Hopkinsą daug kas turėtų pasikeist. Vedybos su magnato paveldėtoja gal ir padėtų pasiekt tiokią poziciją, bet kažkaip sunkiai įsivaizduoju, jei jis su jos broliuku taip elgiasi. + vis tik nemažas posūkis charakteryje turėtų įvykt, kad jis taip su Dolores elgtųsi skirtingai :) bet įmanoma :)
I stand corrected - įmanoma.
O finalas buvo beveik tobulas.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2016-12-07 16:00 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Girdėjau egzistuojančią teoriją, kad Hopkinsas irgi droidas nuo pat pradžių :) Maždaug, kaip Bernardas-Arnoldas.


Top
   
PostPosted: 2016-12-07 23:07 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Pjovejas wrote:
Nomad wrote:
Na ką. Pažiūrėjau dešimtą epizodą. IMHO tobula pabaiga tobulam serialui, net nenorėčiau tęsinio. Nebent tęsinys būtų vėl gi atskira istorija, vyksianti galbūt ateityje skaičiuojant nuo MiB time frame. Spėju tie samurajai buvo užuomina... :) Bet kuriuo atveju, plojimai kad neužbaigė sezono kokiu nors kvailu cliffhangeriu, o sudėliojo visus taškus ant i. Ir pabaiga kartu pakankamai atvira, kad būtų apie ką pagalvoti, ir būtų vietos tęsiniams.
Afigiet, ploju atsistojęs :)

Žodžiu, šalia Velykų į mano prioritetus įsirašė prieškalėdis kitiems metams laukiant HBO serialų :)

Nomad, sulaukei razinkos po titrų? :O

PS klausimas nusimanantiems RPG: kas pagal klasifikaciją būtų hopkinsas? evil? good? kaip ten? (ps aš visad galvojau, kad visos tos klasifikacijos yr bullshit ir geram veikėjui nepritaikytinos :))
Aciu Pjovejas i nuoroda apie razinka-pasirodo buvau praleides,teko kita diena paziureti kas ten po titru.Aciu!


Top
   
PostPosted: 2016-12-12 16:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O matėt, kada rodys antrą sezoną? Tik 2018... :(


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited