Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-27 8:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2017-05-22 22:37 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Manau šis serialas irgi nusipelnė atskiros temos. Vien dėl savo legacy :)

Pažiūrėjau pirmąją seriją, pro savo 200 dioptrijų nostalgijos akinius, na žymiai geriau nei tikėjausi. Žymiai. Lynčas tikrai neprarado savo gyslelės, atmosferą sukurti dar geba tobulai, visada toks jausmas kad vyksta kažkas negero, visada įtampa, personažų manieros nenatūralios bet taip natūraliai nenatūralios. Net kai visiškai nesupranti kas vyksta - sukuriamas jausmas kad ta prasmė kažkur yra, tik reikia žiūrėti ir sulaukti (net jei iš tiesų jos nėra). Žodžiu, tipiškas Lynčas geraja prasme.

Pasenęs išpurtusiu veidu creepy netikras Cooperis - 10/10

Kai kurie kiti personažai ne taip labai, ypač Lucy ir Andy na, praėjo 25 metai, o jie neatrodo nei kiek pasikeitę. Suprantu, kad kai kurie veikėjai yra super kultiniai ir be jų sunku įsivaizduoti Twin Peaksą, bet jie galėtų būti pasenę/subrendę ne tik išvaizda. Donos laimei nėra ir tikiuosi nebus, turint omeny kaip dabar atrodo Lara Flyn Boyle.

Daug veiksmo vyksta ne pačiame Twin Peakse, o ir kuris vyksta Twin Peakse nesijaučia tos senos atmosferos, Fire Walk With me filme man tai labai užkliuvo, bet čia gal ir gerai, vis tik praėjo 25 metai.

Kol kas sakyčiau žiūrėti tikrai verta.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-05-22 23:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Manau šis serialas irgi nusipelnė atskiros temos. Vien dėl savo legacy :)
Ar būtina pasižiūrėt vėl pirmus sezonus, jei prisimenu tik bendrą mintį ir atsmosferą?


Top
   
PostPosted: 2017-05-23 2:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Nežinau, aš nežiūrėjau, nors paskutinį kart mačiau prieš gerus 10 metų, aš jį mačiau labai daug kartų, beveik niekas neužsimiršo :)

Manau nebūtina, jei pameni esmę ir ypač kuo viskas baigėsi *cough* How's Annie? *cough* ;)
Gali pažiūrėti šią labai gerą analizę / recapą atminties atgaivinimui https://www.youtube.com/playlist?list=P ... -SFjW8wrJf bet čia irgi netrumpa

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-07-02 12:02 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Na,kad Lyncas nenusivaziavo,tai pilnai pritariu. Perziurejau (kolkas) 6 dalis.Bent as pajutau dideli skirtuma tarp pirmo ir antrojo sezono-pirmas sezonas buvo mistinis/detektyvinis trileris,antrame vyrauja sci-fi pagrinde.Zinoma,kazkas liko is pirmojo sezono,taciau,mano galva,jei nezinociau,kad rezisierius tas pats,tai pamanyciau kad antraji sezona rezisavo visai kitas zmogus.


Top
   
PostPosted: 2017-07-02 18:00 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Na aš Twin Peakse nematau nieko sci-fi... Gal mes skirtingai suprantame, kas yra mokslinė fantastika :)

Tarp kitko. Kadangi Twin Peaks'e daug vietos interpretacijoms, man po kiekvienos serijos būna smalsu, kaip ją suprato kiti žmonės. Be to, kad pakalbu su draugais, dar pasigooglinu reviu, ir pradėjau pastebėti tokį fenomeną, ypač youtubėj: vienas po kito dygsta „reviu“ kanalai (šis žodis dažnai yra net video pavadinimuose), kuriuose nupasakojamas paskutinės serijos siužetas, geriausiu atveju pridedama viena - dvi nuosavos mintys, ir tuo viskas pasibaigia. Nulis analizės, nulis reviu, nulis prasmės. Čia kažkokia nauja mada, ar tiesiog mėgina lengvai pasidaryti pinigų naudodamiesi Twin Peakso žinomumu? Negi youtube tiek daug moka „content creatoriams“?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-07-02 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Na is mano draugu,ir seimos,likau tik as vienas istikimas serialui :) Po antros,trecios dalies jau niekas neziuri jo....Man patinka,sakyciau,gyvenimas tesiaisi,naujos idejos/mintys...Beje, 6 dalis labai patiko,ypac tas momentas su rankos padavimu :)


Top
   
PostPosted: 2017-07-03 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
p.s. 7 dalis,0:16:52 minute.Kas atkreipe demesi kokia melodija svilpauja David Lynch ...
FBI Deputy Director Gordon Cole. ? :)


Top
   
PostPosted: 2017-07-07 3:18 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Fredyss wrote:
p.s. 7 dalis,0:16:52 minute.Kas atkreipe demesi kokia melodija svilpauja David Lynch ...
FBI Deputy Director Gordon Cole. ? :)
https://www.youtube.com/watch?v=x2rQzv8OWEY ? :)


Top
   
PostPosted: 2017-07-07 19:49 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Jo :) Vel toliau siurprizas po siurprizo-8 dalyje trumpam pasirode(ir sudainavo) Nine Inch Nails (jie yra Rammstein ikvepejai/mokytojai).


Top
   
PostPosted: 2017-08-29 0:07 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Liko tik viena serija kitą savaitgalį ;) Ar kas žiūri, kaip įspūdžiai?
Man asmeniškai kol kas praktiškai tobulas serialas, didžiulis malonus netikėtumas, kai nesitikėjau nieko gero.

Ta proga pasigirsiu, nuo pat kai pirmą sykį parodė Diane, aš spėjau, kad ji yra manufactured constructas lygiai kaip Dougie ir Jayne E. Dešimt serijų later, teorija pasitvirtino. Malonu žiūrėti serialą, kur net smulkiausios detalės yra svarbios, ir iš jų įmanoma daryti teisingas išvadas/prognozes :) (spoilery tai kas jau parodyta, bet gal skaitys nežiūrėję)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2017-10-09 14:22, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited