Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 512 »
Author Message
PostPosted: 2017-07-31 22:00 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Lokas1 wrote:
Čia beda kitur generolas ne iš Šiaurės{skirtingai nei Sansa:))o iš Erelio lizdo..:))
Kolega viską priimat per daug paraidžiui. Winterfelas ir jo apylinkės pilnos patyrusių karių. Bet tipo vis tiek patarimą "šiltinkit žiemą šarvus" turi duot mergiotė, kuri yra stebėjus vieną mūšį nuo kalvos? (vėlgi nepriimkit paraidžiui ir neskaičiuokit mūšių, kuriuos galbūt dar matė Sansa) Niekas iki jos to nesusiprato? Ypač kai net ir vasrą, rudenį visi su storais apsiaustais slampinėja?
Gi nelogiškai atrodo?


Last edited by Pjovejas on 2017-07-31 22:09, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2017-07-31 22:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Jei ji sulauks tokių pačių rezultatų kaip visi iki šiol besielgę neprotingai, tai viskas OK. Bet kadangi show holywoodėja valandom, tai spontaniški širdies padiktuoti sprendimai dabar turbūt įveiks protingus, racionalius, gerai apgalvotus sprendimus. Panašiai kaip Battle of Bastards, labiausiai besiseiliojančių fanboyjų overratintame epizode ever
Matai, jos neprotingumą bent jau kurį laiką tikrai kompensuos aviacija.

Dar be mano minėto scenaristų feilo su Sansos patarimais man labai nepatiko Jono ir Daneiris susitikimas. Kažkaip silpnai... + Jonui taškų už "we don't kneel", bet apskritai galėjo kažkaip labiau tą vietą užsukt.
Geriausia serijos vieta: Džeimis ir Olena. Aš tik tikiuosi, kad Džeimis nepasiduos visiškai skausmui ir įniršiui. Užtenka ten tokių ir taip. Su Olenos pabaiga dar viena gimine mažiau prie valdžios dalybų stalo.
Varys, jei nori ir toliau išlikt mėgiamu personažu turi nustot galų gale feilint su savo žvalgyba ir imtis rimtai atkūrinės savo paukštelių tinklą.
+ kažkiek karmos taškelių Melisandrai.

Ateinančiuose sezonuose labai smalsu ką kalbėsis susitikę Branas su Jonu. Ir kaip reaguos Jonas, jei Branas jam papasakos kas jis toks. Panašu, kad tik Jonui ir tepasakos.

EDIT:
ai, sveikinu Semą su karjera. :) tapti rankraščių perrašinėtoju yra tikrai didelis šuolis nuo naktipuodžių prižiūrėtojų. Bet pyksiu, jei banaliai gausis scenarijaus klišė, jei pačiam pirmam perrašinėjamam rankraštyje jis atras būdą kautis su nightwalkeriais...


Top
   
PostPosted: 2017-07-31 22:50 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Bet pyksiu, jei banaliai gausis scenarijaus klišė, jei pačiam pirmam perrašinėjamam rankraštyje jis atras būdą kautis su nightwalkeriais...
Šiuo atveju visai tikėtina, kad maesteris jam specialiai pakišo tokį rankraštį. Juk žinojo, ko Semas nori.

Dėl aviacijos, aš pasiryžęs lažintis kad bent vienas drakonas šį sezoną priduos galus. Juk ne be reikalo buildupina su tuo balistų demonstravimu (labai neįspūdingos, beje). Daenerys irgi jau tampa stipriai link Mary Sue, tai vieno drakono praradimas bus puiki proga parodyti jos pažeidžiamumą, grąžinti kažkokią įtampą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-01 20:04 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
balistų demonstravimu (labai neįspūdingos, beje).
Jo, kažkokia ji "smulkutė" atrodo :) jei tik jos pakaks nukalt drakoną, kuris, jei tikėsim istorija, sugeba išlydyt visą tvirtovę... Nu tai ką aš žinau :)
Man ten ta vieta salėj su lordais komiška atrodė labai "we are working on a solution" :) Nu tikrai, maždaug kaip studento atsakymas dėstytojui, kai nė velnio nesupranta ką laboratoriniame daro :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-07 15:39 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Mūšis – apgailėtinas. Daenerys armija neturi jokių vadų, nieko, kas užsiimtų taktika? Kodėl negalėjo svilinti drakonu kol falanga pakriks iš siaubo, ir tuomet charginti kavalerija? Kodėl raitieji lankininkai negalėjo naudoti hit and run taktikos, kuriai ši kavalerijos rūšis iš esmės ir sukurta? Kodėl niekas necallino taikinių? Bronnas turėjo laiko ramiai prisitaikyti, palaukti, tarsi niekam nerūpėtų.

Pabaiga buvo beveik įspūdinga, atrodė, arba Jamie arba Daenerys mirs. Kai jis chargino su ta savo ietim man visokių minčių kilo, gal Tyrionas jį nušaus arbaletu paskutinę sekundę, gal jis užmuš Daenerys, viskas labai dramatiška ir pagaliau kažkas netikėto. Kai pliūptelėjo liepsna, maniau viskas aišku, mirs Jamie. Bet ne, paskutinę sekundę išgelbėtas Holyvudo stiliumi. Aišku, paklius į nelaisvę greičiausiai, bet vis tiek. Boring.

Kalbant apie kovų realizmą, kad ir kokia įgudusi fechtuotoja, Arya su savo vielyte neatremtų rimtų smūgių rimtu kalaviju. Visa jos treniruotė atrodė kaip surežisuotas baletas, kur abi šokėjos žino kada ką turi daryti. Dažnai tie Brienne smūgiai net neatrodė skirti pataikyti į Arya, jie atrodė skirti švelniai paliesti Arya vielytę kad paskui galima būtų grakščiai atitraukti ir gražiai atrodytų per teliką. Kiek suprantu, visa scena buvo skirta, kad Sansa susidarytų maždaug apytikslį vaizdą, kuo tapo sesutė (sudėjus du ir du su kalbom apie jos sąrašą, kad dauguma iš sąrašo jau mirę ir pan).

Visos tos scenos su Jonu Snow, man jau varo tokį žiovulį kad beveik norisi prasukti. Scenos su Iron Banko atstovu irgi kažkokios ištęstos, buvo galima visa tai parodyti ir pasakyti trumpiau, o ne tąsyti per kelias serijas. Žodžiu pusė serijos nuobodi, pusė – holyvudinė. 6/10

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-07 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Va kas neduoda man ramybes- kai Jonas Snow nusivede Danerys parodyti piesiniu i ola .Ar cia jo buvo tokia mintis,ar cia jis ta is piesiniu suprato,kad misko zmones kartu su zmonemis kovojo pries White Walkers?Lyg tai sestame sezone buvo pasakyta ,kad misko zmones ir sukure White Walkers kad kovoti su zmonemis.
Dar idomu-kai Danerys puole Lanisteriu kariuomene-kodel musije ji panaudojo tik 1 drakona?Juk su 3 drakonais viskas butu baigta greiciau....Nejaugi ji gali vienu metu valdyti tik 1 drakona?Abejoju....


Top
   
PostPosted: 2017-08-07 22:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Mūšis – apgailėtinas. Daenerys armija neturi jokių vadų, nieko, kas užsiimtų taktika? Kodėl negalėjo svilinti drakonu kol falanga pakriks iš siaubo, ir tuomet charginti kavalerija? Kodėl raitieji lankininkai negalėjo naudoti hit and run taktikos, kuriai ši kavalerijos rūšis iš esmės ir sukurta? Kodėl niekas necallino taikinių? Bronnas turėjo laiko ramiai prisitaikyti, palaukti, tarsi niekam nerūpėtų.

Pabaiga buvo beveik įspūdinga, atrodė, arba Jamie arba Daenerys mirs. Kai jis chargino su ta savo ietim man visokių minčių kilo, gal Tyrionas jį nušaus arbaletu paskutinę sekundę, gal jis užmuš Daenerys, viskas labai dramatiška ir pagaliau kažkas netikėto. Kai pliūptelėjo liepsna, maniau viskas aišku, mirs Jamie. Bet ne, paskutinę sekundę išgelbėtas Holyvudo stiliumi. Aišku, paklius į nelaisvę greičiausiai, bet vis tiek. Boring.

Kalbant apie kovų realizmą, kad ir kokia įgudusi fechtuotoja, Arya su savo vielyte neatremtų rimtų smūgių rimtu kalaviju. Visa jos treniruotė atrodė kaip surežisuotas baletas, kur abi šokėjos žino kada ką turi daryti. Dažnai tie Brienne smūgiai net neatrodė skirti pataikyti į Arya, jie atrodė skirti švelniai paliesti Arya vielytę kad paskui galima būtų grakščiai atitraukti ir gražiai atrodytų per teliką. Kiek suprantu, visa scena buvo skirta, kad Sansa susidarytų maždaug apytikslį vaizdą, kuo tapo sesutė (sudėjus du ir du su kalbom apie jos sąrašą, kad dauguma iš sąrašo jau mirę ir pan).

Visos tos scenos su Jonu Snow, man jau varo tokį žiovulį kad beveik norisi prasukti. Scenos su Iron Banko atstovu irgi kažkokios ištęstos, buvo galima visa tai parodyti ir pasakyti trumpiau, o ne tąsyti per kelias serijas. Žodžiu pusė serijos nuobodi, pusė – holyvudinė. 6/10
Blin, aš taip tikėjaus, kad ir Bronas ir Džeimis pataikys... būt viena durna merga ir vienu drakonu mažiau.
Dėl Arijos tai jooo... tas Brienės kardas gi per pusę ją ten su visa adata perkirst gali nesvarbu atrėminėji jį ten ar ne... ir net kertant tik treniruočių stilium turėtų kūliais nuriedėt. Žodžiu pritariu: pasidarė Holivudinis bajevykas.


Top
   
PostPosted: 2017-08-08 0:21 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
As manau,kad visa problema čia kitur ,ypač scenų kurios turėtu but kertinės{čia aš ne apie mušius:)),o apie Daneiris ir Snou susitikimą,SERSEJOS banko atstovo susitikim ir kt.,bei dialogus...Kol buvo knygos,Martinas tokius įvykius buvo "atidirbęs"{atšlifavęs: :) :) :) Iki begalybės{pavyzdžiui finalinis Daneiris ir Kraznio susitikimas :) :) ir t.t..Beda ta ,kad scenaristai dirbantys prie 7 sezono tikrai ne MARTINAI..:))


Top
   
PostPosted: 2017-08-08 0:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Va kas neduoda man ramybes- kai Jonas Snow nusivede Danerys parodyti piesiniu i ola .Ar cia jo buvo tokia mintis,ar cia jis ta is piesiniu suprato,kad misko zmones kartu su zmonemis kovojo pries White Walkers?Lyg tai sestame sezone buvo pasakyta ,kad misko zmones ir sukure White Walkers kad kovoti su zmonemis.
Kiek suprantu miško žmonės sukūrė white walkerius, kad padėtų kovoje prieš žmones, bet paskui teko vienytis su tais pačiais žmonėmis kad juos nugalėt.
Lokas1 wrote:
As manau,kad visa problema čia kitur ,ypač scenų kurios turėtu but kertinės{čia aš ne apie mušius:)),o apie Daneiris ir Snou susitikimą,SERSEJOS banko atstovo susitikim ir kt.,bei dialogus...Kol buvo knygos,Martinas tokius įvykius buvo "atidirbęs"{atšlifavęs: :) :) :) Iki begalybės{pavyzdžiui finalinis Daneiris ir Kraznio susitikimas :) :) ir t.t..Beda ta ,kad scenaristai dirbantys prie 7 sezono tikrai ne MARTINAI..:))
Kas tas Kraznis??

Kaip suprantu scenaristai, nors ir ne Martinai, bet pakankamai neblogi, net skaitant kad galbūt Hodor epilogas ir buvo Martino pasufleruotas, tai "chaos is a ladder" scena man rodos tikrai pačių scenaristų buvo sugalvota (beje man ji turbūt viena stipriausių visame seriale).

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-08-08 2:18 
Offline

Joined: 2014-02-17 20:17
Posts: 180
Kraznis tai tas veikėjas kuris mane,kad Daneiris nemoka Valiriškai todėl gali ja vadint kurva :) Baigėsi nekaip:DRAKARIS :) :) :) :) Ir 8000tukst eunuchu kariu tapo Daneiris kariuomene,bei paiškėjo ,kad drakonas ne vergas.. :lol: :lol:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 512 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited