Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »
Author Message
PostPosted: 2017-08-21 9:45 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad, viskas tiesa, tik aš jau po praeitos serijos nusiteikiau jau, kad herojinių momentų daugės, kad tik dideliu tempu per likusias kelias serijas pabaigt epą. Įvertinau tą ir tiesiog žiūrėjau filmą. Kai taip žiūri, viskas normaliai :) Manau, kad jei tikiesi kažko kito, likusių serijų galima iš vis nežiūrėt, nes kitaip nebus. :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 9:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-25 17:15
Posts: 224
Nomad wrote:
:pries:

P.S. Atsiimu viską ką rašiau gero apie scenaristus.
Šiaip scenaristo skill'ai gerai adaptuoti kūrinį ir rašyti kažką savo nelabai susieti, tai kaip ir nėra priežasčių atsiiminėti. Pavyzdžių kaip jiems eidavosi savo stuff'ą rašyti per šešis sezonus jau buvo sočiai.

_________________
Šaknis - tai šlovės atsisakiusi gėlė.
Klahlilis Džibramas


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 10:42 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
šiaip, aš pagalvojau... Kadangi Jonukas teoriškai jau pripažino pavaldumą ir jei šiauriečiai palaikys tokį jo sprendimą... Politiškai tiesiausias kelias į karo užbaigimą yra Sersėjos pribaigimas ir Daneiris bei Džeimio vedybos? :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 13:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:

Tada Džonas kur aplipęs undeadais skendo magiškame lediniame vandeny, išsikapsto iš to vandens, ir visi undeadai jį puola, bet paskutinę sekundę išgelbėja Dėdė Iš Mašinos... kelintas jau išgelbėjimas paskutinę sekundę šioje serijoje? Nu ir žodžiu jis užlipa ant arklio, o dėdė sulaiko ištistą undeadų armiją, visai kai Hodoras tik jam nereikėjo durų.
O dėl Bendžamino... šiuo atveju IMHO didesni priekaištai pačiam Martinui, nei serialui. Man kažkaip atrodo, kad tas personažas ten įkištas buvo knygoje tik dėl to, kad kažkas Branui padėt "turėjo". Po to kuriant serialą nieks nebesugalvojo kaip pagrįsti "gerietį" night walkerį ir norėjo jį kuo greičiau "pakasti", kol niekam šio klausimo nekilo. Tada pasitaikė šis epizodas ir tiesiog "ei, taigi mes turim vieną expendable personažą!". Nu ir gimė ta scena...


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 16:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
sorlac wrote:
Šiaip scenaristo skill'ai gerai adaptuoti kūrinį ir rašyti kažką savo nelabai susieti, tai kaip ir nėra priežasčių atsiiminėti. Pavyzdžių kaip jiems eidavosi savo stuff'ą rašyti per šešis sezonus jau buvo sočiai.
True dat. Bet nors paburbėdavau jau nuo antro sezono, iki šiol dar laikė kantrybė, nes tokios nesąmonių koncentracijos vienoje serijoje dar lyg nebuvo. Gal išskyrus seriją, kur padūrė Arya.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 17:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
True dat. Bet nors paburbėdavau jau nuo antro sezono, iki šiol dar laikė kantrybė, nes tokios nesąmonių koncentracijos vienoje serijoje dar lyg nebuvo.
Kažkur man buvo atsiuntę nuorodą su interviu su serialo kūrėjais. Tai deja, turiu nuliūdint. Jie ten sakė kažką panašaus į tai, kad "pamirškite įvykių chronologiškumą ir atstumus, į likusius epizodus reikia sudėt tiek veiksmo, kad čia nuoseklumas nebeįmanomas". Pasakyta buvo gal ne visai taip, bet tokia prasmė.

Šiaip tai tada ne visai aišku, kodėl trumpino sezonus.


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 18:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Nomad wrote:
True dat. Bet nors paburbėdavau jau nuo antro sezono, iki šiol dar laikė kantrybė, nes tokios nesąmonių koncentracijos vienoje serijoje dar lyg nebuvo.
Kažkur man buvo atsiuntę nuorodą su interviu su serialo kūrėjais. Tai deja, turiu nuliūdint. Jie ten sakė kažką panašaus į tai, kad "pamirškite įvykių chronologiškumą ir atstumus, į likusius epizodus reikia sudėt tiek veiksmo, kad čia nuoseklumas nebeįmanomas". Pasakyta buvo gal ne visai taip, bet tokia prasmė.

Šiaip tai tada ne visai aišku, kodėl trumpino sezonus.

Tai aš matęs nemažai tų interviu, žinau, kad jiems nuoseklumas, tęstinumas, net kažkokia logiška įvykių seka jau nelabai rūpi. Jei išvis kada rūpėjo. Bet šitaip atvirai kad būtų pasakę, nemačiau. Čia jau net ne tai kad prisipažinimas failinus, čia prisipažinimas kad nerūpi.

Žiūrėk paprasta idėja, gan akivaizdi. Kai Johnas atvyksta pas Daenerys pasakoti apie undeadus, Daenerys pasitarusi su kitais šoka ant drakono ir nuskrenda pasižvalgyti iš oro, pamato undeadus, grįžta, įtikinta. Boom, sutaupyta kokia pusantros valandos ir atsikratyta kelių kvailų siužeto linijų! Easy. Bet juk nerūpi. Labiau rūpi parodyti graudų Johno veidelį 51464-ą kartą, ar drakonų spec. efektus, ar „įtampą“ tarp seserų, jaučiu tas scenas jie patys laiko dramatiškomis.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 18:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:

Žiūrėk paprasta idėja, gan akivaizdi. Kai Johnas atvyksta pas Daenerys pasakoti apie undeadus, Daenerys pasitarusi su kitais šoka ant drakono ir nuskrenda pasižvalgyti iš oro, pamato undeadus, grįžta, įtikinta. Boom, sutaupyta kokia pusantros valandos ir atsikratyta kelių kvailų siužeto linijų! Easy. Bet juk nerūpi. Labiau rūpi parodyti graudų Johno veidelį 51464-ą kartą, ar drakonų spec. efektus, ar „įtampą“ tarp seserų, jaučiu tas scenas jie patys laiko dramatiškomis.
Nu čia tas pats kaip ir žiedų valdove, kur erelius panaudot užmiršo :)
Seserų scena visai, tarp kitko, dar nieko. Aš tik to durklo perdavimo nesupratau kam reikėjo. Ta prasme dramatizmo dėlei jo ten iš vis judint geriau nereikėjo. Nomad, kaip tau tokia internetuose užmatyta teorija: Arija papjauna LF'ą ir kurį laiką visiems knisa protą su jo kauke? :)

Jonuko graudus žvilgsnelis gi nieko naujo. Aš tiesa sakant nesuprantu, ar čia aktoriaus bėda, ar jam režisieriai taip liepia.

Man įdomiausia istorijos prasme tai drakono suzombinimas. :) (nebūtinai pats procesas, bet kas iš to seks).


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 18:48 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Nu čia tas pats kaip ir žiedų valdove, kur erelius panaudot užmiršo :)
Nesutinku, Žiedų valdove visai galėjo būti priežasčių, kodėl jų nepanaudojo, tik tų priežasčių atvirai neįvardijo. Juk visų pirma ereliai ten daro paslaugą, gal tiesiog būtų atsisakę skristi kur toks pavojus. Ir apskritai, Žiedų valdovas visai kitas žanras, ten herojinis epas su pseudodvasingais pasvarstymais, kuriais daug ką galima pateisinti. Song of Ice and Fire yra ciniškas brutalus realizmas.
Quote:
Jonuko graudus žvilgsnelis gi nieko naujo. Aš tiesa sakant nesuprantu, ar čia aktoriaus bėda, ar jam režisieriai taip liepia.
Kiek susidariau įspūdį iš įvairių interviu, D&D labai mėgsta tokias scenas kur aktoriai nutaiso veidukus, ir stengiasi jų prikišti į serialą net siužeto sąskaita. Pats jo veidukas man didelių problemų nekeltų, nėra kad Harringtonas labai blogai išvaidintų, tiesiog atsibosta tas pats per tą patį. Ir ypač atsibosta susivokus, kad jo veidukas yra savaiminis D&D tikslas, o ne priemonė.

Quote:
Man įdomiausia istorijos prasme tai drakono suzombinimas.
Žinai, man tai primena sceną iš „Asterikso ir Obelikso: misija Kleopatra“. Ten reikėjo parodyti gagą kaip Obeliksas netyčia nulaužia sfinksui nosį ir todėl sfinksas dabar be nosies. Todėl jis nei iš šio, nei iš to sugalvojo palaipioti, įsilipo į sfinksą be jokios priežasties (net pasakė „ai šiaip noriu palaipioti“) ir pasikabinęs ant tos nosies netyčia ją nulaužė. Viskas atlikta taip atgrubnagiškai, tarsi scenaristams nepavyktų ir net nesivargintų sugalvoti normalios, logiškos, siužetan įsipaišančios priežasties jam atsidurti ant to sfinkso. Skirtumas aišku, kad „Asterikse ir Obelikse“ tai buvo specialiai, kūrėjai buvo self-aware ką jie daro ir ką nori parodyti, tas sprendimas puikiai įsipaišė į to komikso ir filmo humoro stilių apskritai, sakyčiau buvo tobulai padaryta ir labai linksma žiūrint. Tai va visas šis convoluted siužetas su the expendables ir Daenerys ir drakono mirtim ir bandymu misdirectinti su Tyriono absurdiška scena, yra grynai tas pats. Tik ne specialiai o iš tiesų nemokšiškai paskubom suregzta, ir D&D panašu nebuvo self aware.
Quote:
Nomad, kaip tau tokia internetuose užmatyta teorija: Arija papjauna LF'ą ir kurį laiką visiems knisa protą su jo kauke? :)
Ai aš jau nesistebėčiau niekuo. Net jei Arya nusiimtų kaukę ir paaiškėtų, kad ten buvo Waifu all along (pastebi jos šukuosenos stilių, laikyseną?). O Sansa nusiimtų kaukę ir paaiškėtų, kad ten buvo Jaquenas all along. Ir Night Kingas nusiimtų kaukę, paaiškėtų kad ten buvo Euron Greyjoy all along, ir sakytų mano planas būtų pavykęs if not for you meddling kids. GoT žemiau jau kristi nebeįmanoma. Čia taip griežtai atsiliepiau ne būtent dėl šios serijos bet dėl viso sezono apskritai, ankstesnės serijos tik atrodė geresnės, kai dar nebuvo aišku, link kokios kulminacijos veda visi tie siužetai.

O jei rimtai, ką manote dėl tos Arya šukuosenos, laikysenos ir kliedesių, akivaizdžiai siekiama, kad ji atrodytų panaši į Waifu (ar koks jos vardas buvo, sorry nebegaliu jau žiūrėti rimtai). Tik klausimas koks to siekio tikslas? Spėju jokio, tiesiog nori, kad fanai spekuliuotų ir svarstytų ir didintų populiarumą, bet galiausiai tai prie nieko neves.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-21 23:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
Song of Ice and Fire yra ciniškas brutalus realizmas.
Ir taip ir ne. Knygos sakyčiau taip. Filmas - greičiau ne. Reik gi vizualizacijai herojiškumo. Iki šiol balansas cinizmas-herojai buvo palaikomas +/-, bet vis sunkiau. Dabar vairalaizdė visiškai į herojiškumą. Kažkur GG Martinas yr sakęs, kad istorijos pabaigą yra numatęs kažkaip... "sweet but bitter end" su kirčiu ant bitter. Kol kas serialas to "bitter" mažai duoda, bet dar visko gali nutikt.
Quote:
Tai va visas šis convoluted siužetas su the expendables ir Daenerys ir drakono mirtim ir bandymu misdirectinti su Tyriono absurdiška scena, yra grynai tas pats. Tik ne specialiai o iš tiesų nemokšiškai paskubom suregzta, ir D&D panašu nebuvo self aware.
Taip, sutinku, drakoną Night Kingui galėjo kaip nors gudriau ir čia namų darbų nepadaryta.
Quote:
Čia taip griežtai atsiliepiau ne būtent dėl šios serijos bet dėl viso sezono apskritai, ankstesnės serijos tik atrodė geresnės, kai dar nebuvo aišku, link kokios kulminacijos veda visi tie siužetai.
Aš dabar sakyčiau, kad tą "cinišką brutalų realizmą" (kaip gerai pavadinai) visai galėtų gražint kaip nors gudriau suregzta situacija, kai Džeimis patampa dar ir queen-slayeriu (Sersėjos, aišku) ir po to politinė santuoka tarp Džeimio ir Daneiris (Jonuko jau nebūtina visuotinei taikai, jis jau ir taip sutinka priklaupti).

Quote:
O jei rimtai, ką manote dėl tos Arya šukuosenos, laikysenos ir kliedesių, akivaizdžiai siekiama, kad ji atrodytų panaši į Waifu (ar koks jos vardas buvo, sorry nebegaliu jau žiūrėti rimtai). Tik klausimas koks to siekio tikslas? Spėju jokio, tiesiog nori, kad fanai spekuliuotų ir svarstytų ir didintų populiarumą, bet galiausiai tai prie nieko neves.
Nieko nemanau, nes galvoju, kad Arija nėra Waif. O laikysenos panašumą nurašyčiau tai pačiai mokyklai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited