Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Fantastika.lt atgimė
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=15&t=7387
Page 1 of 1

Author:  Klia [ 2014-08-31 14:30 ]
Post subject:  Fantastika.lt atgimė

Taip taip, galima jau alaus statyti:) :alus: Dalis redakcijos, manau, mielai priimtų kokią materialią padėką:D

O jei rimtai, tai iškilmingai pranešame, kad www.fantastika.lt portalas atgimė :ploti: . Taupydama laiką, pakopinu dalį anonsinio pranešimo:

Po ilgų svarstymų, dūsavimo, abejonių ir nevilties akimirkų "nutarėme, kad ši svetainė reikalinga. Ir kaip resursas, saugantis ir pildantis Lietuvos fendomo archyvą, ir kaip šiandienos įvykių atspindys. Kiek pajėgsime, pildysime jį nauja informacija, susijusia su fantastika, ir Lietuvos, ir kitų šalių. Beje, atsirado ir nauja funkcija – prie straipsnių fantastikoje.lt galima rašyti komentarus.

Taip, žinoma, naujas dizainas visada mažiau patogus nei senas. Taip, seni straipsniai truputį painiosis, nes perkelti jie yra šiemet ir dauguma pateikiami viena data, o jų autorius dažnai – anoniminis Archyvas. Kažkam nepatiks spalva, kažkam navigacija, gal kam bus per daug akademiškas, o kitam atvirkščiai – chaotiškas… Bet juk priprasime, viskas bus gerai:)

Svetainė turi RSS funkciją, tad jei netrokštate jos padaryti namų puslapiu, visada galite matyti naujienų srautą šiuo būdu. Forumas veiks kaip ir anksčiau.

Fantastika.lt grįžo į VFK “Dorado” priklausomybę, redakcijoje rastumėte keletą senų – atsiprašau, amžinai jaunų:) – doradiečių ir laisvųjų fantastų. Vyr. administratorius, svetainės kūrėjas ir hostintojas yra gijas, už ką jam visakeriopai dėkojame. (asmeniškai dėkoju gijui už išsaugotą žaliąjį babaisą ufonautą svetainės "galvoje":))

Jei norite pasiūlyti naujų idėjų (o dar geriau – kartu ir jų įgyvendinimą) dėl fantastika.lt veiklos, rašykite redakcijai www@fantastika.lt."

Galima teikti pastabas ir pageidavimus ir čia, bet turėkite omenyje, kad esame nervingi užsiėmę žmonės, ir nepersistenkite kritikuodami :poke:

Ir - kabliukas - Fantastika.lt startuoja su nauja "Savaitėle"! Kas nežino "Savaitėlės"? Ooo, dabar jau daug kas nežino:) Na, bet proga sužinoti, tiesa?

REIKALINGA: visi klubų atstovai, kuriuos velnias užneš į šį postingą, plyz, pažiūrėkite klubų informaciją http://fantastika.lt/category/fandomas/klubai/ ir atsiųskite atnaujinimus aukščiau nurodytu adr.

Taip pat ieškomas žmogus, kuris nepatingėtų peržiūrėti visas nuorodas, nes iki jų dar neprisikasėme: http://fantastika.lt/nuorodos/, tiesiog nusikopinęs pas save išmestų nebeveikiančias bei atsiųstų jau gražų ir veiksnų sąrašą. Papildyti bus galima laikui bėgant. Ačiū!

Author:  Rakot [ 2014-10-25 22:05 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

Buvau parašes PM Gijui jau gan senokai del pakeitimu ir nera jokia atsakymo.
Kam dar galima rašyti?

Author:  gijas [ 2014-10-26 11:27 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

Sorry, perskaičiau ir pagalvojau - pažiūrėsiu po darbo. Forumas nedavė padaryt unread, bet tikėjaus kad nepamiršiu.

Author:  King ov Isengard [ 2014-11-26 14:08 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

smagu, kad atsigavote. Bet pačią "theme" tai aš pakiesčiau, manau... yra geresnių tiesiog, nemokamų. Ir kad "rating" būtų galima ne tik autoriams, bet ir visiems skaitytojams.

Author:  raww [ 2019-08-14 14:33 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

Vėl reikia tokios žinutės: "Fantastika.lt atgimė" :)

Author:  Aihara [ 2022-02-12 0:15 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

Quote:
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<www@fantastika.lt>:
550: Authentication required - see http://www.serveriai.lt/smtp/
:(

Author:  gijas [ 2022-02-15 13:20 ]
Post subject:  Re: Fantastika.lt atgimė

Interneto vizijos kažką grybauja, neduoda siųsti, tikiuosi laikinai.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/