Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 12:48 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
mano manymu mazhinti shrifta parashams kurie telpa i viena eilute nera jokios prasmes, na o tiems kurie ten po puse romano sudeda tai jau kitas reikalas.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 12:48 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Justinai, pasakai dabar, kodel tu vartotoju kova uz ju teises vadini demagogija?
Ar tu kova supranti tik kaip ginkluota pasipriesinima :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
O man kaip tik parasas vienodo dydzio su visu tekstu labiau patinka. Tiesiog isibegejes imi ir perskaitai. Ypac patiko Shizzaro postus skaitai, giliniesi, o pasui -bac- reziume: "Bet visa tai niekis palyginus su pasuline revoliucija" Liuks!

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 12:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
golemas:

"Jei as valdzia isrinkau, tai jos istatymu ir klausysiu, bei stengsiuos ivairiai paveikti, kad man nepalankus istatymai nebutu priimami."

Na, nezinau tavo santykio su siuo forumu.
Mano santykis, toks, kad kazkas sukure si foruma, kazkas ji priziuri ir t.t. ir as nesiruosiu cia nieko rinkti ar kazko kaip nors paveikineti :)

Be to palyginimas su valstybe buvo abstraktus.

Na, bet jei nori visus kitus laikyti prisitaikeliais, o save kovotoju uz laisve tureti koki nori parasa (didziai svarbus dalykas, gal vertetu i Strasbura parasyti), tai i sveikata.

No offence

As, taip sakant, gyniau savo garbe ir oruma :) Taip, kad del fleimo kaltes neprisiimu :)

_________________
The cake is a lie


Last edited by Simas on 2004-02-25 13:02, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 12:58 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Va va, simai, kazkas sukure, priziuri, o tu su savo milzinisku parasu cia pridirbai. net toki fleima tarp senbuviu sukelei, argi tau negeda, greit atsiprasyk! ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 13:06 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
O kas sake, kad konformizmas - blogis. Konformizmas - realybe, mes su tuo gyvename. Beje aprioriskai manau, kad panasi reakcija i pokycius yra universali. Visada yra lyderiai, visada yra opozicionieriai ir visada yra banda. Tiesiog mano isitikinimu sitas pakeitimas - nelogiskas ir nereikalingas, del to as ir atsiduriau tarp opozicionieriu ir kantriai laukiu zaibu nuo galingosios redkolegijos...

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 13:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Maumaz wrote:
golemai, pirma, baik demagogiją.

Antra, parašų sumažinimo klausimas buvo sutartas su redkolegija, kaip ir paveiksliukų išmėtymas iš parašų.
na nezhinau kaip tu ten tareisi su ta redkolegija, bet iki manes kazhkaip tokie pasiulymai nedakeliavo. matyt labia sunku paspausti PM.
tai gal tada dar suderinkime kokio ilgio parashas gali buti priklausomai nuo vidutinio zhmogaus posto ilgio (kad neduok dieve nevirshytu tu nustatytu procentu)?

p.s. asmenishkai ash nesiruoshiu mazhinti savo parasho dydzhio (ir visai ne todel, kad esu irashytas i redkolegijos sarashus) - jis uzhima viena eilute ir mazhinti chia jau nera ko.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 13:11 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na parasho dydis nebuna tokia didele problema, nebent zhmogus rasho postus ish keliu zhodzhiu :) heh galima butu ivesti taisykle, kad tavo posto ilgis turi bent du kartus virshyti parasho ilgi :D

o del paveiksliuku - na man asmenishkai jie netrukdo.. (gal reiktu balsuotis ar jei gerai ar nea) :>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 13:13 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
golemai,

OK baigiam diskusija, cia poziuriu skirtumas. As lieku prie savos nuomones, bet man netrukdo ir taviske :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-25 13:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
ishvis kam reguliuoti tuos parashu dydzhius? paprastai parashus turi tik tie, kas reguliariai postina, o tokie savo ruoshtu pakankamai ishpruse, kad parashus normalaus dydzhio turetu. nepatinka - neskaitai tu parashu ir vsio.
o tai zhiurek neuzhilgo (kai parashai bus suvaryti po viena liniuote) neitiks dar kazhkas (kad dideli avatarai negerai - sutinku) ir vel bus daroma "tvarka".

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited