Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 11:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

Ar esate patenkintas savo fantastu klubu?
Geresnio klubo nera pasaulyje! 15%  15%  [ 14 ]
Galetu buti idomiau:/ 17%  17%  [ 16 ]
Nekenciu ju visu:E 3%  3%  [ 3 ]
Nepriklausau jokiam klubui... 65%  65%  [ 61 ]
Total votes: 94
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-06 13:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
kad as jau keli metai kaip nebesu Kretingos "Hixu" prezidentas ir bėje rašoma ne Foxas O Fox'as :evil: :pjuklas: :evil:

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-17 15:32 
Kretingos fantastu klubo Hixai prezidentas-Maniakas
veikla stalo RPG, filmu perziuros
tel. laikinai nera
adresas vytauto 34
tai ka taisykit :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-02 23:56
Posts: 46
Location: Vilnius
Zmones baikit geriuasias LARPG klubas - Ulvenkvart, o Valhala(su viena l) 8) - Cheateriai :(

_________________
aka Fixx


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-03 22:20 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
:rofl: :rofl: :rofl:
ne, rimtai, cia - metu anekdotas. geriausias klubas - o info apie save atsiust nesugebejo kazkodel.

Ir apskritai, kame tas ulvenkvato gerumas, a? atvaidinime? pasirengime? faitinimesi? klubo strukturoj? reputacijoj?

1. Kai kuriu ulvenkvartu atvaidinimas prasideda ir baigiasi zodziais blt, nx, p...e uzmusiu! o kur darelfai ir orkai vienoj komandoj...
2 bene vienintelis LAABAI RIMTAI pasirenges zmogus - berkas. Aisku yra ir daugiau pasirengusiu zmoniu, bet dauguma - melynais dzinsais, kedais vilkinciu zmoniu gauja
3 nesu geras kovotojas, bet bent jau sarvus turiu. Jus deja irgi turit - kibirinius, skardinius, linoleuminius, saldytuvinius. Gal bent pasistengtumet, kad jie estetiskai atrodytu, o tai kartais net verkti norisi, nejuokinga.
4 struktura klubo irgi idomi - gal tas pasiskirstymas orkais, elven archeriais ir barbarais butu tikrai neblogas, jei per zaidynes nesubegtumet i viena kruva :)
5 jusu reputacija... nekokia jinai mano manymu

be abejo klube yra zaideju, kuriuos as gerbiu ir jie yra pasiruose zaidynems, taip , kaip turetu buti. Bet bendras vaizdas mano manymu yra tikrai nekoks. Suprantu, kad negalima leisti visu santaupu ar laiko larpui, bet siek tiek laiko kosiumui ishskiti galima?

Ir prasau nepriimti sio pasisakymo, kaip izeidimo, nes tokio tikslo neturiu. tai greiciau prasymas keistis i geraja puse. ir siaip - reikes pagalbos, kreipkites, as visada pasiryzes padeti.

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-05 0:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-06-02 23:56
Posts: 46
Location: Vilnius
1. Parodyk man orka!!! :!: Orku nera tai nemeluok cia!
2. melynais dzinsais, kedais , geriau paziurek ant saves ir poto sakyk. aciu
3. "bet bent jau sarvus turiu" "o tai kartais net verkti norisi, nejuokinga"
Taip man norisi verkti koks pas tave bomzikas balahonas! :) Tu super estetik man!! =) Ir dar su sio bomzisku balahonu BBRI buvai ir dwarfas dar! xaxa lol
4. Kas bega i viena kruva? tu nors galvuok ka sakai! Is kur tu zinai... man idomu
5. man dzin reputacija tam, pasiuziurejes i valhalla, galiu paskyti kad mes nors ne cheatenam! o tau garbe kovotis su valhala, gausi i galva (ne viena karta) bus tau ir garbe i zvaigdutes i paukstes!
6. blt, nx, p...e uzmusiu eigu kas ir yra tai ne visa komanda tokia!

Geri larperia - tie kurie zaidzia pagal tasykles, apie valhalla to pasakyti negalima, jie is vis ne skaito taisykliu, tik ir zino "musti viska"!
Taip jie geri larperia(jie turi gerus sarvus) tai - cool ! xa :blahblah:

_________________
aka Fixx


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-05 0:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-31 22:53
Posts: 425
Location: Wilno
Kiek maciau Valhalla tai kaovoj jie tikrai gerai. Sarvai pas juos irgi geri.
SnowCow turi gera chaina. Jeigu BloodTearui jis atrodo bomzishkas tai jam reiketu pazhiureti bishki istoriniu filmu/pieshiniu po to ligint. Ash pastebejau kad Ulvenquartai labai agresiviai kaunasi.(Na ne taip agresiviai kaip Valhala bet...).Man asmenishkai ish ko padaryti sharvai yra po fig. Svarbiausiai kad tai YRA sarvai. Bet man idomu kodel BloodTear tai sureagavo i rodos nepiktibishka faktu ishdestyma :? Gal todel kad teisybe akys bado? Na ash neesu teisejas tad neteisiu bet prisimink viena kaip rashysi taip tau ir atrashys.

_________________
I will not follow you home and butcher you and your family for creds.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-05 12:30 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
bomzishkas balachonas - bomzhui vaidinti ir buvo skirtas :P
o siaip bbri buvo 1 mano zaidynes, nuo ju daug laiko praejo.
esu gaves i galva. i klyna. i gerkle. i kelius. i alkunes. smarkiai. Skaudejo. Ir ka? Bijociau gauti i kaili, tai neiciau i musi.

Ir dar karta karoju: nereikia taip smarkiai reaguoti, cia ne najezdai, o pastebejimas.

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-05 12:39 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
BloodTear wrote:
Zmones baikit geriuasias LARPG klubas - Ulvenkvart, o Valhala(su viena l) - Cheateriai

BloodTear wrote:
5. man dzin reputacija tam, pasiuziurejes i valhalla, galiu paskyti kad mes nors ne cheatenam! o tau garbe kovotis su valhala, gausi i galva (ne viena karta) bus tau ir garbe i zvaigdutes i paukstes!

Geri larperia - tie kurie zaidzia pagal tasykles, apie valhalla to pasakyti negalima, jie is vis ne skaito taisykliu, tik ir zino "musti viska"!
Taip jie geri larperia(jie turi gerus sarvus) tai - cool ! xa :blahblah:
tai apsispresk..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-05 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Imkit kalavijus, eikit i lauka ir isiaiskinkit kaip orkai... emm... atsiprasau "kaip vyrai".

Siaip ar taip - sita "diskusija" nei vienam nei kitam klubui garbes nedaro ;)

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-06-06 22:07 
Offline

Joined: 2003-09-21 9:24
Posts: 54
Location: Kaunas
hm toks klausimelis iskilo: kaip tapti klubo nariu?
aisku, gyvenu uzkampyje tai kol kas nera ko ne svajot kazkam priklausyt, bet gal(t.y. greiciausiai) ateityje teks keisti gyvenamaja vieta, ir galbut noresiu priklausyti kuriam nors klubui.
zodziu, kokie reikalavimai? o gal uztenka ateiti ir pasakyti "noriu priklausyti sitam klubui" :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited