Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 18:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »

Kokio galo jūs skaitote šitą postą?
Todėl, kad žaidžiu šitam žaidime 9%  9%  [ 4 ]
Skaitau šitą žaidimą nuo pat pradžių, nors nežaidžiu 42%  42%  [ 18 ]
Pamačiau apklausą - vat ir užėjau. 49%  49%  [ 21 ]
Total votes: 43
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-02 1:47 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
///nepamenu to karaliskojo dvaro mago vardo kuris man dave voviere///
As pasoviau hobita besistengianti nudziauti kazkokius svarbius popierius, paskui tas hobitas suslamste kazkoki marmala ir pavirto i voviere. Tada mus visus "pasikviete" magas, vaizdziai tariant tiesiog nukeles mus nuo kuolo. Po viesnages pas ji jis man dave voviereka
Man tas magas neatrodo labai svarus. Tarkim, pasislepes uz "gynejo nuo chaoso" ivaizdzio susidoroja su vienintele sosto paveldetoja. Jei tas magas siekia suzlugdyti imperijos-chaoso derybas, jam reiketu pakist kurtfiursta, o to jis iki siol nepadare. Imperija be chaoso yra sudubasinama Estalijos, o tai atveria kelia gincytinu sienu su Norska perziurejimui
O su tuo zyniu nieko as nesusipykau. Tiesiog nutylejau jam apie Brunhilda ir papasakojau tik apie mane pakutenusia d-elfe ir pegasa. O jis tai pajutes kazko supyko. Nu as, durnelis, mazdaug jam ir atreziau: "nafig cia gydei, jei ruosies i kiaule dabar mane paversti..." Man tas priestas atrode daug ka zinantis ir itin doras zmogus. Ir jis tikrai darys viska, kad chaoso cia ar imperijoj ar kur kitur nebutu. O kaip suprantu mes ne pries, kad imperija su chaosu susitartu...
"kraujas grynas..." Man tai labiau primena normalia (ne elektyvine kaip dabar imperijoj) monarchija. Tokia, kokios uzsinorejo Estalijos karalius.

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-06 0:35 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///nesuprantu, iis kur golemas isikando ta ideja apie Imperijos derybas su Chaosu. Su Chaosu deretis - next to imposible, kadangi tai, hm, Chaosas.///

- I'm out of this, - pareiske Barakudas. - Del Ulmos - jos santykiai su Lerbachu niekaip negalejo buti artimi, kadangi jie susipazino - kulinarine to zodzio prasme - ryte po zmogzudystes, ji buvo Smergo palapineje, kai mes ten paslepeme kurfiursta, o grafas, atrodo, nuo viso to jaudulio, buvo isalkes.

Tamyras, Frydrichas, Grintonas, Frankas ir mergina patraukia link laikinosios sventyklos. Ja saugo du reichsgvardijos riteriai, pranesus, kad nuotykiautojus siunte Smergas, jie sutinka praleisti "detektyvus" vidun. Frankas ir mergina lieka prie duru, Grintonas ir Frydrichas ieina vidun. ///Tamyro veiksmai - to be declared, kadangi as taip ir nesupratau, koks jo veiksmu planas///
Viduje prietema. Palapine, kurioje isikurusi Sigmaro sventyklele, didele, bet mazai teispuosta. Cia stovi keletas suolu ir altorius, virs kurio kabo warhammeris - Sigmaro simbolis.
Palapines vyduryje, pentagramoje, sedi demonete. Ji atrodo kaip nuoga moteris, kurios visas kunas nusetas raginiais spygliais kaip krabo. Zemiau alkuniu rankos virsta znyplemis, kojos zemiau keliu taip pat ne zmogiskos, o ragines, su dviem naguotais pirstais ir papildomu sanariu, kaip pauksciu.Demonetes galva beplauke, akys pailgos, nuo nosies nusitesusios iki pakausio. Is burnos, pilnos smailu dantu, nuolat kyscioja ilgas liezuvis.
Palapineje yra tik vienas zmogus, apsirenges kaip eilinis Sigmaro kovotojas-zynys. Visi atpazista, kad tai - sventasis tevas Randomantijus, kadangi visi dalyvavo Sigmaro pamaldose. Jis pasisuka i iejusiuosius ir paklausia ramiu balsu:
- Kas jus tokie ir ka jus cia veikiate?
Isgirdusi sventiko balsa, mergina papurte galva.
- Jie - fon Lerbacho adjutantas Frydrichas ir vertejas Grintonas ///ir princas Tamyras, jei pastarasis irgi ieina///, - karpydama ora desine znyple pasake juos pas tave atsiunte Smergas, kad issiaiskintu, koks rysys yra tarp manes ir Brunhildos nuzudymo.
- Uztilk, - ramiai tare Randomantijus, demonete piktai susnypste. - Taigi, - kreipesi jis vel i atejunus, - kas jus tokie ir ka jus cia veikiate?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-06 22:23 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Grintonas stovi zvelgdamas tai i demonete, tai i zyni tai i sventyklos interjera. "Jooo, demonete zaidzia atviromis kortomis. Idomu ar tai koks planas ar tiesiog del to, kad ji neturi ka prarasti?" Tada zvilgteliu i Frydricha, net neabejodamas, kad musu vardu kalbes jis...bent jau kolkas.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-08 1:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Didzhiai paprieshtarauju bet kokiems Tamyro norams patekti i palapine, motyvuodamas tuo, kad net vienas ne taip pasakytas zhodelis gali viska sugadinti. Be to Tamyras ir skundesi, kad jam sunku susigaudyti visoje shitoje maishalyneje, tad ner ko chia ir eiti. Jei barbaras primygtinai lenda i palapine, paprashau reichsgvardijos riteriu pagalbos.
Iejas ir pamates demonete, refleksishkai nuleidau ranka ant rapyros - bent jau vizualiai laisvai besedinti nezhemishka butybe verte jaustis nejaukiai ir nesaugiai. Ir shi pabaisa visa menesi pudrino Smergui smegenis...
Ishgirdes Randomantijaus klausima ne nesiruoshiau meluoti - kiek girdejau ish Tamyro - tai nera pats gudriausias dalykas.
Estales zhenklas nei pradzhiugino, nei nuliudino, tiesiog gal kiek palengvino musu padeti - dabar apsistosime tik ties Treberiu, nebent ishgirsime kazhka netiketo ish zhynio.
O toks tiesus demonetes atsakymas uzh mus pribloshke - zhodzhiai uzhstrigo gerkleje ir kuri laika tik stovejau, kazka mikchiodamas ir niekaip nesuformuluodamas minties. Musu slaptoji misija patapo visiems gerai zhinomu ir suprantamu dalyku.
"..eee.. l-laba diena, shventasis teve ///jei taip yra sakoma Imperijoj :) ///... jusu belaisve del musu buvo teisi - esu seras Frydrichas, kurfiursto von Lerbacho adjutantas." taip tares nusilenkiu, ar priklaupiu, priklausomai nuo reikalaujamo etiketo "Su manimi - vertejas Grintonas. Kaip jus ko gero praneshe sargyba, atejome pono Smergo siusti ishsiaishkinti daugiau apie shi hm.. ivyki. Galbut galetumete papasakoti kaip shi pabaisa buvo aptikta, suchiupta ir kas svarbiausia - galbut jau pavyko suzhinoti ka ji chia veikia? Nejau kartu su delegacija visa ta laika buvo Chaoso shnipas, o mes to net nenumaneme?.."
Laukdamas atsakymo nedrasiai dirschiojau i demonete ir nervingai gniauzhiau delne rapyros rankena.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-08 11:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
MudzhyJ wrote:
Didzhiai paprieshtarauju bet kokiems Tamyro norams patekti i palapine
Ne kiek nepriestarauju, o per ta laika einu aplankyti voviereko seimininka ir issakyti savo abejones...

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-14 0:35 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///2 Tamyras - tai as kaip ir laukiu tavo privato///
"...Nejau kartu su delegacija visa ta laika buvo Chaoso shnipas, o mes to net nenumaneme?.."

Demonete, bekalbant Frydrichui, pradejo kikenti, juokesi vis garsiau ir garsiau, ir galu gale pradejo taip garsiai kvatoti, kad sventikui teko perlieti ja kazkokia rozine sviesa - pragaro ispera tik susnyste ir nutilo, piktai debciodama i zmones.

- tai, bijau, kad taip ir buvo. Ne taip lengva pamatyti tikraja demono-persivertelio veida. Vakar visa diena as ir mano zmones narsem po stovykla ir visus tikrinom per Sigmaro prizme. Kai musu darbas baigesi, buvo jau naktis, o jokio snipo taip ir neradome. Tada man toptelejo, kad paties Smergo mes taip ir nepatikrinom. As zvilgtelejau tiesos akimis i ambasadoriaus palapine - ir nusterau, pamates Smerga demono glebyje. As ir mano bendrazygiai greitai ja sugavome ir neutralizavome. Taciau kokius ji turejo cia tikslus nustatyti sunku: Slaaneso demonai patys klastingiausi, jai net buvo pavyke apzaveti viena is mano tarnu, tad man teko uzmesti ant jos sudetinga uzkeikima - dabar ji gali kalbeti tik tada, kai jos kazkas ko nors klausia, ir tik atsakant i klausima. Galite apklausti ja - nebijokite, ja tvirtai laiko magiskas ratas, o as priziuresiu, kad ji nesiimtu kazkokiu gudrybiu.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-21 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
///Apgailestauju del shitiokio velavimo///
Nejaukiai jauchiausi girdedamas vis garsejanti juoka, galima sakyti suglumau, emiau nervintis ir kalbet ne taip raishkiai. Kas tai bjaurybei nepatinka? Ka tokio pasakiau? Tradicinis klausimas "Kaip ji drysta?" shi karta nekilo.
Isitikines, kad gavusi ishkrova demonete greitu laiku manes netrikdys, suraukes antakius ir peshiodamas barzda ishklausiau zhynio ir tariau:
"Hmm.. suprantu. Beje, jus dazhnai vykdot tokius reidus po stovykla, ieshkodamas panashiu nelabuju? Kiek man teko buti, nepakliuvau nei i viena ish ju. Dar. Kiek laiko jus galesit ishlaikyti kero veikima? Galbut tarp dilpomatu atsirastu zhmogus, turintis didesne patirti ivairiu belaisviu kvotime. Gal vertetu pasikviesti Treberi? Kur jis shiuo metu? O kokie jusu santykiai su Magnusu? ("Magnusas.." istariau sau mintyse. "Idomu kaip musu diplomuotam barbarui sekasi pokalbis su juo") Galbut pasitelkus i pagalba visus magus, pavyktu sekmingai susitvarkyti su situacija. Ir ka jus, arba tiksliau mes, ketiname daryti su shia bestija toliau? Laikysime palapineje kol pavyks ka nors ishpeshti? Kas bus jei apie ja suzhinos Roderikas? Ir dar. Jusu nuomone, ar gali buti dar stovykloje besislaptsanchiu agentu, kurie, progai pasitaikius, bandys ishlaisvinti ja? Galbut yra ir daugiau zhmoniu delegacijoje, apzhavetu Chaoso..."
Ishgirdes zhynio atsakymus atsisukau i ja ir priejau kiek archiau. Net neisivaizdavau nuo ko reiketu pradeti "tardyma" ///interrogation default?/// Idomu, kodel ji pasirinko butent Smerga savo taikniu? Kiek patylejas atsikrenkschiau ir tariau:
"Taigi taigi... ir kodel gi tokia galinga demonete, sugebejusi susukti galva vienam gerbiamiausiu delegacijos nariu, leidosi shitaip lengvai sugaunama? Juk galejai tiesiog imti ir nurezhus kelias galvas pabegti. Kaip suprasti toki nepaaiskinama elgesi? Ir kodel taip ilgai zhaidei su nieko nenutuokianchiu, meiles ishtroshkusiu ponu? Nepashu i moterishka uzhgaida..."
Baiges kalbeti tikejausi, jog mano zhodzhiai nesukels dar vienos juoko bangos. Tai butu kaip reikiant sutrikde ir isiutine.
Dirstelejau ir i Grintona. Nejau ir jis, netgi man leidus, nepasakys nieko, kas visiem palengvintu gyvenima?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-21 23:05 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
- "Tokiu reidu" as niekada nevykdau, - ramiai atsake Randomantijus. - Vakar as tai dariau Smergo nurodymu, pirma, bet, bijau, nepaskutini karta. Kera galesiu islaikyti, kol neuzmigsiu. Nemanau, kad kviesti kazka dar butu gera mintis. Apie visa tai ir taip jau zino per daug zmoniu. Treberis blaskosi po stovykla ir elgiasi kaip mazas vaikas. Pradedu rupintis del jo psichikos - demonu jame as neradau. Koki Magnusa jus turite omenyje? Ne, Roderiko mago as nepazistu - maciau gal karta ar du. Ka daryti su demonete as dar nenusprendziau, bet kokiu atveju ja reikes uzmusti. Is sios palapines ji nebeiseis. Roderikas apie tai _nesuzinos_. Del Chaoso agentu - tavyje kalba baime, sunau mano. Sigmaras mus apsaugos, jei busime verti apsaugos.

Demonete Frydricho klausimus pasitinka zavingai sypsodamasi, atrodo, kad jai ne motais, kad sventikas ka tik visai rimtai pareiske, kad gyventi jai liko gal pusdienis.
- Kodel as leidausi sugaunama? Megstu, kai mane gaudo stiprus vyrai. Jie taip spaudzia, drasko, susijaudina ir prakaituoja... Ypac malonu, kai turi reikala su sventikais. - demonete nusiunte Randomantijui oro bucini; pastarasis niekaip nesureagavo. - Su Pupuliuku as nezaidziau. Tu, prasigeres plikbajori, to nesuprasi, bet tarp musu uzsimezge tikri, kilnus jausmai. Tik tokia gali buti meile. Ak, koks jisai vyras...

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-22 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
///one against the Chaos///
Paklausiu zhynio:
"Hm.. kas gi nutiko Treberiui? Keliones metu nepastebejau jo elgesyje kazhko keisto, kas bylotu apie tokias pasekmes. Ir kiek turiu medicinos zhiniu, panashus minties uzhtemimai shiaip sau nepasitaiko. Turejo ji kazhkas kaip reikiant sukresti, jog shitaip sutriktu mastymas... Gal zhinot kur geriau butu jo ieshkoti, kur jis dazhniausiai slampineja? Ar neuzhkliuvo visi gatves spektakliai Norskos didzhiunams - negi niekas dar nenori padadaryti tam gala? Noreciau su juo pakalbeti, jei dar nevelu.. Galbut ji reiktu taipogi "suimti" ir "izoliuoti" kol nepridare rimtu bedu?"
Sukandes dantis ishklausiau besishypsanchios demonetes epitetu mano adresu ir tesiau "tardyma" toliau:
"Kchem.. sakai, tokie stiprus jausmai esti tarp jusu? Tai kodel dabar ne kiek neliudi, zhinodama, kad daugiau jau nebepamatysi jo? Toks stiprus meiles jausmas ir toks silpnas baimes... keista...
Nejau nenusizhengei savo nurodymams ish aukschiau, nes pagal plana tau ji reikejo, ko gero, ne pamilti.. ar bus ir be taves kam ivykdyti plana, kad nematau jokio nerimo veide del nepavykusios uzhduoties? Tokiomis aplinkybemis sunku betiketi, jog del "jausmu" buvo ishsizhadeta lojalumo. Viskas per daug jau primena mano skaitytas literaturos romanus...
Ir visgi butu LABAI idomu suzhinoti, ka veikia Chaosas shiame atshiauriame krashte? Jei jau esi tokia gudri, zhinai ko mes chia atejom, tai gal ir pagreitinsi pokalbi, kad liktu daugiau laiko svajoti apie pona Smerga, o mums, savo ruozhtu, uzhsiimti savo reikalais ir rezhi viska tiesiai? Juk dabar tau jau vis vien..."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-09-23 0:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
///heh, per daug su MudzhyJ sneketa, labai jau panasiai mastom. ka buvau sugalvojes rasyt viska atradau paskutiniam poste ;]///

Grintonas susidomejes stebi visa pokalbi, stebedamasis Frydricho tiesmukiskumu ir drasa, demonetes atvirumu (gal ir melas tai, taciau zodziai apie meile skambejo labai ikvepianciai), zynio tvirtumu. Viso sio tardymo/pokalbio metu grintonui net i galva neatejo isikisti. Truputi nedrasu, o ir kaip reiketu apklausineti ta demonete, kuri netgi pradejo jam patikti, nezinojo. Jeigu ji kalbejo tiesa apie savo meile, tai negi galejo buti isivelus i visas sias intrigas. Juk is esmes net chaoso demonai gali isimyleti. Greiciausiai ji nekalta, bent siame nusikaltime, o ir magisku galiu jai vargu ar butu uzteke. Reiketu geriau prispausti Treberi. Ghm, o gal ir ji ka zinos apie ji. Grintonas atsargiai prieina prie Frydricho ir i ausi tyliai pasako:
-paklausk jos apie Treberi, gal pasakys ka naudiongo.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited