Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Pasiuntiniai. Penktoji scena: kas kaltas, ką daryti ir.
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=17&t=1136
Page 1 of 7

Author:  shizzar [ 2004-08-05 20:24 ]
Post subject:  Pasiuntiniai. Penktoji scena: kas kaltas, ką daryti ir.

... ir ar valgoma višta rankomis. Trys amžini bet kokios Imperijos klausimai. Jais lavindami savo protą, nuotikiautojai jau švintant įjojo į diplomatų miestelį Kalmaro centrinėje aikštėje. Jie buvo pikti, pavargę ir neišsimiegoję, gal tik Franko nuotaika turėjo pagrindo būti kiek pakilesnė - galų gale jis visos kelionės metu laikė apkabinęs simpatišką merginą (turėdami omenyje jo ūgį, galime tik užjausti milžiną nešusįjį žirgą).

Pirmieji saulės spinduliai dažė palapines kiaušinienės spalva (mmm, kiaušinienė...), šen bei ten kaip putpelės (mmm, kiaušinienė iš putpelių kiaušinių...) triūsinėjo tarnai bei darbininkai, tuo tarpu jų ponai ir šiaip protingi žmonės dar nė nematė reikalo kilti iš lovų (mmm, kiaušinienė į lovą...).

Prieš nuotykiautojus stojo žiauri dilema: arba eiti vykdyti savo pusiau erotines svajones apie maistą, arba ieškoti išdaviko. Antrasis variantas buvo kiek sunkesnis už pirmąjį, kadangi kiekvienas žinojo, kaip atrodo maistas, o vat kaip atrodo išdavikas nežinojo niekas, net atsiveštoji estaliukė buvo girdėjusi tik jo balsą.

///net jei nieko nenorite pasakyti, ištarkite "au", "kehem" ar "eik tu, shizzarai, žinai kur?..", kad žinočiau, kas dar su mumis, o už ką reikės atžaidinėti pačiam meistrui///

Author:  gnusmas [ 2004-08-05 21:46 ]
Post subject: 

Ijojes i miesteli Frankas nulipa nuo arklio ir paemes ji uz vadziu veda pats eidamas salia nors kojos kazkodel linksta, o ir padidejusi zemes trauka trukdo normaliai vaikscioti. "Eh, gaila gi man taves..." burbteli panoseje ir patapsnoja arklio sona.
-Grintonai, tu berods moki vietiniu kalba, kaip ir visai neblogai butu siek tiek uzvalgius... o po to ir numigus. - priduria kiek pagalvojes Frankas -

Author:  bonis [ 2004-08-06 13:35 ]
Post subject: 

Grintonas nusokes nuo arklio ilgai razosi...
-Moku, aisku moku, kur cia jau tokios paprastos kalbos nemokesi!
Ir priduria tyliai:
-Tik ziurek, kad musu surugeliai draugai mums pusryciu nesugadintu visu su savo skubejimu
Ir nueina ieskoti kokio sulinio, kad nors truputi atsigaut po keliones. ///jei tik koks netoli yra, o tai pabegt neturiu jokio noro///nu gerb. shizzarai pas Jumis ir peertraukos geimuose ;] reiks viska nuo pradziu ksaityt ;]]///

Author:  MudzhyJ [ 2004-08-06 21:25 ]
Post subject: 

Frydrichas vangiai pasikrapshte traishkanotas akis ir nusizhiovavo. Shitokia kankyne be jokiu patogumu - paakiai ko gero dabar juodi kaip anglis, o plaukai susitarshe it raganos, deginamos ant lauzho.
Atsisukes i Barakuda su Tamyru pavargusiu balsu tare:
"Na gerbiamieji.. kol dar ponai miega.. o kaip ash isivaizduoju ishdavikas - vienas ish ju - mes turime laiko savo sielos buveiniu paiilsinimui ir shilto maisto priemimui. Ir dar vienas dalykas, apie kuri keliones metu taip niekas ir nepagalvojo - shi musu nauja kompanjone - kaip i mus reaguos chia? Juk ji estale..."

Author:  shizzar [ 2004-08-09 21:46 ]
Post subject: 

iki rytojaus palaukiam, gal acilieps Maumaz ir golemas, jei ne - važiuojam be jų.

Author:  bonis [ 2004-08-10 1:33 ]
Post subject: 

///golemas manau tikrai atsilieps, nebent atostogauja, maumaz tai tikrai atostogauja ir prie neto nelabai///

Author:  shizzar [ 2004-08-14 13:16 ]
Post subject: 

Kadangi <censored> prasitryne triju dienu postai, tai, perteikiant trumpa turini, susitarta buvo eiti pavalgyti ir... daugiau nieko nebebuvo susitarta, tik Barrakudas dave pasiulyma kazkaip suorganizuoti estales akistata (tixliau, ausistata) su visais potencialiais isdavikais. Grintono ir Frydricho pastebejimus del estales isvaizdos Barrakudas prieme domen ir, pasikonsultaves su Franku ir, zinoma, pacia mergina, "aprenge" ja nekrentancia i akis kuklios merginos a la bibliotekos pelyte isvaizda.

Eidami per stovykla, jus nugirstate dvieju sargu pokalbi apie tai, kad stovykloje pagautas chaoso demonas.

Author:  MudzhyJ [ 2004-08-15 1:21 ]
Post subject: 

Frydrichas nustebes zhvilgtelejo i besikalbanchius sargybinius (keista kaip per pilvo gurgima sugebejo isgirsti), bet tai nelabai atsispindejo jo isblyskusiame, sutinusiame veide. Juodi maishai, kabantys po iparaudusiomis akimis, ishskaityti jo vidiniu ishgyvenimu irgi nepadejo.
Kiek pajojus toliau pusbalsiu tare:
"Girdejote ponai? Panashu, jog idilija aplenke Kalmara netgi mums ishvykus.. ka gi, pirmoji uzhduotis papusrychiavus kaip ir aishki... ach, kaip butu viskas paprasta jai tas demonas ir yra ishdavikes, uzshimaskaves vienu ish delegacijos nariu. Tik labai jau idomiai skamba - "pagautas chaoso demonas" - gal greichiau tik demoniukshtis, jei nesugebejo pasprukti. Arba vietinio mago, o gal ir pachio kurfiursto galios yra didesnes nei as drisau pamanyti... tad pasistiprinus, ko gero, teks nedelsiant ishsiaishkinti daugiau apie esama situacija, bei praneshti naujienas musu vyresnybei, kiek jos bus belike nesumauta ant kuolu. Frankas, tuo tarpu, gales su savo palydove pasidairyti po stovykla, neva pavyks ishgirsti ishdaviko balsa, jeigu kazhkokiais budais pavyktu garantuoti, jog ishdavyste ir tas demonas tarpusavy niekaip nesusije... kas nors turit geresniu minchiu? Butu malonu ishgirsti, mat bijau, kad NUOvargis shi karta galejo iveikti mano NUOvoka.."
Jei niekas ko gudresnio nepasiulo, tuomet prikimshe skilvius traukiame link Smergo palapines...

Author:  bonis [ 2004-08-16 17:39 ]
Post subject: 

Grintonas prijoja prie sargybiniu:
- Atleiskite, ar nepasakytumet kada to chaoso isperos egzekucija bus ir kokioj vietoj?

Author:  shizzar [ 2004-08-16 18:38 ]
Post subject: 

Vienas is kalbejusiuju, gal astuoniolikos metu vaikinukas su skysta gelsva barzdele, pakele akis i Grintona, prisimerkdamas nuo rytines saules.
- Egzekucija? Vargu bau. Kazkaip nesu girdejes, kad kas demonui kirstu galva, na, nebent musio lauke. Demonas dabar sventojo tevo Randomantijaus valioje, ir kada jo sventenybe pribaigs ta pragaro ispera Sigmaro rustybe zino tik jis pats.
Sventasis tevas Randomantijus - tai Sigmaro zynys, kuris lydi ekspedicija. Tamyrui jau teko su juo kiek pabendrauti.
Antrasis sargybinis, isiziurejes i verteja, ji uzkalbino:
- Ar tik tamsta nebusi Grintonas? Cia vakar visa diena taves ieskojo burys juodadarbiu - visiems ausis iszyze.

Page 1 of 7 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/