Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 20:38

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 17:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Trendas Styras tik pasirodzhius raiteliui susirauke ir nustebo daug labiau, nei kiti komisijos nariai. Kuri laika stebejas artejanti padara ir, atrodo, net nekreipdamas demesio i tai kas vyksta aplink, jis greitai sukerejo savo pirmaji burta.
Gaves kaip atsakyma tris violetinius spindulius jis aiktelejo ir pekreipes veida suriko "Neuzmuskit jo, pribaikit pauksti!", o tada, atsisukes i gulinti ant zhemes kruvina maga dar garsiau ishtare "Nekerek!", o tada, darydams lanka aplink siautejanti paukshti puole artyn prie mago.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 21:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///aciu uz pataisyma, suzeistas is tiesu buvo Bobas///

Paskutinis Bobo kirtis atskyre Achinerajaus galva nuo kuno ir paukstis znegtelejo ant grindinio. Jis tuoj pat pradejo tirpti, lyg butu is sviesto ir guletu ant karstos keptuves, ir po poros akimirku demoniskojo paukscio neliko ne zenklo.
Dzeraldas igudusiais judesiais supanciojo maga - visi zino, kad magai negali kereti, jei ju rankos suristos ir pirstai supancioti. Belaisvis tik unkste, sulauzyti sonkauliai islindo i isore ir per drabuzius sunkesi kraujas. Dzeraldas pazino Doriana Vailda, magu gildijos vyresniji. Tiesa, siuo momentu jis nebuvo panasus i galinga maga - greiciau i sumaitota zvereli, kuris nukraujuos, jei jam nebus suteikta medicinine pagalba.

Tuo tarpu vigilantas ir toliau nekreipe demesio i supanti pasauli. Siuo momentu jam egzistavo tik galvos skausmas. Ir tai buvo visai ne pojutis - skausmas buvo auksta raudona zmogysta, ji prisedo salia Olivje ant Gvardijos bustines laiptelio, padejo ranka ant peties ir pasake:
- Deja, rozine pudra baigesi. Bet mes turime zvakiu, daug zvakiu.

///pastaba: aukstaja raudonaja zmogysta kazkodel mato ir girdi tik Olivje, bet ju dialoga (jei bonis nores ji pratesti) galima atzaidineti ir bendrame forume - tokiu atveju, Olivje atsakymus girdi visi///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Dzeraldas igudusiais judesiais supanciojo maga ....

atsitiese ir susuko:
- Reikia greitai surasti zyni. Nes kitaip Vaildas mirs ir mes nieko is jo nesuzinosime. Ar kas sugebate gydyti? Jei kas galite, pasirupinkite jo zaizdomis, o as begu i Peloro sventykla. Gal zyniai pades ir su jusu zaizdomis"

ir nelaukes grupeles atsakymo, nubega link Peloro sventyklos, kuri buvo visai netoli.

///Kur dingo Gurdas - jis turejo grizti pries mums iseinant is gvardijos bustines? Jis gal turi kokias gydymo galimybes?///


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 23:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-29 9:59
Posts: 126
///Tadam!///

Kai/jei Dzeraldas metasi link Peloro sventyklos, jis akis i aki susiduria su pusorkiu, ristele atbeganciu is tos puses.
- As girdejau triuksma. Kas cia ivyko?
Kai/jei jam trumpai kas nors nupasakoja, kas cia ivyko, Gurdas prieina prie belaisvio,
(- O Liverine taip priimta - arestuoti visus keretojus on sight? - kiek suirzes mesteli jis, pamates su anuo pasauliu besikalbanti vargana mageli)
ir uzdeda ant jo rankas - atgydo tiek, kad jo gyvybei negrestu pavojus. Tada prieina prie Olivje - jis atrodo labiausiai nukentejes - ir pagydo ji likusiu "lay on hands" uztaisu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
Dzekas prieina prie Trendo Styro ir tiesiai sviesiai paklausia:
-Nagi, prasyciau, kad papasakotum, kaip susikirto tamstos keliai su magu gildijos vyresniuoju??????!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-07 23:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Netiketai pasirodzius Gurdui ir siek tiek pagydzius labiausiai suzeistus kovos dalyvius, Dzeraldas apzvelgia kovos lauka ir ivertina padeti ///ar reikia dar kam nors medicinines pagalbos?///

///Jei pagalbos nereikia///
Dzeraldas prieina prie Vaildo ir ivertina sio stovi. ///Jei magas turi samone/// Klausia:

"Gerbiamasis, kodel puolete Trenda Styra?"

Ir laukia tiek Trendo, tiek Vaildo atsakymu i jiems uzduotus klausimus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-08 0:11 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Dorianas, kiek atgaves kvepavima po Gurdo "paglostymo", tik varte akis ir lapatojo:
- Antraja Nakti ir Visas Kitas Naktis tamsa nustelbs sviesa. Sviesieji magikai nugeibs, tamsieji subujos. As - galingiausias magas Liverine. Mano svajone issipilde. Nerulis paeme mano siela ir suteike man visagalybe. Man tarnauja demonai ir jie pades man uzimti pasauli. Salia triju menuliu patekes ketvirtas, ir mano portretas bus jame isgraviruotas kaip monetoje. Pasaulis nusilenks Dorianui Pilkajam. Pasaulis verks is dziaugsmo mano plieniniame kumstyje, ir kraujas jojo tekes man i gerkle. Sidabro kalnai, ant jusu as pastatysiu piramide is aukso luitu ir rumus is platinos plytu, kuriame gyvensiu su savo zmona erineja. Mes skraidysime su ja po naktini dangu ir gaudysime zhvaigzhdes lupomis, o po to krisime zemen ir pakeliui mylesimes. Juodieji drakonai bus mano sarginiai sunes, o taraskos nesh mano manta. Karaliai rengs mane rytai, o imperatoriai patarnaus man prie pusryciu stalo. Kad ir kur beiciau, man po kojomis kris negyvi kudikiai, man mostelejus ranka jie stosis ir eis paskui mane, dainuodami gedulingus himnus.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-08 0:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Dzeraldas liudnai paziuri i apsiseiliojusi maga:

- Turbut ji reikes nugabenti Peloro zyniams. Paladinas neisgyde jo mastymo.
- Arba pranasyste is tikro veikia, arba kazkas si maga apkerejo. Galbut specialiai, kad sumaisytu musu tyrima.

pasisuka i Trenda:

- Gal jus galite pasakyti, kas atsitiko Vaildui? Ar ji galejo kas apkereti?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-08 1:08 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
Dzekas dar karta (kad nepamirstu) paklausia Trendo:
-Kodel jis puole BUTENT tave?????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-08 1:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Trendas nustebes ir pakraupes klausesi Doriano zhodzhiu. Tada pagaliau atsigaves jis atsisuko i komisijos narius ir nerishliai tare:
"Ash.. hm.. ash pats nesitikejau kad shitaip galetu Dorianas.. visi Liverino magai tarpusavyje neturi jokiu prieshishku nusistatymu.. neturejau nieko priesh ji, iki shiol rodes, jog ir jis priesh mane. O kodel puole - neisivaizduoju. Viena tik aishku - pranashyste pildosi - jis jau paveiktas tamsiujiu jegu ir su kiekviena diena mes galesime padaryti vis mazhiau... nieku gyvu jo nepaleiskit, laikykit surishta, o ash.. tuo tarpu.. man reikia skubiai gryzhti i savo gildija, galbut tada galesiu pasakyti daugiau"
Ir nuskubejo link savojo bokshto.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited