Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 11:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
///tiek vampyrai, tiek ju medziotojai, in fact, nakti daro ta pati: zudo zmones. Sarua buvo vampyras, KazE - vampyru medziotojas. Jie pradeklaravo, kad zudo vienas kita. Vat taip ir gavosi.///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 12:22 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
- tai gal jau mieste ateis taika - gal jau visi vampyrai mire? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
-dream on - vampyrai dauginasi ir ju kaip minimum keletas, taip kad ruoshkit kuolus pilieciai ir pirmyn y kova nu undedais

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 13:18 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Karakurt wrote:
- Ce GIJAS KALTAS, as pats maciau dar priesh doze susleisdamas kaip jis neshe skudurus is sito rajono, bego nuo kazko ne kitais, kolega nespejo o jis spejo, ce jo gaujos darbas. Kuola jam suvaryt reikia, galva nuritint ir prikalt.
- kas kur bego? kolega matau ieshkote ka apkaltinti, kazkodel manau, kad jus pirmas pareishkes kaltinimus ir esate zhudikas ir maitinates doru zhmoniu krauju. todel siulyciau rimciau apsidomet shituo veikeju, mazu ir nuodingu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 15:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
gijas wrote:
- tai gal jau mieste ateis taika - gal jau visi vampyrai mire? :)
arba
gijas wrote:
- emm, o kaip jie cia dviese vienas kita? niekaip nesupratau, gal jie abu buvo vampyrai ka naktimis po gatves vaiksciojo ir miesto nepasidalino?


//primintkit ka medziotojai gali padaryt? ;>//

Taigi, taigi....
Pati didziausia itarima siuo metu pradejo kelti butent Gijas-Pinavijas. Labai jau itartinai skamba jo "nekalti" klausinejimai. Butent jis taip greiciausiai nori paslepti fakta, kad zino ir tuos vampyrus (ir kad ju TIKRAI dar like), ir tai, kad vampyrai nakti po du nevaiksto (tamsta tikrai mokate taisykles perskaityt).
Taipogi vertetu nepamirshti ir dar vieno fakto - praeitos dienos balsavimu. Gijas pasake, kad jis "labiausiai itaria Gurda ir eimuka, kaip ankschiausiai atsikelusius". Dristu pastebeti, kad pvz priesh mane atsikele buvo jau ir lamett, ir sub-zero. Taciau jie jam neuzhkliuvo, nes nebuvo atsiradusiu jokiu minciu apkaltinti juos. Taciau buvo atsiradusios mintys apkaltint mane (thanx to Gurdas) bei apkaltinti Gurda (aciu sau, bet ash tikrai nuosirdziai maniau, jog TIK vampyras galetu pradeti kaltint kazka idant sukelti diskusijas norima linkme). Taigi, Gijas, kaip tikras vampyras, zinodamas jog, nei ash, nei Gurda NESAME vampyrai, nusprende paaktyvinti kaltinimus mestus "Gurdai ir eimukui".
Taciau, po ishreikshtu keleto zhaideju minciu, kad visgi Gurda reiketu naikinti, na ir po mano bei euphorbiumo balsavimo, pats tuoj pat prisijunge prie Gurdos pasmerkimo... Manau, lygiai taip pat greitai butu prisijunges prie mano nulinchiavimo, jeigu balsai butu pradeje eiti mano nenaudai... Vat tokie shtai loginiai pamastymai.

Siulau visiems garbingiems miestelio gyventojams (kad ir nedaug musu liko, bet visgi) rimtai ishanalizavus situacija, pasistengti nulinchiuoti Gija-Pinavija.

Idant greiciau vyktu diskusija bei GALIMI vampyru ishsidavimai, ash balsuoju:
NAIKINTI Gija-Pinavija

//beje shis zhaidimas truputi zhavi tuo, kad loshiant kortomis visu pasisakymu bei tu pasisakymu laike nelabai pavyksta atsiminti, o cia galima viska neblogai paanalizuot :) //


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 16:10 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
GIJA PO LAUZHU!

neveltui ant nugaros emblema (reiktu suprasti kaip avatara) uzssiklijaves su vampyrais! Taip pat ir pirmasis puldavo visus linciuoti! ANT lauzho jy!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 17:00 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
// :evil: damn uzvhrete mane :evil: na bent namuku pora nugriovem :P //

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
o man vistik Karakurt itartinas
as balsuoju uz ji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 17:46 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
ech, tik neatsakyk i posta ish karto vampyrai uzhpuola.

kaip maniau, kad gurda gali but vampyras (taip beje mane ir dauguma, deja dauguma suklydo), bet dabar esu tikras, kad eimukas yra vampyras, nes ieshko preikabiu prie dalyku, kurie siaip jau yra taisyklese zhinomi - kad vampyrai pvz vaikshto po viena ir ju yra du (ar daugiau, konkreciai, atrodo &re nepasake keik, arba praziurejau), todel to zinojimas ar nezinojimas niekaip negali reiksti kazkokios kaltes, o vat kaltinimas tuo gali reikshti tik viena - norejima nukreipti nuo saves demesi, o patogiausias budas gintis yra pulti. As nenoriu juo pasinaudoti, nes nesu ant tiek tikras, kad eimukas vampyras, bet deja jis ir karakurtas atrodo itartiniausiai, todel balsuoju uz eimuka

P.S. gurda beje apkaltinau ne ash pirmas, paziurek atidziau postus, todel jusu kaltinime nera nei vieno pagristo argumento.[/b]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-18 17:48 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
sub-zero wrote:
GIJA PO LAUZHU!

neveltui ant nugaros emblema (reiktu suprasti kaip avatara) uzssiklijaves su vampyrais! Taip pat ir pirmasis puldavo visus linciuoti! ANT lauzho jy!
ten siaip jau magas, o ne vampyras - atidziausiai isiziuejas perskaiysi, akd tos kortos pavadinimas The Magician


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 79 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited