Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-20 2:33

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2004-11-25 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Kadangi mūsų forumas gražiai buvo nulaužtas išvalydamas visą registraciją į penktąją sesiją, aš pradedu šitą procesą iš naujo. Atsiprašau tų, kurių zirzia del uždelsto starto, but it's not really my fault.
Kadangi praėjusį kartą daugumą žaidėjų sutiko išbandyti naujas taisykles, aš to paties balsavimo nekartosiu.
18 pirmų narsuolių žaidža. Susirinkus mažiau žaisime, pagal 15 žaidėjų shizzar variantą.
Toliau seką galutinis antrų taisyklių variantas:
TAISYKLĖS

Žaidžia 18-20 žmonių. Kai grupė suformuota, meistras išsiuntinėja visiems dalyvaujantiems jų roles. Ši informacija yra slapta ir bet koks jos viešinimas baigiasi žaidėjui tragišku nelaimingu atsitikimu.
Žaidimas vyksta paros režimu "Diena-naktis". Apie fazės pradžią paskelbia meistras. Kiekvienos fazės metu visi žaidėjai vykdo tas funkcijas, kurias jiems nusakytos žemiau pateiktame rolės aprašyme.
Visos rolės dienos fazės metu balsuoja už vieno iš žaidėjų nulinčiavimą. Balsavimas turi būti atliktas raudona spalva ir pariebintai. Tas asmuo, už kurį nubalsuoja dauguma, miršta. Tuo atveju, jei keli žaidėjai surenka po vienodą skaičių balsų, laukiama kol savo balsą pakeis vienas nubalsavusių ar svarstykles nusvers dar neprabalsavęs. Toks balsas yra lemiamas ir iškart po jo atliekama egzekucija.

Veikėjai:
Vampyrų klanas (2-4 žaidėjai) Jų misija ir gyvenimo būdas - žudyti žmones ir naikinti vilkolakius. Kiekvienas vampyras žino, kas yra kiti vampyrai, ir negali jų atakuoti naktį, kaip negali įkasti ir sau pačiam. Kiekvieną naktį vienas vampyras PMu nurodo meistrui, ką suvalgys šiąnakt (jei pageidauja, gali aprašyti ir medžioklės smulkmenas, priešingu atveju jas prikuria meistras). Nurodytasis personažas miršta. Jei buvo deklaruotas veikėjas, į kurį pagal taisykles taikytis negalima (pvz.: klano draugas, miręs veikėjas), meistras apie tokią klaidą neįspėja ir veiksmas priimamas kaip negaliojantis. Kuris vampyras kurią naktį medžioja, nustatoma pagal jo numerį: pirmasis vampyras medžioja pirmąją naktį, antrasis - antrąją, trečiąją naktį medžioja trečiasis vampyras (arba pirmasis, jei jie tėra du) ir t.t. Jei vienas iš vampyrų nulinčiuojamas, eilė pasislenka į viršų: pvz., jei nužudytas antrasis vampyras, pirmasis lieka pirmuoju, trečiasis tampa antruoju, ketvirtasis - trečiuoju. Taip, tokiu būdu gali nutikti taip, kad kažkuris vampyras liks nepamedžiojęs, nes peršoks savo eilę.

Vilkolakių klanas (2-4 žaidėjai) Jų tikslas panašus į vampyrų – sunaikinti visas personas nepriklausančias vilkolakių klanui: vampyrus ir žmones. Jiems taikomos lygiai tokios pačios taisyklės kaip ir vampyrams. Vampyrų ir vilkolakių pradedant žaidimą yra po lygiai.

Kunigas (1)

Kunigas kiekvieną naktį siunčia vieno gyventojo vardą meistrui. Meistras praneša, kokią rolę turi šis gyventojas. Jei kunigas pataikė į vieno iš klanų atstovų ar nekromantą – surengiama naktinė velnių varymo procedūra ir veikėjas miršta.

Vyšybala (1)
Jis tiesiog prilupa kiekvieną naktį po vieną gyventoją (taip pat ir pirmąją naktį). Priluptasis gyventojas gali balsuoti linčo metu, bet negali atlikti savo funkcijos naktį (jei tokių turi).

Nekromantas (1)

Jis turi imunitetą klanų atstovų atakoms: jei vampyras/vilkolakis padeklaruoja, kad kanda nekromantui, meistras nieko nepasako dieną apie vampyrų/vilkolakių veiksmus. Nekromantas irgi nesužino, kad jam buvo bandyta kąsti. Kol gyvas nekromantas, visi negyvi dori piliečiai turi pusę balso, kurį deklaruoja violetine spalva pariebintai. (Prie balso jie gali pridėti komentarą, tačiau diskusijose jie nedalyvauja. Kaitalioti balsą mirusiems, tam, kad būtų galima dalyvauti diskusijose – draudžiama.)

Asmens sargybinis (1)
Kiekvieną naktį, įskaitant pirmąją, asmens sargybinis padeklaruoja kurį žaidėją saugos naktį. Jei saugomas žaidėjas naktį yra atakuojamas, ataka neįvyksta, atakavęs žaidėjas apie tai informuojamas, o asmens sargybiniui pranešama kiek atakų buvo, tačiau nei veikusios rolės, nei žaidėjai neskelbiami. Saugotas žaidėjas bet kokiu atveju nieko nesužino. Sargybinis negali kelias naktis iš eilės saugoti to paties žaidėjo. Vieną kartą per žaidimą sargybinis gali naktį saugotis pats.

Dori gyventojai
Vienintelė jų funkcija - balsuoti linčo teismo metu. That's it. Tik tokiu atveju, jei ryte lieka tik vienas doras gyventojas ir vienas klano atstovas, laimi miestelio gyventojas.

Kaip gaunama EXP

Patirties taškai (EXP) gaunami pagal žemiau pateiktą meniu. Šie taškai išlieka tol, kol žaidėjas neišleidžia jų pirkiniams. EXP negali būti panaudota tą patį žaidimą, kai pelnytas.

Doras pilietis, nužudytas naktį, gauna EXP, lygų nakties numeriui.
Vampyras, nužudęs vilkolakį, gauna 3 EXP, nužudęs kunigą 5 EXP.
Vilkolakis, nužudęs vampyrą, gauna 3 EXP. nužudęs kunigą 5 EXP.
Bet kas, nužudęs vyšybalą, gauna 2 EXP.
Visi laimėjusieji gauna po 10 EXP.
Visi žaidusieji gauna po 1 EXP

Ką galima daryti su EXP

Už EXP taškus galima pirkti visokias gerybes (jų kiekis augs)

10 EXP: balso padvigubinimas. Vienam balsavimui galima "nusipirkti" papildomą balsą. Galima pirkti tik vieną balsą kiekvienam balsavimui. Deklaruojamas šis pirkimas dienos metu atvirai, tai įtraukiama į pariebintai rašomą balsavimo frazę. Mirę dori gyventojai balso dvigubinti negali.

20 EXP: kekšės nusisamdymas. Nakties fazės metu žaidėjas tai deklaruoja PMu ir nurodo žaidėją, į kurį taikosi. Jei pataikomą į veikėja, kuris turėjo veikti tą naktį, jo veiksmas nucounterinamas - personažui pranešama, kad jis atsisakė savo piktų kėslų, nesugebėjęs atsispirti pagundai apturėti gero sekso. Dieną neskelbiama, kas tapo kekšės sugulovu šią naktį. Mirę gyventojai šito veiksmo atlikti negali.

30 EXP: prikėlimas. Naudojama tik esant gyvam nekromantui. Meistrui nurodomas miręs žaidėjas, kurį meistras PMu paskelbia nekromantui. Šiam sutikus (vėlgi PM) žaidėjas iš ryto prikeliamas ir apie atliktus ritualus paskelbiama viešai. Jei nekromantas nesutinka prikelti, atgaunama 20 sumokėtos EXP. Pats nekromantas EXP už prikėlimą negauna. Per vieną partiją įmanomas tik vienas prikėlimas. Pageidaujamas prikėlimas deklaruojamas naktį, tai gali atlikti ir mirę veikėjai.

30 EXP: assassinas. Assassinas nužudo samdytojo nurodytą personažą, jei tik taikinys nėra saugomas asmens sargybinio. Assassino samdymas delaruojamas naktį PMu. Mirę gyventojai šito veiksmo atlikti negali.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Registruojuosi :lol:

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-02 17:12
Posts: 36
Location: Vilnius
As registruojuosi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
pakartoju registracija

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 18:58 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
vel reigistruojuos ir su savimi eilini karta sub-zero reginu

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 20:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
count me in


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
mane irgi iskaiciuokit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 22:05 
Offline

Joined: 2004-07-29 19:39
Posts: 114
i'm in


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 23:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
jungiuosi

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-11-25 23:32 
Offline

Joined: 2004-07-29 17:41
Posts: 83
Location: Siauliai
miaw

_________________
Xz Really Rulez


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited