Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 15:21

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page 1 2 3 4 58 »
Author Message
 Post subject: Karibai. San Chuanas
PostPosted: 2005-01-19 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Brigas „Don Fernandas“ prisišvartavo, vieno iš svarbiausių Ispanijai priklausančių miestų Karibuose, uoste. Kapitonas davė paskutinias komandas, o keleiviai ėmė lipti iš brigo ir dairytis aplink. Prie jų bematant prisistatė Ispanijos kareivis lydimas jauno negriuko, laikančio rankoje plunksną, rašalą bei popierius. Kareivis padavė kapšelį su pinigas, kurį laikė rankoje, negriukui, atsistojo prieš keleivius ir nusilenkes damoms tarė:
- Sveiki atvykę į San Chuaną, Jo Didenybei Karoliui //Charles// II, kuris iš Dievo malonės tapo Ispanijos karaliumi, miestą. Aš Jo Dienybės kareivis Pedras Alvedra. Kadangi Jūs atvykote brigu „Don Fernandas“, prašome sekti paskui mane, aš Jus nuvesiu tiesiai į gubernatoriaus rezidenciją. Salos valdytojas jūsų laukia.
Taip taręs, jis kažką brūkštelėjo ant popieriaus, kažką sumurmėjo negriukui ir šis nuskuodė į miestą, kiek įkabindamas. Pedras atsisuko į keleivius ir mostelėjęs ranka paragino:
- Nagi, eime.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-19 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
- A, mhm... malonu, Pedrai Alvedra, kad pats gubernatorius priims, bet kaip su visa manta? Gabenu daug man vertingu daiktu is Ispanijos, kuriu sitoje vandenyno puseje tikrai prarasti nenoreciau. Nenoriu palikti visos savo mantos be prieziuros, kuri yra labai svarbi ne tik man, bet ir Ispanijos siekiams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-19 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina pora centimetru pakelus sukneles padurkus, nusileidzia trapu i krantine ir apsidairo. "Ak, mazas miestelis, taip nepanasu i Tuluza ar Madrida. O kas tai? Koks juokingas paukstis!" - mergina pastebi kazkoki raudona tropiku pauksti, kuri matyt pritrauke uosto siuksles.

Po to pazvelgia i Pedra Alvedra //kas jis vis delto, kareivis ar karininkas? abejoju, kad gubernatorius siustu kareivi. skaitysiu, kad karininkas, jei ne, teks taisyti//, istiesia jam rankute:

- Malonu, pone Alvedra. Ar jus nepazistate mano brolio, Jose los Martinez'o, jo didenybes armijos karininko? Jis turejo mane pasitikti uoste. As jo taip seniai nemaciau. - ir Katrina sumirksi ilgomis juodomis blakstienomis // Jei reikia: Savoir-faire roll, acting roll, sex appeal roll :) //.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-19 23:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
Charlis Hudsonas vis dar budamas nekokios nuotaikos nenorejo nieko sakyti nes atrodo pravers burna ir jos isleks ugnis, nes taip troskino. Tad nuzvelge negriuka su beganciu kapseliu pinigu ir pagalvojo, kad jam pinigai dabar praverstu. Kiek pamastes pradejo zvalgytis ar nera cia kur kokios tavernos.

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Uta džiaugsmingai stryktelėjo iš laivo. Jos dėmesį patraukė uoste stoviniojant cirko artistų grupelė, matyt atvykusi į San Chuaną gastrolių. Uta instinktyviai žengė žingsnį atgal ir prisišliejo prei kitų laivo keleivių. Dar labiau gobtuvu pridengusi savo simpatišką veidelį ji klausėsi vyriškio su sąsiuviniu ir plunksna rankoje ir akies krašteliu sekė iš laivo krovinį kraunančius cirko akrobatus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Džonas, pamastęs, kad vistiek nėra ka prarasti, su visais savo daiktais-nedidele kuprine ant pečių seka paskui Pedro

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Pastebėjusi negriuko rankose pinigų kapšelį, Uta pamanė, kad jai jis labai praverstų... //picpocketing roll//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Pedras Alvedra //karininkas// pamojo ranka keliems netolise stovėjusiems kariams ir liepė nunešti keleivių bagažą į gubernatoriaus rūmus.

2 Raimondas
Karininkas atsisuko į Katriną//sex appeal roll made by 5//:
- Ponia, deja neturiu garbės būti pažįstamas su Jūsų broliu. Gal suteiktumėte man garbe Jus pakviesti į šį vakarą gubernatoriaus rengiamą puotą? Man būtų didelė garbė.

2 rolke
Čarlis Hudsonas pastebėjo taverną. Iš jos kaip tik išėjo pora girtų kaip pėdai jūrininkų. Virš durų buvo matyti iškaba skelbianti, jog čia ne bet kokia taverna, o "Butelio dugnas".

2 Masiania
Negriukas staiga pasisuko ir pamatė, kad Utos ranka siekia jo kapšelio su pinigais//pickpocket roll missed by 2//. Vaikas išsigando ir kažką šūktelėjo karininkui, tačiau šis kaip tik šnkėjosi su Katrina, todėl neatsisuko. Negriukas dar kartą dėbtelėjo į merginą ir murmėdmas sau panosėj kažką panašaus į "Viska aš papasakosiu. Gaila, kad dabar laiko neturiu..." nuskuodė.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina maloniai nusisypso Pedrui Alvedrai:

- Pone, aciu uz pakvietima. Su malonumu ji priimsiu, jei tik mano brolis sutiks. Man labai neramu, kad jis neatejo manes pasitikti. Eikime pas jo sviesybe gubernatoriu, gal jis zinos, kaip surasti mano broli Jose.

//Et, uzsimirsau, rasau ispaniskai, visi turbut zino, kad Jose tariasi Chose :) //

ir Katrina nueina su Pedru lengvai snekuciuodama apie ivykius Ispanijoje, San Chuano aukstuomene, keista Karibu juros salu gamta, nuobodzia kelione laivu ir taip toliau. :) //2 Aether: jei Pedras nori kalbeti apie ka nors konkreciai, galime atzaisti. As laikau, kad jam tiesiog idomu isgirsti apie naujienas Ispanijoje ir papasakoti apie San Chuana :)//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-20 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Pedras Alvedra dar kartą visus paragino ir ėmė šnekučiuotis su Katrina.
- Gerbiamoji Ponia, norėčiau Jūsų paklausti kaip gyvuoja Ispanija? Norėčiau išgirsti naujienų apie Kataloniją //2 Raimondas Katrina gali jei nori pasakoti, jei nori ne//. Mano gimtąjį kraštą. O čia San Chuane kol kas ramu. Tiesa sklando gandai apie gresiantį anglų antpuolį. O dabar gavau gubernatoriaus užduotį atvesti Jus. Prieš porą dienų karališkuoju galeonu atplaukė pasiuntinys ir kažką labai ilgai kalbėjo su gubernatoriumi. Tada ir gavau užduotį. Bet gi ne tai svarbiausia. Kaip praėjo Jūsų kelionė? Ar laive nepastebėjote nieko keisto?

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page 1 2 3 4 58 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited