Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 11:43

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Aether wrote:
- Norite sužinoti kokį žaidimą aš žaidžiu? Paprastą - gubernatorius paprašė, kad apsimesčiau Jūsų broliu. Kadangi visas miestas tik ir šneka apie nuostabios gražuolės atvykimą į San Chuaną, Jūsų greitas išvykimas neturėjo sukelti apkalbų, kurias galėjo išgirsti mūsų priešai. Gubernatorius siūlo Jums kartu su manimi vykti į Port Rojalį. Manau, kad galėtumėte mums šiek tiek padėti. Aš vykčiau su Jumis ir apsimesčiau Jūsų broliu. Tiesa padariau vieną klaidą, tačiau pasakykite aplinkiniams, kad Jūsų antras vardas Konsuela ir viskas bus tvarkoje.
Katrina pasaipiai ziuri i jaunuoli:

- Nesukelti apkalbu? Jus naivus. Apkalbos buna visada, ypac tokiuose mazuose miestuose.

- Ka jus su gubernatoriumi norite daryti Port Rojalije ir ka as turesiu daryti? Suprantama, man garbe - sis zodis pabreziamas, tik Chose nesupranta rimtai ar ironiskai - padeti Ispanijai, bet butu gerai zinoti daugiau smulkmenu.

- Konsuela mano trecias vardas, kuriuo mano mylimas brolis mane vadino vaikysteje - nusisypso Katrina.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-28 13:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Ramzis patraukė už terasos už kurios, jo turėjo laukti mergina.
- Kaip greitai Jūs atėjote, kaip tai malonu. Tikiuosi, kad pokalbis su gubernatoriumi praėjo gerai. Norėjau Jūsų paprašyti nedidelės paslaugos. Iš Jūsų laikysenos Pone, atlesikte, kuo Jūs vardu? Mano vardas Marija. Marija Gonsalez. Jūs kiek girdėjau esate mokytas žmogus, o man toks kaip tik ir reikalingas. Ar galiu Jumis pasitikėti, kad visą ką dabar pamatysite ar išgirsite laikysite didžiausioje paslaptyje?

2 Raimondas
Jaunuolis pasvarstė ir tarė:
- Apkalbos būna visada, bet kartais trunka kelias dienas, o kartais ištisas savaites. Visiems atrodys nuostabu, kad vos įkėlusi koją į San Chuaną mergina sutinka savo brolį. Nuostabu, tačiau neįtartina. Port Rojalyje Jums gali tekti, kartoju gali tekti pabendrauti su Anglijos karininkais ir jų šiek tiek paklausinėti, mums įdomių dalykų. Jums tikrai didelė garbė. O be to gubernatorius savo draugams yra dosnus.

2 Darkwind
Kaip tik tuo metu pokylių salėje kilo baisus triukšmas - viena iš damų apalpo, o jos nedidelio ūgio ir žiurkiškos išvaizdos vyras ėmė šaukti:
- Daktaro, ar kur nors yra daktaras? Maldauju, kur daktaras?

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-28 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
prie apalpusios damos skubiai pribego gal kokiu 24 metu jaunuolis. nors pagal rubus nelabai buvo galima priskirti prie aukshtuomenes ponu aplink, bet jo laikysena bei pasitikejimas savimi sudare kitoki ispudi.
"ash daktaras" garsiai pareishke jaunuolis su kiek juntamu anglishku akcentu. "atsitraukite prashyciau, duokite vietos"
//diagnostic roll, atatinkami veiksmai pagal juos itariu dama reiks tiesiog ishnest ir paguldyt kur daugiau shviezio oro//

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-28 22:13 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
- Malonu susipazinti, Marija Gonsalez, - Ramzis nusilenke, - as esu Ramzis Sebilio, negaliu tiksliai pasakyti ar tinku i jusu nurodytus kriterijus, bet tikrai pazadu, tokiai nuostabiai damai neatsisakysiu padeti. Del paslapties nesijaudinkite, jas saugoti moku.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-28 22:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina ziuri i samokslininka "broli" siek tiek susidomejus, bet kartu galvoje pasiepdama: "Samokslininkas vadinasi. Nespejo pradeti darbo, o jau lekia pas savo vada klausti ka daryti. Ir dar prie visu zmoniu. Su tokiu samokslininku pirma diena atsidursiu anglu laivo vienuteje."

Taciau atsako broliukui teigiamai:

- Gerai, sutinku. Tik atsiminkite, kad as dama ir savo reputacijos negadinsiu. Jei koks anglas bandys ka nors nesvankaus, jums teks mane ginti. Ir del savo kailio taip pat, nes jei neginsite, tai bet kas suvoks, jog nesate brolis, o tiesiog snipas, bandantis pasinaudoti grazia moterimi.

ir apsisukus, kad net sijonas susnarejo Katrina isejo is kambario, net neziuredama ar Chose seka paskui ja.

Sugrizus i pokyliu sale, Katrina apzvelgia susirinkusius. Pamaciusi Pedra Alvedra, ji tartum netycia eina taip, kad karininkas ja pastebetu ir pakviestu sokiui. // Carousing ar Savoir Faire rollas jei reikia///


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-30 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Darkwind
Jaunuolis tiksliai nustatė nualpimo priežastį //Diagnostic roll made by 6// ir išnešė damą kur gaivesnis oras. Ponia tuoj pat pradėjo atsigauti. Daktarui iš karto ėmė dėkoti jos vyras, o gubernatorus krenkštelėjo ir jaunuolį pasikvietė prie savęs.

2 Dox
Mergina įtariai apsidairė ir Ramziui į rankas padavė keistą žemėlapį, kuriame buvo pavaizduota sala, išmarginta įvairiausiais simboliais.
- Čia žemėlapis, kuri man paliko vargšas tėvelis.

2 Raimondas
Pedras neapsakomai apsidžiaugė ir pasiruošė šokiui. //Nereikia jokio rollo// Kaip tik užgrojo muzika, kuri buvo nutrūkusi dėl salėje kilusio šurmulio, Pedras nusilenkė ir viltingai pažvelgė į Katriną.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-30 18:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Ramzis nustebo:
- Zemelapis? Nuostabu, zemelapiai idomu, ir tai mano sritis. Bet kodel jus man ji duodate?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-30 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina atsistojo pries Pedro netrumpoje poru eileje. Uzgrojus pavano muzikai, ji padare reveransa, Pedras jai nusilenke. Poros pradejo sokti leta soki, labiau panasu i pasivaiksciojima, nei ugningus cigonu sokius. Bet zingsniukai, pasisukimai ir ranku gestai dave daug galimybiu flirtui. Zingsnis i desine, du zingsniai i kaire, apsisukti. Paduoti ranka partneriui. Zingsnis i prieki, zingsnis atgal. Paprasta ir kartu taip elegantiska. San Chuano aukstuomene aiskiai stengesi neatsilikti nuo Europos madu, nors sekti naujausius Versalio sokiu zingsnius buvo tiesiog neimanoma - jie keitesi kiekviena menesi. Katrina neatsiliko nuo kitu aukstuomenes damu skirdama demesi savo partneriui, kuris aiskiai buvo suzavetas merginos.

Pasibaigus sokiui, Pedras padekojo savo damai ir palydejo ja prie stalo.

- Jus toks pats puikus sokejas, kaip ir pasakotojas, don Pedro - atsake mergina. - Gal galite man dar papasakoti apie San Chuano ivykius ir zmones. Noriu kuo greiciau susipazinti su vietiniais zmonemis. Ar jus esat buves Port Rojalyje? Kas tai per miestas? Man visa tai taip idomu. - vel suvirpejo ilgos Katrinos blakstienos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 10:29 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
Jaunuolis priejes prie mero lengvai nusilenke
"Garbe buti jusu kompanijoje senjore gubernatoriau" pasake vaikinas //savoire fair roll// "leiskite prisistatyti, mano vardas Robertas Delakroi. Shiuo metu keliautojas ir gydytojas. "

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
- Matote, pone, aš nelabai mokyta ir suprasti žemėlapius man ganėtinai sunku. Jeigu Jūs turėsite laisvo laiko ar galėsite jį panagirnėti? Man tėvelis sakė, kad čia sala ir ji yra netoli Port Rojalio.

2 Raimondas
Port Rojalyje nebuvau,- tarė Pedras,- sako, kad baisus miestas. Vien piratai, lošimai, vagystės, žudymai - daug kas sako, kad jo dienos suskaičiuotos. Viešpats neapsikęs. Gal dar norite pašokti? Man taip malonu. Beje, gal galėčiau sužinoti ką su Jumis kalbėjo gubernatorius?

2 Darkwind
- Atleiskite, Pone, tačiau man pasirodė kad Jūs puikus gydytojas, - tarė gubernatorius //savior fair roll made by 5//,- aš turiu sunku ligonį. Gal malonėtumėte jį aplankyti?

//Jei sutinki einat į kalėjimą.//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited