Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 20:37

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 68 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-25 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Uta džiagsmingai čiupo maistą ir gėrimą iš sargybinio rankų. Godžiai patraukė iš butelio vyno ir, nors jis pasirodė ganėtinai prastas, tačiau tokiomis sąlygomis gauti geresnio ir negalėjai tikėtis. Padavė butelį Čarliui (jis tikrai nusipelnė - tokie randai tai nejuokas!), atsilaužė vištos sparnelį, duonos ir, maistą padėjusi prie kitų kompanijonų, ėmė čiaumoti savo dalį.
"Kitąkart hipnotizuojant reiks būti atidesnei", pagalvoji ji kramtydama vištieną. Niam niam. Čept. "Gerai, kad šįkart negavom tik žemėlapio. Reiks pasistengti geriau prisiminti močiutės pamokas." Čept čept.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-25 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
Pasiulius Utai vyno, Сharliui is laimes akys suzybejo, tai lyg buvo jo dienos tikslas, nes nuo pat ryto jis nieko negavo isgerti, o burna gi taip dziovino. Padekojas utai, jis ciupo vyna ir gobsiai pradejo lakti, bet prisimine, kad jis ne vienas cia, truputi susigedes, padejo vyna atgal, ciupo vistos slaunele ir eme valgyti bandydamas kalbinti uta.

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-25 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Netoli Ramzio stivėjo keli muzikantai, kurie savo instrumentus laikė paruošę ir laukė gubernatoriaus ženklo. Pats gubernatorius kaip tik pamatė Ramzį ir mostu leido suprasti, kad nori su juo pašnekėti, tačiau tuo pat metu, moteriškas balsas į ausį sušnibždėjo:
- Ar galite man skirti minutėlę, aš norėčiau Jūsų šio to paprašyti.
Kalbėjo aukšta, juodaplaukė gražuolė. Jos suknelė buvo iš nuostabios tamsiai raudonos spalvos. Ji su viltimi pažvelgė į Ramzį.

2 Raimodas
Jaunuolis pažvelgė į Katriną:
- Konsuelą, nejaugi negalite įspėti kas aš? Man buvo pranešta, kad puotoje dalyvaus ir mano sesuo. Aš Chosė. Kaip laikaisi? Kaip namai? Kad tu žinotum kaip aš pasiilgau Ispanijos...

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Last edited by Aether on 2005-01-26 19:59, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-25 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Ramzis atsistojo is savo vietos, suraukes kakta paziurejo i uzkalbinusia moteriske, nustate bejausmi veida, stengdamasis neparodydyti, kad susidomejo, ko moteriske norinti:
- Atleiskite, senjorita, vardo deja jusu nezinau, taciau kaip tik siuo momentu einu susitikti ir aptarti reikalus su gubernatoriumi, - Ramzis skubotai nusilenke, vel issitieses tese, - taciau negaliu ignoruoti ir jusu demesio, gal galime po valandeles susitikti terasoje ir aptarti jusu prasyma? - besisukdamas i gubernatoriaus puse, paziureti ar labai sis nekantrauja, ir gestu parodydamas i uz lango esanti dideli balkona, pasiule Ramzis tuo paciu klausiamai pazvelgdamas i pasnekove.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-26 2:13 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Aether wrote:
Jaunuolis pažvelgė į Katriną:
- Konsuelą, nejaugi negalite įspėti kas aš? Man buvo pranešta, kad puotoje dalyvaus ir mano sesuo. Aš Chosė. Kaip laikaisi? Kaip namai? Kad tu žinotum kaip aš pasiilgau Ispanijos...
///Detect Lies rollas ant Chose zodziu///

- Ak, taip, kaip as galejau uzmirsti savo broli. - tik labai pastabus zmogus galejo pastebeti ironija Katrinos balse. - Chose, su malonumu tau papasakosiu viska. Eikime kur nors pasisneketi, kad mums niekas netrukdytu.

///Kai Chose sugrizo pasikalbejes su gubernatoriumi:///

Katrina su Chose nueina i Katrinai paskirta kambari //ar viena is tusciu gubernatoriaus rumu kambariu, jei Katrinos kambarys per toli///. Cia mergina atsisuka i broli ir paklausia:

- Sakykite atvirai, koki zaidima zaidziate? Ar tai gubernatoriaus planas? Ir kokia mano role jame?


Last edited by Raimondas on 2005-01-27 21:39, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-26 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Senjorita nusišypsojo ir atsiprašė:
- Atsiprašau, Pone, kad Jums sutrukdžiau. Atleiskite, man, aš tikrai nežinojau. Aš žinoma palauksiu ir daugiau Jūsų nebetrukdysiu. Lauksiu terasoje.
Gubernatorius Ramziui tiesiai šviesiai išklojo savo pasiūlymą:
- Ką gi. Kiek žinau mokatė naudotis matavimo instrumentais, o man kaip tik reikia tokio žmogaus. Norėčiau, kad Jūs sutiktumėte, žinoma už neblogus pinigus, plaukti į Port Rojalį ir atlikti ten keletą matavimų. Kaip žinote tokie duomenys Admiralitetui labai svarbūs.

2 Raimondas
Katrina pastebėjo, kad Chosė šiek tiek nervinosi, o jo akys nervingai lakstė. //Detect Lies roll made by 4// Išgirdęs Katrinos pasiūlymą jaunuolis kiek pasimetė, tačiau greitai atitoko ir tarė:
- Prašau minutėle palaukti aš tuoj.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 2:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina isdidziai linkteli savo "tuoj" broliukui ir apzvelgia sale, tarytum visai nekreipdama demesio, ka gi jis "tuoj" daro. Bet is tikro atidziai seka, ka gi jaunuolis darys. //Vision roll, hearing roll ir visi kiti reikalingi pajutimu rolai :) //


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Ramzis kiek nustebo tokiu gubernatoriaus tiesiskumu, taciau "megstu zmones, kurie be reikalo burnos neausina" apsidziauge:
- Por Rojali? Skaiciavimus? Esu tikrai sudomintas ir sakote nebloga uzmokesti siulote, gal galite gubernatoriau konkreciau apsviesti apie padeti? - susidomejusiu zvilgsniu pazvelgia. Ar yra aplinkiniu zmoniu, ar kokiu salia stovinciu asmenu be Ramzio ir Gubernatoriaus, kurie galetu girdeti pokalbi ir taip prversti gubernatoriu ka nors nutyleti?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Raimondas
Katrina puikiai matė, kad Chosė nuėjo prie gubernatoriaus. //Vision roll made by 9// Taip pat šiek tiek pasistengusi galėjo girdėti ką jaunuolis sakė salos valdytojui //Hearing roll made by 3//
- Ji man siūlo nueiti ir pašnekėti į atskirą kambarį. Ką daryti?
- Sutik ir pasakyk ko mums iš jos reikia.
Chosė grįžo prie laukiančios Katrinos, pakeliui dar atsigėrė ir tarė:
- Ką gi galime eiti. Atsiprašau, kad priverčiau Jus laukti. Tiesiog buvau labai ištroškęs.
Kambaryje jaunuolis atsisuko į Katriną:
- Norite sužinoti kokį žaidimą aš žaidžiu? Paprastą - gubernatorius paprašė, kad apsimesčiau Jūsų broliu. Kadangi visas miestas tik ir šneka apie nuostabios gražuolės atvykimą į San Chuaną, Jūsų greitas išvykimas neturėjo sukelti apkalbų, kurias galėjo išgirsti mūsų priešai. Gubernatorius siūlo Jums kartu su manimi vykti į Port Rojalį. Manau, kad galėtumėte mums šiek tiek padėti. Aš vykčiau su Jumis ir apsimesčiau Jūsų broliu. Tiesa padariau vieną klaidą, tačiau pasakykite aplinkiniams, kad Jūsų antras vardas Konsuela ir viskas bus tvarkoje.

2 Dox
Aplink stovyniavo keletas karininkų, kurie gyrėsi savo nebūtais žygdarbiais. Ramzio ir valdytojo pokalbį staiga nutraukė kažkoks jaunuolis. Gubernatorius su juo persimetė keliais žodžiais ir vėl atsisuko į Ramzį:
- Darbo detales aptarsime kiek vėliau,o užmokestis bus vertas kelių metų paprasto darbo. Atleiskite,- ir gubernatorius nuėjo.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 19:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
- Va tai stai, - nustebo del tokio gubernatoriaus elgesio Ramzis, - ka gi turesite atleisti ir man, ponai, - pazvelge i kitus salia jo buvusius vyriskius (tuos pagyrunus :) ) ir pasisalino. Nuejes paeme vyno taure, isgere gurksni ir vis dar galvodamas apie gubernatoriaus pasiulyma ir toki keista elgesi patrauke link terasos.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 68 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited