Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 10:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 21:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
- Zemelapis apie nezinia ka, - aisku, - matau sioje vietoje jus nejaukiai jauciates, gal sutiktumete iseiti su manimi pasivaikscioti i soda, kur butu maziau akiu ir ausu, galetumet issamiau papasakoti ka jusu tevas pasakojo apie zemelapi ir pasakytumet kodel nutaret pasirinkti butent mane, - Ramzis letai pasisuko sonu ir istiese merginai sulenkta ranka, tada garsiau leptelejo, - toki grazu vakara butu nuodeme nepasivaikscioti menesienoje.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 1:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
"Senjore gubernatoriau, ash dar niekada neatsakiau savo paslaugos ligoniui. Mielai padesiu, jei tik istengsiu" manieringai atsako Robertas
nors kai supranta kad keliaujama i kalejima visgi kiek atsargiai pasiteirauja, ar ne keistoka vieta ligonio laikymui....

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 2:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Aether wrote:
-Port Rojalyje nebuvau,- tarė Pedras,- sako, kad baisus miestas. Vien piratai, lošimai, vagystės, žudymai - daug kas sako, kad jo dienos suskaičiuotos. Viešpats neapsikęs.
- Ach, kaip baisu! Deja, man teks su broliu plaukti i Port Rojali. Gal mus apsaugos Ispanijos karuna. Tie barbarai turi i ja atsizvelgti, argi ne taip?
Quote:
Beje, gal galėčiau sužinoti ką su Jumis kalbėjo gubernatorius?
- Deja, dar neturejau garbes pasisneketi su jo sviesybe. Jis turbut labai uzsiemes. Zinote, valstybiniai reikalai ir San Chuane valstybiniai reikalai. Noreciau jam padekoti uz puikia puota.
Quote:
Gal dar norite pašokti? Man taip malonu.
- Dekui, don Pedro. Galbut veliau. Gal jus man pristatysite kitus puotoje dalyvaujancius zmones? Jus gi cia visus pazistate.

ir Katrina diskretiskai pradeda apziurineti kitus gubernatoriaus svecius.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 13:17 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Marija kiek sutriko, tačiau greitai apsisprendė ir išėjo su Ramziu pasivaikščioti. Sodas buvo gražus - įvairiausių formų medžiai bei krūmai suteikė jam paslaptingumo, o mėnulio šviesa švelniai apšvietė miegantį sodą.
- Mano tėvelis labai dažnai plaukiodavo jūromis,- pradėjo pasakojimą mergina,- ir iš paskutinės kelionės parsivežė šį žemėlapį. Po poros mėnesių jis mirė, o aš likau našlaitė. Apie žemėlapį težinau tiek, kad jis rodo salą, esančią netoli Port Rojalio. Čia tarnaujanti įgula nėra patikima, o Jūsų veidas tiesiog neleido pagalvoti, kad galėtumėte apgauti vargšę našlaitę. Jeigu Jums kada nors tektų plaukti į Port Rojalį, ar sugebėtumėte rasti šią salą?

2 Darkwind
//Veiksmas persikelia į kalėjimą.//

2 Raimondas
- Dauguma šių žmonių,- pradėjo Pedras,- karininkai arba turtingi plantatoriai. Nieko įdomaus. Nebent tas vyriškis. Tas, kur stovi prie lango. Tai senas jūrų vilkas. Netarnauja jokiai šaliai, tačiau yra geriausias visų laikų jūrininkas, kuris plaukiojo tarp Port Rojalio ir San Chuano. Jeigu norite galiu Jus su juo supažindinti.
Jūrų vilkas vilkėjo seną, nublukusį švarką ir susimąstęs žvelgė pro langą. Jo akys buvo suktos, o tai be abejonės rodė, kad jis ne tik gerai valdo laivą, bet ir moka apgauti nieko neįtariančius keleivius.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
//Aether gal galeciau ir zemelapi pamatyti :)//
- Zemelapi, butinai isstudijuosiu, dabar, manau, nepalankus metas, ta daryti. Bet tikrai patikrinsiu tai ka nurodo zemelapis, - Ramzis letai ikvepe tyro oro, pazvelge i mergina ir tese, - O kur as jus galeciau surasti, jkus pasirodete taip is niekur, as net neisivaizduoju, jei ka surades grisciau kur jusu ieskoti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 22:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
Atejas i puota, Charlis nepuole iskart prie stalo, mat buvo sotus po utos vaisiu. Sejp Charlis buvo megdavo vakarelius,bet cia jis jautesi nejaukiai. pradejo zvalgytis ar nera cia kokio lengvo grobio, gal koks turtingas veikejas bus lpadaugines./vision roll jei reikia/

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
- Mane visada galite surasti netoli prieplaukos. Žinote kur yra "Butelio dugnas"? Mano namas tiesiai už jo. Man jau laikas,- tarė Marija Gonsalez,- ir pabėgo, palikdama Ramzį su žemėlapiu rankoje.

2 rolke
Žinoma keletas senų karininkų stovėjo šiek tiek apsavaigę, o keletui jaunesnių kareivių pynėsi kojos.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 21:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Ramzis taip ir liko stoveti galvodamas, kad taip net ir nespejo atsisveikinti. Betnusprendes, kad vakaras jau vis tiek greitai baigsis nuejo i mene isgerti paskutines taures vyno.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Katrina zvilgteli i juru vilko puse.

- Juru vilkas? Jis turbut patyres daug nuotykiu, surades daug lobiu. O, taip, tai idomu. Aciu Pedrai, prasau pristatykite mane jam.

ir mergina praktiskai nutempia Pedra prie jurininko.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Dox
Ramzis nuėjo į salę, išgėrė paqskutinę taurę vyno ir kadangi nieko įdomaus nevyko, nuėjo į savo kambarį. Kambaryje degė žvakė, o ant stalo gulėjo popieriukas su užrašu:
"Senjore,
Prašau rytoj, iki vidurdienio žemėlapį, kurį Jums perdavė Marija Gonsalez atnešti į "Butelio dugną". Ten turėsite jį prtivirtinti po arčiausiai durų esnčiu stalų.
Tikimės, kad būsite supratingas ir mūsų paklausysite."

2 Raimondas
Jūrų vilkas kostelėjo ir sunkiai dūsuodamas tarė:
- Malonu su Jumis susipažinti. Aš Armanas Končesas. Ar Pedras Jums pasakojo, kad man kartą išgelbėjo gyvybę? //Pedras nuraudo.// Rytoj išplaukiu į Port Rojalį. Gubernatorius sakė, kad turėsiu svarbių keleivių. Įdomu kas jie tokie. Dabar sunkūs laikai. Piratai niekeno nevaržomi siaubia pakrantes ir jūras. Ech...,- atsiduso jis.
Tuo metu prie vieno iš stalų kilo baisus triukšmas, nes stalui nulūžo koja, o kitame salės gale šmėštelėjo kažkoks šešėlis.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 73 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited