Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 12:37

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 13:03 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Masiania
Sargybinis sumurmėjo:
- Nežinau ar jūs į Port Rojalį keliausit, ar kur kitur. Gubernatorius man nieko nesakė apie jus.
O beprotis gailiai sumirksėjo ir tarė:
- Port Rojalis? Neplaukit ten, juk ta sala ne taip jau toli... nuo varvančio vaško. Ten jo tiek daug... Geltonas, blizgantis... Tikrai vertas kailio ant uodegos...
Ir kalinio murmėjimas virto pratisu mykimu.

Beeinanat iš kalėjimo, pire vartų, trys jau nebe kaliniai sutiko skubantį gubernatorių su kažkokiu jaunuoliu.

//Dabar Masiania, rokle ir euphorbium rašys į puotos temą.//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Pamačiusi ateinant gubernatorių Uta užsidėjo gobtuvą ir tvirčiau susisupo į apsiaustą. Pamačiusi, kad sargybinis eina neatsisukdamas, ji žengė žingsnelį atgal ir greitai pasuko už kalėjimo kampo /Stealth roll/
jeigu pavyko:
Sienoje matėsi vienintelis nedidelis langelis. Uta prigludo prie sienos ir ėmė laukti kol pasirodys gubernatorius su savo palydovu.
Kai jie pagaliau atėjo, ji įsiklausė /hearing roll/ ir pro langelį pažvelgė į tamsą /vision roll/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Darkwind
Gubernatorius atvėrė vartus ir pirma savęs įleido gydytoją. Nuvedė jį prie kameros, kurioje gulėjo žmogus. Kalinys gailiai mykė.
- Jį mums atvedė iš vieno laivo. Jūreiviai sakė, kad jį rado vidury jūros plūduriojantį ant nedidelio plausto. Deja, atrodo, kad jam pasimaišė protas, ir mes nežinome kaip jam padėti. Galbūt Jūs...
- Cha, kelmai kelmuoti,- užklykė beprotis,- o ant tų kelmų dūmai rūksta.

2 Masiania
Sargybinis Utos laimei nieko nepastebėjo //Stealth roll made by 6// ir net nesugalvojo pažiūrėti ar jį tebeseka visa trijulė. Prigludusi prie langelio Uta ir matė, ir girdėjo viską vyko viduje. //Hearing roll made by 3, Vision roll made by 2//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 14:26 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
"hmm" numykia Robertas "zinoma, ash pasistengsiu jam padeti... visgi man rodos kad ji kankina ne kuno o sielos liga, o ju gydyti, deja neturiu nei ziniu nei galimybiu. cia gali labiau kunigas padeti. jei galite nushvieskit situacija, kaip ir kur jis buvo rastas? gal nustatete kas jis, ar kokiam laivui priklause? man tai panashu i suduzusio laivo auka, susirgusia sielos liga del bado ir troshkulio, nors tai ganetinai retas atvejis..." taip kalbedamas jaunuolis uzsiima darbu.
//pirmiausia diagnostic roll paziureti del fiziniu pazeidimu(ypac galvos srityje, taip pat del ishsekimo, panashiai (ish ko butu galima datyti kazkokias ishvadas) o po to ko gero psichology default... nemanau kad dar kas nors daugiau imanoma kuo nors pacientui padeti. bandau ji ishkvosti del to ish kokio jis laivo, kas laivui nutiko, ir pan.//

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 19:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Darkwind

Jaunuolis apžiūrėjo ligonio galvą ir ant pakaušio pastebėjo keletą senų kraujosrūvų. Tačiau sprendžiant iš jų dydžio, jos neturėjo turėti įtakos psichinei kalinio būkei. Robertas bandė ligonio šio bei to klausinėti, tikėdamasis sužinoti apie jo psichinę būklę, tačiau beprotis šoko link gydytojo tvirtai sugniaužęs kumščius. //Psychology critcal failure// Visa laimė, kad jo kojos buvo tvirtai prirakintos ir jis negalėjo pasiekti nei salos valdytojo, nei daktaro.
- Oho!,- šūktelėjo gubrnatorius,- dabar suprantate kodėl jį laikome čia? Kaip manote, kas jam galėtų būti? Jis tikrai daktaro vertas egzempliorius.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 1:00 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
Robertas, nesitikejes tokio agresijos protrukio net atshlyja.
- Kaip jau sakiau,- negarsiai prataria jis, nenoredamas erzinti ligonio dar labiau - sielos ligos - ne mano specializacija... zinau, kad nuo stipriu galvos traumu gali apimti pamishimas, bet pacientas tokiu traumu neturejo, kiek galiu spresti ish apziuros, taigi shitai netinka. Esu girdejes kad nuo bado ir troshkulio zmones kiek kvankteleja, nors asmenishkai su tokiu atveju susidures nebuvau. jis labai buvo ishsekes kai ji radote? taip pat yra tikimybe susirgti sielos liga del kokiu nors stipriai sukretusiu ivykiu - masines zudynes, brangiu zmoniu ziauri mirtis arba kazkas tikrai labai kraupaus... bet ir velgi asmenishkai su tuo susidures nesu. jei ligonis buvo neishsekes del bado ir troshkulio, kai ji radote, tai reishkia paskutine mano hipoteze lieka vienintele teisinga. o tam reiktu daugiau suzinoti apie tai kas jis ir kaip ten atsidure.... jei norite ash dar galiu pabandyti pakalbeti su juo, bet bijau kad man nepavyks ishgauti ish jo ka nors daugiau. dar esu girdejes kad sielos ligas sukelia apsedimai, juodoji magija ir panashus dalykai. Cia tikrai jau ne mano sritis. Jei tai yra tiesa - tai cia jau kunigu darbas... Apgailestauju kad negaliu labiau padeti...
//jei gubernatorius primygtinai pageidauja - dar vienas psychology roll su atitinkamais minusais. Robertas tiesa pasakius nesiverzia apklausineti beprocio, kad jo dar labiau neuserzinti ir nepaskatinti kokiam neapgalvotam poelgiui kaip kad savizudybe//

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Uta stovėjo prisiglaudusi prie langelio ir stebėjo, kas vyksta kameros viduje. Jokių ją domonančių dalykų neišgirdo, tad toliau laukė įtempusi klausą. Cirke buvo mačiusi įvairiausių keistuolių, tačiau šiame kalinyje buvo ne tik pamišimas bet ir kažkokia didžiulė paslaptis, kuri taip ir domino merginą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 Darkwind
-Jį rado netoli Port Rojalio. Nebuvo jis labai išsekęs, tačiau žinoma nebuvo ir per daug sveikas. Daugiau aš pats nieko nežinau. Laivas, kuris jį rado, vos atvykęs išplaukė iš San Chuano.
Gubernatorius nusprendė nebevarginti svečio, todėl pasiūlė jam kambarį, kuriame šis galėtų pernakvoti.
- Tiesa, ar nenorėtumėte padaryti man paslaugos? Žinoma gerai apmokamos. Matote keli žmonės vyksta į Port Rojalį, o laive nėra daktaro. Tad jeigu Jūs galėtumėte aš su malonumu suteikčiau Jums šią galimybę.

2 Masiania
Uta bandė pamatyti kažką daugiau, tačiau tolumoje pasigirdo tarytum atodūsis, o gal tai buvo tik vėjo stūgsmas ar vaizduotės vaisius. Debesys aptraukė dangų, o bangos tolumoje ritosi viena per kitą ir girdėjosi tik silpnas jų mūšos aidas.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-04 0:18 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 17:15
Posts: 465
Location: Klaipėda
- Ko gero lieka tik ziauriu ispudziu arba ishsekimo hipotezes tada... - nutese jaunasis gydytojas - Jusu svetingumas daro man garbe senjore. Kadangi shio metu neturiu rimto uzsiemimo, tai mielu noru uzimsiu jusu siulomas laivo gydytojo paslaugas. Jei galite papasakokit placiau apie ta kelione.
Ir jaunuolis su gubernatoriu shnekuciuodamiesi letai patraukia pokyliu sales link.

_________________
People are divided into two groups: those, who divide people into groups and those who don't.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-04 14:44 
Uta pamažu nutipeno jiems iš paskos apmąstydama kiekvieną išgirstą žodelį.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited