Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 0:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2005-01-26 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Nuo šiol kalinių nuotykiai čia.

//Paklausiau euphorbium :) //

2 rolke, euphorbium & Masiania
Sargybinis ramiai prisėdo prie staliuko ir ėmė snausti. Pro miegus niurnėjo kažką panašaus į:
- Puota... O man darbas...
Žinoma kalėjime buvo ne viena kamera. Ktioje kameroje sėdėjo vyryškis. Jo ilgi tamsiai juodi plaukai siekė liemenį, o ant rankos puikavosi tatuiruotė. Ausyse kabojo po vieną didelį auskarą. Nepažįstamasis kreipėsi į tris puotaujančius kalinius:
- Ar žinote, kad yra sala kur mano plaukai auga ant nosies? Joje galima taip praturtėti palmių lapais... Bet ten...
Jo kalba nenutrūko, tačiau taip pritilo, kad ją būtų galėjęs išgirsti tik labai gerą klausą turintis žmogus. Kalinys ėmė ritmiškai linkčioti ir jo murmėjimas tapo dar padrikesnis, o sargybinis pradėjo knarkti.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-26 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Uta su Čarliu aptarinėjo kelionę laivu bei mažus nesusipratimus uoste, kai išgirdo kažkokias sapaliones. Kadangi klausa niekad nesiskundė, išgirdo kažkokio pasakojimo nuotrupas ir įsiklausė (stengdamasi nekreipti dėmesio į sargybinio knarkimą). "Šššššššššššš...", sušnabždėjo kameros draugams /Hearing roll/ ir pabandė įsižiūrėti į tamsoje skendinčią keistuolio kamerą /Vision roll/.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-27 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Uta įsiklausė į bepročio murmėjimą ir šį tą nugirdo: //Hearing roll made by 3//
- Ką jūs sau manote, jie nežino tokios salos. Nors tai jiems turbūt tik į naudą - neapžels kojos. Jie mane aišku pričiupo. Ir ką jūs sau galvojat? Pražydo. Nuostabiais žiedais, bet ne jų man reikėjo. Oi ne jų... Man reikėjo visai ko kito..., - čia beprotis karktelėjo ir pažvelgė į įdėmiai besiklausančią Utą,- o tu čia ko spoksai? Niekad nematei barzdos ant pakaušio su dantimis?
Kalinys nusisuko į sieną, susiėmė rankomis galvą, sudejavo ir krito paslikas ant grindų. Netoli jo ant dulkių buvo išraižyti //Vision roll made by 5// apskritimai, trikampiai bei kvadratai. Tiesa, jie buvo nedideli, tačiau galėjo pasirodyti keista, kad koks nors beprotis juos taip tiksliai nubrėžtų.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-28 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
PAStebejas Utos skarbu zvilgsni, Charlis taip pat pradejo ziureti i tapacia vieta, //Vision roll//

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-30 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Uta nusibraižė tokius pačius ženklus savo kameroje ant grindų ir sušnibždėjo keistąjam kaliniui :"Tu ten buvai? Kodėl mums pasakoji apie tai?"
"Nežinau, ar jis trentas, ar kaip tik labai gudrus. Ką nors dar be šių ženklų jo kameroje dar pastebėjai?", ji pakalusė Čarlio.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-30 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Čarlis kad ir kaip stengėsi prieblandoje, jam niekaip nesisekė //Vision roll missed by 3//
Kalinys staiga pašoko:
- Tu manęs klausi? Manęs? Taip aš ten buvau. Nematai, kad mano ausys gauruotos?,- žinoma ausys gauruotos nebuvo,- O jum tai pasakoju tam, kad žinotumėt ir būtumėt atsargus, nes kitaip ums medus iš nosies ims varvėti...
Tuo metu koridoriuje pasigirdo žingsniai. Pasirodė kareivis, kuris iš karto pažadino miegantį sargą.
- Tu ką išprotėjai? Miegoti, kai tavo eilė juos saugoti.
Karys pasisuko į kalinius ir paklausė:
- Gubernatorius prašė paklausti ar jau galite duoti atsakymą.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 3:20 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-11 15:04
Posts: 257
Location: Vilnius
Carlis utai pasake , kad nieko negali isziureti :(
paklausus sarguj apie apsisprendima. Carlis paklause, o kai mes ivykdisim tai ka praso Gubernatorius, po uzduoties mes vel grisim i situos 'jaukiuosius' kambarius?

_________________
ROLKEžmogus,1 levelis. 0/35exp.
DAIKTAI-dvirankis kardas.2,0kg. , skydas.1,5kg. , dageris 0,2kg, mažas lankas 0,5kg.
PINIGAI-0 auksinių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 16:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Galėjau duot atsakymą dar vakar - as sutinku

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-31 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
2 rolke & euphorbium
-Ką gi, galite eiti su manimi. Manau, kad išalkote, todėl aš Jus nuvesiu į puotą,- tarė karys.

2 Masiania
-Na, o Jūs ponia,- kreipėsi į Utą sargybinis.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-01 12:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
"Gerai jau gerai", sumurmėjo Uta. "Tebūnie Port Rojalis. Koks skirtumas kur keliauti?" ir nusekė paskui sargybinį.
Eidama pro keistojo kalinio kamerą sušnibždėjo: "O kur ta sala? Kokias paslapitis ji slepia? Ką gubernatorius sumanė?"


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited