Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
//Aether, kažin kaip nuo pat pradžių man kyla įtarimas//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
-Jonai, kiek gi galima tavęs laukti?-nerimastingai niūniavo Cicis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 14:26 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
//
John_Cookie wrote:
Nu ka as galiu pasakyti.Man patinka zaidima stebeti ir laukti.Bet tai nereiskia kad as kazkuo blogas
O jeigu visiems patiktų stebėti ir laukti, gautusi tobulas žaidimas, kai niekas nepostina, nebalsuoja, o tik skaito vienintelį GM'o pranešima, kad prasideda žaidimas? Turbūt, kad būtų įdomu. Bent jau balsuojant manau reikėtų ką nors parašyti. Bet dabar ne apie tai.

Norėjau paklausti kokie argumentai baluojant prieš mane? Tai, kad aš išdėsčiau savo nuomonę bei bandžiau kažką mąstyti? Gali būti, kad vampyras sužaidė gudriai nužudydamas dox'ą, bet gali būti, kad ne. Tai tėra mintis iš kurios galima išvesti, kad John_Cookie kaltas arba nekaltas. Abu atvejai įmanomi. Tai tėra faktas, prie kurio neprirašiau savo nuomonės. Kiekvienas tegul interpretuoja savaip. Svarbu surinkti, kad ir silpnus ar neįtikėtinus argumentus, bet nors bandyti mąstyti ir ieškoti galimo vampyro.
John_Cookie wrote:
ir manau i zaidima reikia inesti spelioniu o ne be prasmiskai bandyti kazka ismastyti
Aha, tarkim, kad yra balsavimas diena. Lieka 11 žaidėjų, o balsuojama sp[ėjant. Galimybė patikyti į vampyrą (ir tai jeigu jų yra keturi) yra lygi 4/11, o tikimybė pataikyti nę į juos 7/11. Paprasta matematika. Be to matėm kaip vieną kartą spėjai, kad kaltas euphorbium ir vyšybala paliko žaidimą. Taip, kad loginins mąstymas padeda labiau negu gryna intuicija. Aišku, kad jos irgi reikia, tačiau pasikliovimas vien ja gali kainuoti brangiai. Nes sumažinamas įtariamųjų ratas, padidėja tikimybė, jog bus pataikyta į vampyrą.

Ačiū už dėmesį!//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
//heheh :) kažkaip nepakeičiau nuomonės dėl Aether, bais jau dažnai jis pataikydavo į dorus piliečius. Ir ne tai, kad pataikydavo, bet ir kitus paagituodavo :)//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
//
Shapeshifter wrote:
//heheh kažkaip nepakeičiau nuomonės dėl Aether, bais jau dažnai jis pataikydavo į dorus piliečius. Ir ne tai, kad pataikydavo, bet ir kitus paagituodavo //
Taip prisipažįstu, kad pataikiau į dorus piliečius. :) Bet:
1. Shapeshifter postas buvo labai keistas ir iš karto tarsi metantis nuo savęs kaltę. Beje, jį pirma pasiūlė Masiania, o ne aš :P
2. Kestas pats pirmas už mane balsavo.
3. Euphorbium buvo visų pirma ne doras, o vyšybala. Už jį aš balsavau, nes rinkausi tarp John_Cookie ir euphorbium. John_Cookie buvo sumuštas, todėl pasirinkau euphorbium. (Beje, kai aš tada argumentavau, kodėl nebalsuoju prieš John_Cookie, jis nieko prieš neturėjo :) )
Lyg ir viskas bebalsuojant daugiau niekas išmestas nebuvo.
Apie agitavimą. Manau, kad jeigu turi kokių nors minčių, tai reikia jomis pasidalinti, o ne laikyti jas užspaudus. :) Galbūt bendras mąstymas ir privestų prie teisingų išvadų, tačiau norint tai pasiekti reikia, kad visi reikštų savo nuomonę.
Ačiū už dėmesį dar kartelį.//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
//teisiniesi vadinasi kaltas, hehe :)//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 17:59 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Shapeshifter wrote:
//teisiniesi vadinasi kaltas, hehe //
Dažniausiai užpuolus nekaltąjį jis taip pat teisinasi, kaip ir kaltasis. :)

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Aether wrote:
Dažniausiai užpuolus nekaltąjį jis taip pat teisinasi, kaip ir kaltasis. :)
//Aether sakinio struktūra man primena bandymą paaiškinti, kodėl jis ir jo žaidimo taktika panaši į nekalto (doro) piliečio. Kažin kodėl neįžvelgiu tame tvirto tikėjimo savo teisumu, o dar ir balsas pasiliekamas paskutinei akimirkai, tarsi saugantis, jog gali prireikti jį dvigubinti ar trigubinti, o gal dar ir nukreipti prieš tinkamą žaidėją baiminantis, kad neduokdie, to padvigubinto ar patrigubinto nepakaks, jei prieš patį Aether susidarys bent 3,5. Esu įsitikinęs, kad jei prieš Aether balsuotų absoliuti dauguma likusių žaidėjų, Aether pasirinktų balsuoti už John_cookie, bei atrastų papildomų argumentų tokiam pasirinkimui pagrįsti.//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Tai ką aš dabar turiu rašyti visada, kad aš doras pilietis? Taip kabinėkimės prie sakinio struktūrų, gramatinių klaidų ir ne vietoj dedamų šypsenėlių. Tai tikrai padės. Manau, kad ir tu, jei būtum turėjęs expos, būtum savo balsą didinęs. Ir tai visiškai natūralu. Aišku turbūt tavo nuomone geriau 100 kartų keisti savo balsą ir primaišyti visko. Aš geriau ramiai apgalvosiu ir pasakysiu savo nuomonę vakare. Dabar aš pateikiu argumentus bei kartais savo nuomonę dėl vieno ar kito fakto. Balsuosiu, kai viską apsvarstysiu. O ne dabar. O tai, kad pasakiau, jog tokioje situacijoje kiekvienas teisintusi yra tiesa. O jei savo pasirinkimui randu argumentų, tai yra blogai? Geriau šauti neargumentuojant?

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-07 18:58 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
pranai?ka cia sapalioji apie kazkokius balsus?man tu kazkoks itartinas.gal vaistu dar neisgerei?
// :D :P baikit pjautis, bo skamba taip: "as doras. ne tu nedoras. doras . nedoras. taip. ne." ir taip toliau. Aether kol kas vienintelis bande logiskai mastyti ir destyti tuos savo samprotavimus visiems. tai gali buti tiek ir demesio nukreipinejimas, tiek ir bandymas isgelbeti savo kaili greiciau randant vampyra. pjovimasis tuo tarpu tik atitraukia demesi nuo vienos labai idomios, mano manymu eilutes:
Quote:
manau i zaidima reikia inesti spelioniu o ne be prasmiskai bandyti kazka ismastyti
kai pasisuko mastymai tuo keliu, kad john_cookie yra vampyras, jis primygtinai pasiule "inesti daugiau speliojimo". neatrodo jums tai itartina? ir labai greitai nubalsavo pries daugumos kandidata - aether'i.

net nezinau, as cia sau venas pjaunu, vampyrui, ar nekalta aether'i gelbeju (suprask, jeigu nukneckinsiu nekalta, tai liksiu tarp vampyro ir neveiksniu zaideju), bet mano balsas - john_cookie.//


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited