Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 5:32

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-18 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-26 22:58
Posts: 124
///Shapesshifter aciu praliksminai bo gaila andre Norton briedis ja pagerbe tylos minute nuleides zemyn ragus///
Briedis pakramtes zoles nuejo ramiai atsigule zoleje ir prisimindamas Baltarusija uzmigo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-18 23:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Pirmiausia, mano mielas ežy. Drįsčiau priminti, kad aš antrasis balsavau už euphorbium pirmąją dieną, kuomet balsai buvo pakankamai išsimėtę ir vienas balsas reiškė pakankamai daug. Antra, aš tikiuosi, kad mano argumentacija vadovaudamiesi žaidėjai balsavo prieš 'phorbiumą antrą dieną. Ir trečią, matydami, kad jų draugas vis tiek kabės ant stulpo, mafijos blogiukai patys linkę už jį prabalsuoti, kad vėliau nekristų įtarimas ant jų. Būtent dėl to, dar nė vieno žaidėjo iš itariamųjų sąrašo nevalia išbraukti (tuo labiau gnusmo).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-19 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Staugūnas Albinas nubėgo prie kirstuko kūno ir atidžiai įsižiūrėjo į jo tatuiruotę.//Ar tai reiškia, kad Karakurt buvo illuminati?// Pasigrožėjęs šiuo nuostabiu kūriniu albinosas greitai nuskuodė link medžio ir, iš savo slėptuvės išsitraukęs porą spanguolių, pavalgė.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 1:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Kuiciausi nakti po Pikes Mukuotuko maisto sandeliuka ir isgirdau artejancius zingsnius. Bandziau pasislepti uz uogieniu stiklainiu, kai pajutau stora letena nusileidziant man ant peties. Apsisukau ir trenkiau kiek tik jegos leido. I viena aki, i kita, i pilva apvalu, pamenu dar kaip kandau i ausi ir bandziau perkasti koja (bet meskenas stora kaili dar po ziemos turejo), tad man paciam vos dantys neisbyrejo. Kai meskenas jau nebejudejo, isitaisiau ant minksto pilvuko ir istustinau avieciu uogienes stiklainiuka.

//Kiek suptantu, čia kalbama apie gnusmą//

Zygevo piktas dvorfas. Dori neskanus ir todel jis supyko. Pasieme savo kirvi ir nukirto kesto galva. Siek tiek ja paridinejo ir galeusei nuspyre i krumus. Dvorfas is piktumo suvalge kesta ir grizo miegot.

Kesto galva stebėjo visą šitą kulinarinį košmarą iš krūmų. Bet vargu bau ji kažą matė - vietoj akių pas kestą matėsi po kryžių. Taip Medinis miškas liko be kunigo.

///Žaidime:
Jauja - asmens sargybinis, krito nuo vilkolakio ilčių pirmąją naktį
Shapeshifter
Kestas - kunigas, užgraužtas vilkolakio trečiąją naktį
Jonas - doras pilietis, krito nuo vilkolakio ilčių antrąją naktį
Masiania
Aether
Ferox
Euphorbium - vilkolakis, nulinčiuotas antrąją dieną
Gnusmas - currently primuštas
Karakurt - doras pilietis, nulinčiuotas pirmąją dieną

Deadline balsavimui - pirmadienis, 20,00///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 3:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
tai pjaunam Ferox

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 12:53 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
misa grizo ir is visos geros aplink miska sklandancios dusios uzdainavo:
visas miskas mieeeeegaaaa...
visi zverys mieeeeegaaaa...
tik vienam lange sviesa deeeegaaaa
vien tik albinas nemieeeegaaaa..
mano vilnas veeeerpiaaaa...
mano mesa eeeeedaaaa...
uuuuuuuu...
uuuuuuuu...
tu albinai ziureeeeek!...
mano mesos neeeesk!...
nes uuuuuzmuuuuusiuuuu!...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 13:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Dorojo Karakurt balsas tiesiai Lemūrui Jadvygai į ausį. Metam Feroxa. Gnusmas ir taip sumuštas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
///Man kazkodel atrodo, kad kai papjausit Ferox'a, tai tikrai dorojo Karakurt nebegirdesit :lol:. Ir kaip tai "Gnusmas ir taip sumustas"? Turejo but "Gnusmas dar ir sumustas". Pora klausimu:
Del to, kad as sumustas negaliu balsuoti?
Ar vilktakis gali 1 nakti nieko nezudyti, ar cia jam butina ka nors nudaigot?///

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 14:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Mhm, logikos jokios. Bent jau motyvą parašytumėt ar kažką. Entuziastingai pjauti ką nors be motyvų nėra esminis dorųjų bruožas. Aš siūlau apsvarstyti Masianios kandidatūrą.
Sumušimas turi efektą tik naktinei veiklai. Deklaraciją galima "pasuoti".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Balsuoti galima ir sumuštam. Jei Gnusmas ne vilktakis, tikrasis vilktakis naktį jį gali pakišti.
Feroxas tikriausiai nekromantas arba doruolis, tad atsiprašau, kad neapgalvotai atidaviau už jį balsą :oops: . Tikrai jis pirmas pakišo mums euphorbiumą. Aether irgi nemanau kad šįkart bus dworftakis.
Dar ežis kelia įtarimų. Todėl balsą keičiu į Shapeshiffter. Čia jau galutinis sprendimas.
Jeigu Gnusmas vilktakis, tada sekančią naktį jis bus neaktyvus. O "gnusmas ir taip sumuštas" reiškia, kad šįkart jo nieks nemes :wink:
Kodėl aš ne vampyras? Paprasčiausiai nebūčiau sugalvojus išsireiškimo "nykštukas dworfukas" :wink: (iš esmės abu žodžiai reiškia tą patį). Ir vampyriškos deklaracijos ne mano stiliuj parašytos. Siūlau GERAI įsiskaityti į VISAS deklaracijas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited