Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 6:41

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Shapeshifter mano nepastovia nuomone, nes labai jau visiems aiškino, kad kestas doras, tuo tarsi bandydamas visus įtikinti, kad jis nemano, kad kesta, jo didžiausias priešas.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Kazkaip man atrodo, kad yra du kandidatai i vilktakio vieta: arba Masania arba Shapeshifter, ba kiti pas mane kaip ir su "pavadinimais" jau.
Masania kiek pastebejau pirma karta nuo euphorbium'o nutempe kaltinima, BET jis raso su LT raidem, o butent taip neraso dvorflakis (while Shapeshifter raso "sveplai", nors ne visada). Meto pedsakus? Aether tikriausiai vyshibala, nes manes prase maisto, o po to tame paciame sandeliuke ir sudubasino
:lol:. Anyway, speju, kad Shapeshifter bus dvorflakis. Jei neatspejau ir vilktakiai gali 1 nakti nieko nezudyti im in deep shit, kiek suprantu, nes tada viskas ant manes doro sumusto vargso kris.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-20 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Panašu, kad miškas neteks dar vieno doro savo gyventojo, su gūdžia rezignacija mąstė sau ežis, žvelgdamas į jį linčiuoti besirengiančių žvėrių akis. Bet gi geriau taip, nei naktį prapulti kieno nors nasruose. Balsuoju už Ferox, jis pirmasis sukėlė man įtarimų, kuriuos vėliau padrikai aiškinau drauge su likusiais samprotavimais. Na o poziciją euphorbiumo atžvilgiu galima puikiai paargumentuoti tais pačiais Ferox motyvais apie vampyrišką psichologiją. Jei paaiškėtų, jog Ferox doras - balsuočiau už Masiania. Hau, aš pasakiau, atsiduodu į miško žvėrių(ne)teisingumo rankas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-21 4:00 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
e pjaunam Ferox, pjaunam

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-21 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Okei. Manau jau aišku, kas šiandien neteks galvos, taip, kad manau reiktų išsakyti savo spėjimus, prieš sužinant kas toksai yra Shapeshifter. Aš neturiu jokių įrodymų nei prieš, nei už Shapeshifteri, tačiau atiduodu savo balsą prieš Masiania, kurios entuziastingi linčiavimai ir prastos "atmazkės" man jau seniai kelia įtarimą. Jei Shapeshifter pasirodys besąs piktas, aš pažadu atsiprašyti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-21 23:42 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
//rezultatai:
Ferox: (karakurt), Shapeshifter (1,5)
Aether (albinas) (0,5)
Shapeshifter: masiania, Aether, gnusmas (3)
Masiania: ferox (1)//

Taigi taigi, ežis buvo oficialiai ir iškilmingai pakištas po pravažiuojančio KAMAZo ratais. Į šonus ištiško vargšo dorožvėrelio žarnos ir kiti viduriai, ir tik juoda puškoriuko nosytė kaip raketa šovė į dangų nelyginant paukštis, bet buvo įveikta žemės traukos ir smigo žemyn, pakibdama ant šalia augusios pušies šakos ir taip tapdama nebyliu monumentu "nežinomam doram piliečiui".

//deadline sekančiai deklaracijai - 2dienis 21 val. veikia vilkolakis ir vyšybala//

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-22 0:01 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
//crap. Atsiprasau, ezi.//

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-22 0:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
ta proga tave y puoda sekanty , arba feroxa :)

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-22 1:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
-Taaaaaip... ne kas gi man nusimato. Va sumuse mane vargsa dabar, o sianakt arba suvalgys arba rytoj nulinciuos. Eh, eisiu as verciau issimiegot paskutini kart - nubrauke asara Pike.

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-22 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Aš irgi atsiprašau ežio :oops: Ta proga nusiųsiu jam multika apie ežį kur su drauge darem :wink:
//Jeigu šią naktį žūsiu aš - vampyras Ferox//


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited