Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 5:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 208 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 21 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 15:53 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
as atdaryyyyysiu kaimo pirkeeeeele
as esu sliiiibineeeelis
as ten sueeeeesiu visus zmoneeeeelius
visas ju aaaaaatsargeeeeles...

sudainzo senoji galva dainele apetitui suzadinti, ir paskatino eiti visa kuna ieskoti kaimo pirkeles...

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 16:29 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Aether wrote:
Plikoji Plepė bandė apžiūrėti savo mėlynes:
- Ė, ė, nu ir bjaurumas, ką?

//Jei vilkolakių nebėra, dorieji esant teisingam balsavimui laimės. :D Ir vis dėlto, dp naudingiau buvo išmesti vampyrą (čia aišku tik mano spėjimas :roll: ). Mat tada, likęs vampyras būtų valgęs shapeshifter, o jis galbūt būtų atspėjęs vampyrą, ir to pasekoje, dp ir vyšybala būtų laimėję. Aukoti xp dėl neaiškaus Pjovejo tikrai keista...//
Ash neaukojau xp del to kad pjovejas neaishkus, ash aukojau del to kad buvau beveik 100% isitikines kad shapeshifter vilkolakis. Nejau Aether leistum gyvent tam kuris tavo nuomone beveik 100% yra vilkolakis zhudydamas ta kuris gal but yra vampyras ir tuo lab kai vampirizmu kaltina vilkolakis. Taip, kad nieko chia keista, kad aukojau expa noredamas ji nudaigot, beto kai parashiau kad jis vilkolakis, tai jau kogero nakti butu mane uzhmushes, nes visi like atrodo buvo isitikine kad jis dp. Beto aishkei matesi ish jo postu, kad jis kaltina pjoveja ir gurda kershidamas uzh jauja.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
//Kad shapeshifter vilkolakis ir man atrodė, bet dp naudingiau buvo išmesti vampyrą negu vilkolakį, nes naktį klanai būtų tarpusavyje susikovę.//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 16:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aether wrote:
//Kad shapeshifter vilkolakis ir man atrodė, bet dp naudingiau buvo išmesti vampyrą negu vilkolakį, nes naktį klanai būtų tarpusavyje susikovę.//
Nu gal ir logiška, bet tik tuo atveju, kai abu klanai žino vienas kitą. Nepamiršk, pats irgi atitikai shapeshifter pripažinimo vilkolakiu kriterijus (bent jau pagal mano poste išdėstytus samprotavimus).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 17:01 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Aether wrote:
//Kad shapeshifter vilkolakis ir man atrodė, bet dp naudingiau buvo išmesti vampyrą negu vilkolakį, nes naktį klanai būtų tarpusavyje susikovę.//
Gal, ash pasielgiau taip kaip man atrode geriau, reikejo papm`int man aether, dabar kai paskaitau tavo posta tai gal ir geriau butu buve aukoti pjoveja ir paskui tiketis klanu pjautyniu, tachiau vilkolakis gal butu krites nuo vampyro o jeigu vilkolakis butu nepataikes i vampyra tai sedetume tokioj pachioj situacijoj. Vnz yra taip kaip yra

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-07 17:07 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
//Vampyras turbūt spėjo, kad shapeshifter yra vilkolakis, todėl jo veiksmų, doriesiems bijoti nereikėjo. Shapeshifter būtų pulęs Gurdą, Pjoveją arba sarua (nors dėl sarua tai tikimybė mažesnė). Bent vienas iš jų mano nuomone yra vampyras. O gal ir visi du.

2 sarua
Būtų situacija tokia pati, bet buvo šansas, kad gausis ir geresnė :roll: //

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-08 1:34 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Asmens sargybinis atlikinėjo savo eilinę misiją - saugojo kažkurią tai vieną galvą. Ėjosi jam gan neblogai, jau artėjo rytas, bet...

"muahahaha! Išnaikinta šita nusususių šunžmogių veislė! Ir net dantų nereikėjo pačiam gadinti! Dabar vėl galima ko nors skanesnio užkrimsti... Štai šitas poetas turėtų būt skanus. Kaukšt iltimis į jono gerklę."

Asmens sargybinis krito su perkąsta gerkle. bet to dar buvo maža. Gorynui Chatabyčiui ši naktis buvo itin kruvina. Įžymus dragonslėjeris Iljamuro Mietis apsilankė šiąnakt senojo slibino oloje. Jį prisišvilpė net dvi galvos, pažadėdamos kitų galvų dantis už šiokią tokią paslaugą. Šiokia paslauga buvo Aether pašalinimas, o tokia - Darkwind nuritimas. Be to, Mietis nusprendė, kad Bog liubit troicu ir papjovė dar ir Gurdą Variką. Iš trylikos galvų ryto tesulaukė trys...

///o būtent:
Euphorbium
Pjovėjas
Sarua

jonas, kaip jau išaiškėjo, buvo asmens sargybinis, aether ir Gurdas Varikas - dp, o darkwind - vyšybala

Balsavimui ir, spėju visam žaidimui, duodu laiko iki 5dienio 15 val.///

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2005-04-08 13:11, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-08 4:17 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
well... :rofl: o vampai sulose meistriskai... :garbinti:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-08 10:01 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
//dead cops, dead cops, what you gonna do?//

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-08 11:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Plikosios Plepės galva, murmėdama paskutinius žodžius:
- Ė, ė, aš gi...
Nusviro ir ėmė tabaluoti pažemėj.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 208 posts ]  Go to page « 117 18 19 20 21 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited