Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 20:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 145 posts ]  Go to page 1 2 3 4 515 »
Author Message
 Post subject: Mafija. "Reisas Nr. 11".
PostPosted: 2005-05-02 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Keletas minučių kovos su gravitacija, nuo kurios Jūsų gležnus kūnus apsaugojo modernios "Avalange x-15" sėdynės, ir tarpplanetinė jachta "Kleopatra LVII" jau atvirame kosmose. Virš kajučių durų maloniai užsižiebia žalios lemputės ir meilus stiuardo balsas kviečia išeiti į pagrindinį denį pasigrožėti žeme slenkančia nakties riba, kuri prarydama saulės užleidžiamas žemes ir jūras už savęs palieka tik urbanizacijos švieselių tinklą.
Keliauti į sistemos pramogų industrijos centrą - žavingąją ir gundančią Venerą - dar 15 parų, mat šiuo metu ji skrieja priešingame orbitos krašte. Antra vertus - tai žavi nesezoniškomis kainomis ir mažesniu turistų antplūdžiu.
O kelionėje nelieka nieko kito, kaip tik mėgautis visais komfortabilios kosminės jachtos teikiamais malonumais, kurie šioje liuks klasės jachtoje nedaug kuo tenusileidžia didžiausiems kruiziniams kreiseriams.

Žaidžia:
Aether
Masiania
shizzar
Gurdas Varikas
sarua
Skiedalas
Jauja
gnusmas
jonas
Karakurt
Draiveris
Ferox
LoB
Pjovejas
Kestas

Žaidime: vampyrai, vilkolakiai, vyšybala, nekromantas, asmens sargybinis, kunigas.

pirmųjų deklaracijų laukiu iki trečiadienio (2005.05.04) 8.00. Deklaruojasi klanai, vyšybala, asmens sargybinis, kunigas.

Deklaracijas ir balsavimus visada darysiu iki 8.00 ryto, galėsite ginčytis kiaurą naktį 8) :P


Last edited by Shapeshifter on 2005-05-03 17:10, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Tropas Elhaundas sėdėjo savo minkštoje sėdynėje ir žvelgė į kompiuterių ekranus rodančius viską kas dedasi už jachtos ribų. Tuomet išsitraukė telefoną ir kažkam paskambino:
- Pasakyk jiems, kad išskridau į Marsą, Jupiterį, Plutoną ar dar kur nors. Sakyk, kad mano tikslas tyrinėti planetos geologinę sandarą... Sakai, kad aš ne geologas?.. Tuomet sugalvok ką nors, kad galėčiau išsukti sveiką kailį, jei nesugalvosi, o jiems nepasiseks, tu pasigailėsi. Siūlau pakeisti mano bylą Tarpplanetiniame Sąraše, pasamdyti ką nors, kad apsimestų manimi ir išskristų į kokią tolimą ir šaltą planetą. Pasirūpink, kad skristų ilgai. Plasitenei operacijai pinigų paimk iš mano sąskaitos, būdamas Žaliojo Kyšulio Salose... Dar liepk padaryti smegenų pakeitimo operacją ir atminties išvalymą. Sutarta? Paskambink, kai viskas bus baigta. Iki.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 2005-04-08 9:42
Posts: 106
Location: Kaunas
Dideles kompiuterines firmos "MaXiSoft" tarptautiniu projektu menedzeris Mikas iseina ant denio pasigrozeti tolstancia gimtaja planeta. Lyg kazka nujausdama stipriau suplaka sirdis, Mika apima toks jausmas, kad jis paskutini karta mato Zeme. Bet budamas uzkietejes viengungis ir per daug nuo nieko niekada nepriklausomas jis greitai nuslopina siuos keistus jausmus ir grizta i sau pazystama busena - gyventi ir dziaugtis sia minute, o kas bus rytoj suzinosim rytoj...

Mikas patraukia ieskoti jam priimtinos kompanijos su kuria butu malonu stumti keliones dienas iki Veneros.

_________________
Zmogus - aklas savo laimes kalvis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 17:38 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Harakiris Samurajevičius saugiai paslėpia savo kajutėje didžiulę lėlę (buvo girdėjęs, kad šiais laikais jas labai vagia) ir išeina į bendrą saloną pasižmonėti. Ateitis pagaliau atrodė šviesi pasprukus nuo visų tų nukvakusių susenusių giminaičių, iš paskutiniųjų besilaikančių senoviškų tradicijų ir visiškai nevertinančių pramogų meno...

EDIT:
Netyčia nugirdęs piliečio prie iliuminatoriaus pokalbio telefonu nuotrupą Harakiris labai susidomi ir užuodžia nuotykius, kurių oi kaip norisi... Prieina prie Tropo ir sukaupęs drąsą bando įveikti savo provincialo sindromą:
- Sveiki, ar čia šalia jūsų neužimta? Ar... ar nesutrukdyčiau, jei paprašyčiau truputį papsakoti apie Venerą. Spėju, jūs žmogus patyręs, o aš pirmą kartą išvykstu iš Žemės...


Last edited by Pjovejas on 2005-05-02 17:50, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 17:44 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Ish leto izhingsniavo stambus virukas. Ish drabuzhiu matesi, kad kiek prastesnes finansines situacijos negu kiti jachtos keleiviai. Tai buvo jachtos technikas kuris kai nebudavo darbo megdavo pasitrainiot tarp aukshtuomenes. Tiesa prie shvarko buvo prisegta kortele "Tiesiog Kazys"

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 18:01 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
nusiemusi magnetine veido kauke koketiskai nusiziovavo melinda - 23 metu mergina, turinti nuosava ivairios buitines paskirties holograminiu itaisu prekybos firma. po to issitrauke nedidele uzrasu knygute, ir prijungusi davikli surase visa dienos plana - kad per daug neapkrautu atminties ir greitai mastytu. tuomet atsistojo, priejo prie iliuminatoriaus, kuri laika paspoksojo i tolstanti zemes rutuli ir tare:
- hm, zeme, tik pamanykit... as ir veneroje galiu rasti ka nors.

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 18:06 
Offline

Joined: 2004-07-29 19:39
Posts: 114
L0B-2125 ,kiek uz zmogu mazesnis robotas, letai krypuoja ant savo dvieju metaliniu koju, panashu kad niekas per daug nesistenge padaryti jo judesius panashius i zmogaus. Ant sistemino bloko besipuikuoja uzrashas "MaXiSoft", taciau vargu ar si kompanija naudoti si toli nuo naujausiu modeliu atsiliekanti robota belekokiems tikslams. Kol kas L0B-2125 atsiremia i kampa ir krauna savo baterijas ish urano kapsuliu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
- Prie manęs neužimta,- Tropas atsakė Harakiriui.
Kiek pamąstęs Elhaundas prisistatė:
- Aš esu Gardineris Tomsonas. Venera puiki planeta. Vien tie rūgščių lietūs... Achhhh... Kaip buvo nuostabu. Man tebuvo dvidešimt vieni, kai ten pirmą kartą pakliuvau. Viskas pagaminta iš mirksinčių, rūgštims atsparių medžiagų, ant kiekvieno kampo pramogos. Vyksta samurajų kovos, nuolat rodomi filmai, o maistas...,- čia Tropo tirada nutrūko, nes vėl sučirškė telefonas.
- Seržantas Buržė klauso. Gerai. leisk, kad jiems į rankas pakliūtų "slaptas" ir 78 kartus skirtingais šifrais užšifruotas pranešimas, kad aš traukiu link Centauro sistemos, aštuntosios planetos. Įsakyk Milvudui, kad "užšaldytų" mano sąskaitą banke, dėl neva nemokamų mokesčių Zimbabvėje. Taip jie pames siūlo galą. Milvudą jie laiko vienu iš sąžiningiausių Šveicarijos banko valdytojų. Perduok Alxusui, kad mane pasitiktų su ATDARU STOGU už keturių mėnesių. Ne, nesijaudink, mūsų niekas nesiklauso. Sėkmės.
Vėl atsisukęs į Harakirį Tropas-Gardineirs-Buržė ar dar bala žino kas tarė:
- Na jau tie iš mokesčių inspekcijos...
Ir tylomis pamąstė. Įdomu, kiek tas samurajus gaudosi šiuolaikinėje aplinkoje.

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
Ishdidzhiai i pagrindini deni ieina aukshtas juodbruvis vaikinas. Ish pazhiuros jam kokie 26 metai. Laikysena taisiklinga, drabuzhiai nepriekaishtingi, ant rankos platininis laikrodis "Boleks", plaukai sushukuoti atgal.
- Laba vakara, panele ir ponai. Malonu jus matyti shio erdvelaivio denyje. Tikiuosi jums neprailgs kelione mano kompanijos erdvelaiviu. Leiskite prisitatyti: ash Elefantas Jaunesnysis, nuolankus jusu tarnas shios keliones metu.
Po prisistatymo jis atsistoja prie iejimo i deni ir sutinka naujai pasirodanchius keleivius su shypsena ir maloniausiais zhodzhiais.

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 20:40 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
treciasis terminalas su user friendly interfeisu, pypciojo sau y takta ir lauke eilinio nesusipratelio kuris sugalvotu pasinaudot info klodais slypinciais jo pseudoneuroninej sistemoj. (p.s. salai terminalo kazkas ant sienos ishkeverzojo "cia buvo Vasia" ir dar taip ishkeverzojo kad visi valikliai vieningai kapituliavo)

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 145 posts ]  Go to page 1 2 3 4 515 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited