Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 22:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-15 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-30 16:25
Posts: 16
Ir antrasis hakeris a.k.a. nekromantas nukeliauja į šalį, kur visiems duodamas nemokamas internetas ir, sako, netgi galima programuoti tokius kaip Aš. Tiesą pasakius, Aš džiaugiuosi, nes hakeriai - patys pavojingiausi iš visų išdavikų.

Let the brolzhooding war begin. Laukiu jūsų deklaracijų, mano mielieji geschwesteriai - du belikot.

_________________
I'm doing My best, citizen. And My best is, of course, perfect.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 9:55 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-30 16:25
Posts: 16
Artėjo vakaras ir klonas Aeth-R-ERR-4 stengėsi užbaigti savo darbus. Ne, ne tuos, kuriuos pagal reglamentą ir įprastą tvarką turėjo dirbti. Šį kartą pilietis klonas užsiėmė kiek kitokia veikla. Jis baigė atjunginėti paskutines 13-ojo sektoriaus sąsajas su Kompiuteriu, palikdamas tik vieną, stebėjimo funkciją. Klonas Aeth-R-ERR-4 ištarė:
- Kompiuteri, žiūrėk kaip dėl Tavęs susidoroju su išdavikais!
Taip taręs pilietis Aeth-R-ERR-4 apsisuko ir nukulniavio prie kito klono.

"Reikia pasiimti dezintegravimo įrenginį, elektrošoką ir dar visokių įdomių dalykų. Va, radau. Gerai. O štai ir Masiania. Nagi, aha, kur tas mano dezintegratorius?!! A, štai kur jis."

Spengiančioje tyloje pasigirdo nedrąsus bakst bakst.
- Ech, nepataikau.
Klonas pasiėmė žibintuvėlį pasišvietė ir užsimojo durti kaip reikiant.

Po daugelio metų piliečiai-klonai-poetai galbūt kada nors aprašys tą kovą, kuri užvirė, kokiais nors labai poetiškais žodžiais, tarp kurių bus ir šie: pakirstas klastingo priešo, trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus ir t. t.

Galbūt taip ir aprašys, tačiau nemanau, kad tą naktį dėjosi tokie siaubingi dalykai. Kompiuterio dėka nei perkūno, nei klastingo priešo nebuvo ar bent jau neturėjo būti. Pirmasis taip ir nepasirodė, o antrasis apsirodė. Ir tai buvo ne kas kitas, o klonas Masiania! Mūšis irgi nebuvo toks siaubingai ilgas koks bus pavaizduotas epinėje dramoje "Klonų ataka." Nebuvo ir toks sausas, koks bus aprašytas straipsnyje: "Pilietis Aeth-R-ERR-4 ir jo įtaka klonų tarpusavio bendravimui". Mūšis buvo normalus. Ir net labai.

Tamsoje žybtelėjo miniatiūrinis dezintegratorius. Išdavikų naikintojai visada tokius turi. Ko tik nepadarysi vardan Kompiuterio! O ko nepadarysi, tiesą sakant nelabai žinau... Taigi blykstelėjimas dūris, šūktelėjimas "Auuuuuu!" ir klonui Masianiai nepasisekė. Dezintegracijo procesas prasidėjo.

Nudezintegruotas iki šlaunų klonas Masiania paskutinėmis valios pastangomis, pasinaudodamas savo mutantiškomis telekinezinėmis galiomis perkėlė save į priekį ir apsivijo kloną Aeth-R-ERR-4. Dezintegracinis procesas apėmė juos abu ir tokiu būdu, susiviję į mirties kamuolį, paskutinieji 13ojo sektoriaus klonai pavirto viena pelenų krūva.

13asis sektorius pasidarė pačiu taikiausiu, ramiausiu ir ištikimiausiu Man sektoriumi, kuriame nebuvo nei komunistų, nei mutantų. Nėra klono - nėra problemos.

_________________
I'm doing My best, citizen. And My best is, of course, perfect.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-30 16:25
Posts: 16
LoB Vilkolakis 2 1
Gnusmas Kekšė 1
Sarua Vilkolakis 1 1
Jauja Asmens Sargybinis Assassin 1-14
Ferox vampas 2 1
Mirazas vampas 1 1
Aether Kunigas pataikė į vampąx2, Assassin, balsasx3, pataikė į vilkolakį 1+12-7-14 (+4)
Masiania Vilkolakis 4 Assassinx2, pataikė į kunigą 1-28+5
Jonas Nekromantas 1
Draiveris Vampas 4 Assassin 1-14
Skiedalas Vilkolakis 3 1
Pjovejas Vampas 3 Assassin 1-14
Karakurt Vyšybala 1
Varikas Gurdas Nekromanto mok. 1

_________________
I'm doing My best, citizen. And My best is, of course, perfect.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Žaidimo pabaiga labai logiška :) tik reikėjo mums paskutinę deklaracaiją kartu su Masiania kurt :)

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 12:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
the Computer wrote:

Techniškai tu – vilkolakis Nr. 4

Aether
Jauja
LoB
Masiania
ėėėėėėė, o kodėl mano vilkolakių sąraše pirmu numeriu įrašytas priešas Aether? čia tik aš su Lobu Vilkolakiai! :shyza:
anyway, dabar aišku..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 12:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2 Masiania: o kur parašyta, kad tie 4 forumo jūzeriai yra vilkolakiai?

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 13:42 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Po to kai parašiau, supratau :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 14:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Mane taip pat išdūrė. Ir šia prasme man šis žaidimas nelabai patiko. Vis tik aš galvojau, kad registruojuosi mafiją žaisti. O gavosi tas pats, kas tiesiog mesti burtus kiekvieną kartą tiek balsuojant, tiek ir ką nors deklaruojant (kas man tiesa sakant labai greitai baigėsi)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Sukliudė tai, kad kai kurie žaidėjai nežinojo kur eina. Nors kompiuteris pasireiškė jau registracijos metu, Alpha Complex specifiką žinojo ne visi. Man asmeniškai patiko tai, kad buvau išdurtas su vampų sąrašu. Pritrūko aktyvumo ir galbūt dar poros taisyklių tvarkos palaikymui (na, kad tarkim ir ruporai).

_________________
Ką ainiai pasakys?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-17 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Na, kad sitame zaidime nebus "doru pilieciu" atspejau gana greitai... :lol:

Kitas Kompiuteris Raimondas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited