Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-07 2:05

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-30 16:25
Posts: 16
Tikrai be Manęs jūs, Mano ištikimieji ir ne-tokie-jau-ištikimi klonai, negalite ilgai išgyventi. Dar nepasibaigus nė vienam nakticikliui, prasidėjo žudynės. Na taip, žinoma, kai Aš kontroliavau tryliktąjį sektorių, klonų žūdavo daug daugiau, bet tai kas vyksta dabar yra ne sistematiškas išdavikų naikinimas, o totali anarchija.

Skiedalas ir Pjovėjas buvo dezintegruoti. Braižas tas pats, kas leidžia spėti, kad krito abu šie slaptųjų organizacijų nariai nuo tos pačios rankos. Gal tryliktajame siaučia mutantas-manjakas? O gal tai Kažkas, įsiveržęs iš Anapus Alfa komplekso, kažkoks Ateivis-Svetimas?
Tačiau smarkiausiai kliuvo LoB: šalia pelenų kruvelės, likusios po dezintegracijos, krauju išpaišyta žvaigždė, kūjis ir pjautuvas, kas leidžia spėti, kad prieš tai, kai jis buvo dezintegruotas Svetimojo, ant jo savo naguotas letenas buvo uždėję ir komunistai.

Kaip skelbiama klonų statute, kas nubaustas, tas ir kaltas. Liko nuspręsti, ką bausti už visa tai, kas įvyko per pastarąjį nakticiklį?


Technical info: pirmąją naktį krito 2 vilkolakiai ir 1 vampyras. Žaidime liko

Žaidėjas/mirties priežastis/mirties laikas
LoB/Vampas&Assassin/1n
Skiedalas/Assassin/1n
Pjovejas/Assassin/1n
Gnusmas
Sarua
Jauja
Ferox
Mirazas
Aether
Masiania
Jonas
Draiveris
Karakurt
Varikas Gurdas

Paaiškinimas, kodėl nurodyta mirties priežastis: komunistas paliko treidmarką - arba tai buvo ne komunistas, o kažkas, norėjęs juo apsimesti. assassiną gi valdo meistras, taigi galiu parūlinti, kad assassinas paliko treidmarką.

_________________
I'm doing My best, citizen. And My best is, of course, perfect.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 0:22 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
mirazas wrote:
Mi-R-Age-3 preciziskai pasitikrino savo, is visu issiskirianti, rysku kombinezona, taciau labai nusimine pamates, kad jam teliko 3 laimes tabletes. Reikes kazkaip pratempt...... Mi-R-Age-3 atsisedo ant zemes, patalpos kampe ir nurimo
"pilieti Mi-R, kodel jus nesdziaugiate? negi nezinot kad tai privaloma?" nuo ausies iki ausies issiviepes paklause Jaa-U-JAA-1 :D. tuo paciu itariu zvilgsniu apzvelge kitus klonus. gal kuris taip pat nesidziaugia? ar nesiprause jau visa valandcikli? 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 9:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
Iš pačio ryto pilietis DR-R-IVE-3 išgėrė laimės tabletę. Jis žinojo, kad tai buvo paskutinė naktis be Kompiuterio ir kad jau šiandien viskas stosis į savo vietas. Be to jis žinojo, kad turi atlikti pareigą ir paskelbti apie mutantus ir komunistus, kurie bandė jį, dorą Sektoriaus 13 pilietį, priversti išduoti Kompiuterį (greičiau apsaugok mane nuo to Kompiuteri).

Tai gi, šią naktį susiklostė tokia situacija:
1. Gavau žinutę iš komunisto HR-V-EST-3, kurioje jis išsidavė, kad yra komunistas. Aš apsimetęs, kad jį palaikau, bandžiau iškaulyti kitų komunistų ar mutantų asmenybes, tačiau komunistas HR-V-EST-3 atsisakė, man jas duoti iš karto... pažadėjo tai padaryti po šios nakties. Kaip matome jį dezintegravo ankščiau, nei aš spėjau ką nors išsiaiškinti.
2. Kiek vėliau gavau žinutę iš spėju mutanto SA-R-UAA-1, kuris vadino mane savo bendražygiu ir prašė pagalbos pasirenkant auką.
3. Dar kiek vėliau iš komunisto HR-V-EST-3 gavau žinutę, kad jis, cituoju: "gan keistą ir netikėtą žinutę" gavo nuo piliečio JAA-U-JAA-1, kuris tikriausia taip pat yra komunistas arba mutantas, arba ir tas, ir tas, o tai yra Kompiuterio ir mūsų priešas. O ką mes darome su priešais?

tokia vat mano kalba. Įkalu laimės tabletę ir džiugiai laukiu, kai už keletos valandų pajusiu Kompiuterio globą.

// ir aš balsuoju prieš Jauja, kadangi Sarua greičiausiai jau neveiks kitą naktį, nes turėjo veikti šią//

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 9:36 
Offline

Joined: 2005-05-18 11:30
Posts: 13
Valydamasis dantis, Gur-R-Das-1 ramiai sau klausė DR-R-IVE-3 išvedžiojimų. Ramiai, kadangi buv įsitikinęs: kol esi ištikimas Kompiuteriui, esi saugus, kadangi Jis tave išgelbės. Net jeigu tu ir tapsi mutantų ar komunistų auka, vis tiek dar turi keletą replikų, kurios tave pakeis.

Gur-R-Das-1 buvo įtikintas DR-R-IVE-3 žodžių. Jis žvaliai linktelėjo ir, prieš kibdamas į savo mylimą kasdienį valytojo darbą, paruošė piliečiui /Jauja/ patogią ir šiltą dezintegracijos kabiną.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 9:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Mi-R-Age-3 pasijudino tik isgerti vienos laimes tabletes, ja isgeres grizo i savo pradine busena. Taciau pries pasinerdamas i transa jis spejo sumurmeti:
- DR-R-IVE-3 nereikia ausinti burnos, palaukim kol kompiuteris mus isgelbes...

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-28 21:17
Posts: 218
Location: Kaunas
Klonas Masi-Y-Nia-3 valgė saujom tabletes.
Spyrė į tobulą kėdę ir sušuko: "N-U-S-I-B-O-D-O!" Dar kartą spyrė, o paskui, pradėjus veikti tabletėms, pralinksmėjo ir uoliai ėmėsi savo kasdieninio darbo.
//Kadangi Draiveris gavo žinutes iš daugelio įtartinų klonų, tai jis turbūt yra labai slaptas narys,kuris ir pats nežino, kad priklauso slaptai organizacijai. Draiveris//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-27 15:20
Posts: 1300
Location: Kaunas
Klonas Aeth-R-ERR-4 vartojo laimės tabletes ir laimingas dūsavo. Kas gali būti geriau už tikėjimą, kad viską sutvarkys Kompiuteris.
- Piliečiai, Kompiuteris greitai viską sutvarkys.

//Pilietis Driveris labai jau daug žinučių gauna.//

_________________
oh yes it's me me me me me, i'm here, yes it's meeeeee


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 12:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Draiveris wrote:
1. Gavau žinutę iš komunisto HR-V-EST-3, kurioje jis išsidavė, kad yra komunistas. Aš apsimetęs, kad jį palaikau, bandžiau iškaulyti kitų komunistų ar mutantų asmenybes, tačiau komunistas HR-V-EST-3 atsisakė, man jas duoti iš karto... pažadėjo tai padaryti po šios nakties. Kaip matome jį dezintegravo ankščiau, nei aš spėjau ką nors išsiaiškinti.
negi pilietis HR-V nezino, kad bendravimas su mutantaiskomunistaisisdavikai yra isdavyste? ir uz tai baudziama mirtimi? as manau, kad sis pilietis yra isdavikas ir turetu but sunaikintas.

Jaa-U jauciasi baisiai susiparines, nes jaucia poreiki sunaikinti Kompiuterio nuosavybe. suryja pora laimes tableciu, uzgeria BBB. apsisprendzia:
driver


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
Doriems 13 sektoriaus piliechiams

Kadangi i mane kreipesi ir bande priversti ishduoti Kompiuteri skirtingu organizaciju veikejai, o ash jiems nepasidaviau, tai reishkia, kad ash esu Doras Pilietis... dar kartą pasiskaitykite Kompiuterio technine info. Dori piliechiai veikti gali tik suzhinoje, kad jie yra slaptos organizacijos nariais, o kaip ash galiu buti dvieju prieshishku stovyklu narys? Hr-r-est-3 ir Sa-r-uaa-1 nepriklauso tam pachiam klanui, nes komunistas Hr-r-est-3 mane informavo, kad jo turimame komunistu sarashe nera Sa-r-uaa-1.
ir beje, ka pilietis Jaa-u-jaa galetu pakomentuoti apie SAVO santykius su Hr-r-est-3?

dekui uzh demesi ir tegyvuoja Kompiuteris.

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-02 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
/// ir kol kas dar jokio komentaro ish Sarua :o ///

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited