Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 0:05

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 19:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
- Varikas Gurdas yra blogis! - sustaugia kapišonuotas ir iškėlęs bytą ima artintis prie minėtos personos.

//p.s. man dar šiokia tokia abejonė yra dėl EdHead, bet labai jau nekonkreti - kažkokia truputį neįprasta deklaravimo maniera, o jis lyg ir naujas, bet čia taip sakant šakėm ant vandens rašyta...//


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 19:09 
Offline

Joined: 2005-07-16 0:54
Posts: 113
Location: Vilnius
Exsargas apžiūrejo višybalą, užsilenkė butelį (kurį tarp kitko jau ilgai nešiojasi) ir suprato, kad sargu dirbdamas visko dar nematė...

//
sarua wrote:
Varikas pradejo balsavima priesh aether tuom, kad jis daug xpos turi, tachiau kodel nebalsavo priesh karakurt kuris turi daugiau? daugiau nieko neina sugalvot, o prirashyt ivairiu spejimu kaip per pirma balsavima nebenoriu :wink: taigi Varikas Gurdas
Man irgi taip atrodo, pagal mane arba gurdas vilkolakis ir pirmąją naktį pataikė į aether, arba tiesiog gurdas su karakurt broliai (vilkai/vampyrai), kurie nutare, kad geriau bus jei liks maziau konkurentu :) Vos nepamirsau: Varikas Gurdas //

Edit: //Ojojoj karakurt negyvas doras pilietis, vadinasi greiciausiai bus 1 variantas :)

_________________
Big is best!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Jei ne remonto darbams uzdarytos aplinkines gatves, Jane tikrai daugiau nebevaiksciotu siuo skersgatviu - svekata jau nebe ta, kad maratonus aplink rajona begiotu...
Praeita karta, pamaciusi linciuojama Aether, bobute buvo tiek sokiruota zmoniu ziaurumo, jog visa visa kita diena ir nakti praleido besimelsdama uz jo bei likusiu skersgatvio gyventoju vargses nuodemingas sielas. Si vakara Jane bando tyliai prasmukti pro vel akivaizdziai agresijos priepuoliu istikta ketveriuke, agresyviai besiartinancia prie sumustojo Variko Gurdo. Praeidama pro sali, Jane tyliai, bet piktai suburba: "Tai tas chamas sarua viska pradejo... Tai jis turejo atsidurti Aether vietoje..."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 21:37 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Vot netikiu aš, kad Gurdas blogietis - nors tu ką. Priedo linčiuoti sudūbasintą tiesiog kvaila. SaruaX2 that is - ne todėl, kad turiu kažką prieš jį, o todėl, kad gaila Gurdą žudyt.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2005-08-30 23:01, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 22:33 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
shizzar wrote:
Vot netikiu aš, kad Gurdas blogietis - nors tu ką. Priedo linčiuoti sudūbasintą tiesiog kvaila. Sarua that is - ne todėl, kad turiu kažką prieš jį, o todėl, kad gaila Gurdą žudyt.
//kur logika? priesh gurda balsuot bent grudas logikos yra, o balsuot priesh mane galit sugalvot kokia normaliai priezhasti? neskaitant to, kad gurdo gaila, avataras mano nepatinka ar dar kas.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
*Iškart atsiprašau dėl savo neaktyvumo. Savaitgali sėdėjau be ryšio (internetinio, ta prasme :D), o pirmadienį ir šiandieną lakstau su mokykliniais reikalais.*

Iš kaži kur tai išlindo niekieno nepasigestas Jeronimas. Ir kur jis visą parą valkiojiosi..? Bet gi grįžo su buteliu kišenėj. Berods pilnu netgi. Stabtelėjęs prie Variko Gurdo ir paprašo ugnies. Prisidegęs visą cigaretę atsisėda šalia savo šaldytuvo dėžės ir saldžiai traukia dūmą. Neilgai trukus iš kaimyniniu skersgatvių sugužėjo visa bomžija ir linksmybės vėl prasidėjo.

*Hm. Va, buvau sugalvojęs kodėl Jauja yr blogas, bet žiūriu grįžęs, kad jį ir be mano balso užvertė, o jis dar ir doras :o . Negerai. Už Variką balsuoju taip plaukdamas palei srovę, o tai kažko rimtesnio sugalvot dabar neina.
Nors aišku kažkieno argumentas, kad Varikas iniciavo Aether linčą tikriausiai žinodamas, kad šis yra nekras, nes pats būdamas vilkolakiu pirmą naktį ant jo pataikė irgi gan stiprus atrodo.*

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Last edited by gnusmas on 2005-08-30 22:56, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
- Nespardykit gulinčio!
Nataša rėkdama pribėga, atstumia įsiaudrinusius skersgatvio gyventojus/ lankytojus ir rodydama pirštu į Sarua, taria:
- Štai šis provokuoja agresiją ir smurtą mūsų skersgatvyje, jis ir turi būti nulinčiuotas.

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 23:03 
Offline

Joined: 2005-05-18 11:30
Posts: 13
Balsuoju už Sarua, TRIGUBINU balsą


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-30 23:06 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
/trigubinu Varikas gurdas

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-08-31 1:29 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
vaje kaip esportishkai ir uztikrintai buvo susidorota su dorais pilieciais... ech o tokia reta role...

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited